Про нас

Вас вітає сайт «Сільське господарство та садівництво»

На сайті «Сільське господарство та садівництво» міститься цікава інформація для всіх,хто займається вирощуванням, садівництвом, має у використанні город. Власники приватного подвір’я, фермер і дачники знайдуть для себе корисні відомості, забезпечені яскравими ілюстраціями та відеоматеріалами. Матеріали сайту охоплюють практично всі сторони і напрямки життя на землі і виробництва сільгосппродукції. На нашому сайті Ви знайдете корисні поради, інформаційні статті та готові бізнес-плани по різних сільськогосподарським темам.

У нас Ви знайдете актуальну інформацію про тваринництво, рослинництво, птахівництво, садівництво, городництво, виноградарство та інші види сільського господарства, яка буде корисна фермерам, дачникам і городникам, які збираються будувати теплиці або уже мають їх у використанні та збираються там саджати різні овочеві культури.

Дізнаєтеся про тонкощі тримання та розведення домашньої птиці, великої рогатої худоби, свиней, овець, коней, а також вирощування городніх культур і фруктових дерев на своїй присадибній ділянці, та як їх удобрювати і боротися з шкідниками та різними хворобами.

«Сільське господарство та садівництво»

На сторінках нашого сайту присутня безліч пізнавальної інформації, яка може бути цікава не тільки починаючим фермерам або садівникам, але й великим аграріям. Тут вони зможуть знайти конструктивні відповіді на більшість виникаючих питань, пов’язаних з процесами сільськогосподарської діяльності.
Реалії сьогоднішнього часу такі, що пріоритетною галуззю промисловості став аграрний комплекс. Постійна нестача світових запасів продовольства та інших ресурсів ставить виробництво сільськогосподарських продуктів в ряд найбільш перспективних і прибуткових галузей. Навіть у часи світових криз, люди не перестають харчуватися. А для безлічі людей сільське господарство та садівництво це не тільки звичний спосіб отримання прибутку, а й складаний роками спосіб життя цілих поколінь.

Саме тому на нашому сайті «Сільське господарство та садівництво»ми намагаємося викласти максимум корисних відомостей, отриманих в результаті багаторічного досвіду і використання прикладних знань аграрної науки.

Тут широко представлені практично всі галузі господарської діяльності: городництво, садівництво, будівництво теплиць своїми руками та розведення домашньої птиці. Завдяки динамічно мінливих умов сучасного життя, новим науково-технічним розробкам в сільськогосподарській галузі, інформація на нашому ресурсі постійно структурується і оновлюється. Всі публікації містять не тільки наукові факти, а й пропонують практичні поради початківцям і досвідченим садівникам і фермерам.

Інформація нашого сайту «Сільське господарство та садівництво» особливо стане в нагоді тим, хто робить перші кроки на шляху створення підсобного господарства або облаштування дачної ділянки, чи в процесі будівництва теплиці своїми руками. Адже безліч міських жителів хочуть спробувати себе в ролі справжнього господаря, але більшість просто не знають з чого почати. Не існує непереборних перешкод, хоча шлях до досягнення вершин не завжди буває гладкий. Для тих, хто мріє пов’язати своє життя з сільським господарством і присвятити своє життя улюбленій справі наші статті стануть непоганим способом уникнути безлічі виникаючих проблем.

Підвищена увага стала приділятися і екологічній чистоті продукції тваринництва і сільського господарства. Останнім часом вже ні для кого не є великим секретом, що ті продукти, які продаються в сучасних супермаркетах, мають бездоганний зовнішній вигляд, однак внутрішній зміст не завжди приносить користь нашому організму. Саме тому безліч людей замислюється про можливість виробляти екологічно чисті і якісні продукти харчування. При цьому така діяльність завжди перспективна.

садівництво та сільське господарство

Замислюючись про зручність відвідувачів нашого порталу, ми розробили просту і зручну навігацію по сайту. Вся інформація представлена у вигляді вузькоспрямованих рубрик, що містять актуальні відомості про обраний вид діяльності. Так, рубрики про садівництво і городництво містять статті про різноманітні сорти рослин, особливості їх вирощування, способи догляду та обробки різних культур. Ці знання допоможуть виростити небувалий урожай фруктів і овочів, отримуючи задоволення від своєї роботи.

Всі нюанси, пов’язані з вирощуванням, утриманням та доглядом за домашньою птицею можна дізнатися на сторінках нашого сайту. Ми постаралися надати найбільш повну інформацію і розповісти про тонкощі змісту не лише традиційних домашніх пернатих, але і більш екзотичних порід, таких як цесарки або фазани.
Безліч розділів присвячені тваринництву. Пріоритети у виборі породи тварини, особливості харчування великої рогатої худоби, молочних кіз, тонкорунних овець або робочих коней — все це допоможе уникнути помилок і виростити відмінне поголів’я домашніх тварин.

Сподіваємося, що відвідування нашого сайту www.xpert.com.ua допоможе знайти правильні відповіді на всі Ваші питання і ще раз підтвердить правильність вашого вибору займатися саме сільськогосподарською діяльністю. Адже крім задоволення ця робота може стати ще й непоганим джерелом доходу, і ми сподіваємося, що змогли надати гідну допомогу в якісному вирішенні Ваших проблем.