Теплиця


1 2

Adsense:

Теплиця – являється незамінним помічником кожного дачника. У них вирощують розсаду овочів і квітів, тут плодоносять теплолюбні культури, які далеко не у всіх кліматичних зонах здатні порадувати урожаєм у відкритому грунті. Теплиця може продовжити городній сезон з ранньої весни до глибокої осені — фактично, від снігу до снігу.
Сучасні будівельні матеріали та нові технології помітно змінили і вигляд звичних споруд, і їх можливості. Сьогодні можна не тільки побудувати теплицю власноруч, але й придбати готову. Однак, питань менше не стало, навіть навпаки — додалося. Крім традиційних «як побудувати теплицю своїми руками» і з чого зробити парник на дачі, власник ділянки тепер вирішує: плівку обрати або стільниковий полікарбонат? а якщо плівку, то яку? чим теплиці різних фірм відрізняються один від одного? ..
Вибирати доводиться і тим, хто будує теплицю сам, і тим, хто купує готові конструкції. І в цій нелегкій справі дуже важлива порада, підказка, рекомендації тих, хто вже вирішував подібні завдання і придбав корисний досвід.
У цьому розділі Ви дізнаєтеся про секрети будівництва парників і теплиць своїми руками, як вирощувати овочі і розсаду в теплиці, як утеплити її, яку обрати плівку для будівництва.
Якщо на вашій дачі є теплиця, Ви напевно володієте корисною інформацією! Розкажіть, що і як ви в ній вирощуєте, як доглядаєте за тепличними рослинами, яка у вас теплиця (або парник), в чому її переваги.
А може бути, Ви ще тільки плануєте будівництво теплиці, і у вас є питання Задайте їх — серед користувачів сайту обов’язково знайдуться ті, хто знає відповідь!