Декоративні багаторічні дерева для саду. Фото з назвами

Фото декоративних дерев та кущів для саду


Декоративні дерева для саду. Фото з назвами

 

Декоративні багаторічні дерева для саду. Фото з назвами

 

Красиві дерева є основними експонатами в ландшафтному дизайні будь-якої території. Без них навколишній пейзаж виглядає нудно і похмуро. Якщо Ви бажаєте перетворити свою дачну ділянку, чому б не підібрати декоративні дерева для саду. Вони допоможуть швидко і ефектно створити затишну, екзотичну атмосферу. Ми пропонуємо Вам ознайомитися з найбільш затребуваними експонатами, які не потребують особливого догляду і невибагливі до клімату.

Декоративні дерева для саду: як не помилитися з вибором?

Декоративні чагарники і дерева діляться на кілька видів: вічнозелені, декоративно — листяні і гарно квітучі. Якщо Ви ставитеся до тих людей, у яких немає часу на створення красивого саду, тоді Вам слід звернути увагу на перші дві групи рослин. Для активних садівників підійдуть всі три групи.

Читайте також: Садові гойдалки своїми руками

Ніхто не стане заперечувати, що у весняно-літній період дачна ділянка і так виглядає вельми красивою: зелені відтінки, яскраві фарби і багато-багато квітів роблять територію привабливою. Але так хочеться зберегти цю красу надовго. У цьому випадку вічнозелені дерева і чагарники є кращим рішенням. Великі сосни або ялини садити на ділянці не рекомендується, а от про невеликі рослини подумати варто.

Пропонуємо фото з назвами найбільш підходящих варіантів декоративних дерев для саду.

 • Сосна кедрова

декоративні дерева

 • Кедровий стланик

з дерева декоративні

 • Сосна гірська

фото декоративних дерев

 • Тсуга

декоративні дерева фото

 

 

 • Тис

декоративні вироби з дерева

Всі види хвойних рослин прекрасно переносять обрізку, змінний клімат і навіть сильне зниження температур. Їх основна перевага полягає в тому, що за ними не потрібно практично ніякого догляду. А щоб чагарник або деревце краще прийнялося, фахівці рекомендують віддавати перевагу молодим особинам. Вони простіше переносять транспортування і пересадку.

Читайте також: Вироби з шин своїми руками

Декоративно — листяних рослин, які гідні зайняти місце на дачних ділянках, досить багато. Вони стануть прикрасою будь-якої ділянки і, при належному догляді і рясному поливі, радуватимуть господарів довгий час. До найпоширеніших належать:

 • Барбарис

декоративне дерево своїми руками

 • Дерен білий

декоративні кущі та дерева

 • Бересклет крилатий

декоративні кущі

 • Клен ясенелистий

декоративні дерева

Місце для декоративно — листяних рослин необхідно готувати заздалегідь, точно визначившись з обраною ділянкою. Перед посадкою перший шар землі необхідно зняти, виклавши його в поруч лежачу плівку. Сама яма повинна бути в два рази більше кореневої системи рослини. На дно укладається невеликої дренаж, торф, перегній і пісок. Всі ці компоненти краще попередньо змішати. В яму також додаються органічні добрива і вода.

Красиво квітучі чагарники — важливі рослини в створенні красивого парку. Серед великої різноманітності видів, хочеться виділити ті, які цвітуть певний період часу, наприклад:

 • Тамариск

декоративні дерева і кущі

 • Форзиція

декоративні кущі та дерева фото

 • Спірея

декоративні дерева і кущі для озеленення

 • Камелія

декоративні дерева та кущі фото

Декоративні дерева для саду — безпрограшний варіант для красивого, затишного і привабливого саду. Чому б не скористатися нашими порадами і не посадити на своїй території декілька декоративних рослин? Ви здивуєтеся, як швидко ваша ділянка стане набувати зовсім інший вигляд.

Отже, посадити декоративні дерева для саду — справа нескладна. Головне — дотримуватися основних правил і не лінуватися. Читайте наш сайт Сільське господарство та Садівництво, і доглядайте за своїм садом правильно.

 

Декоративні багаторічні дерева для саду. Фото з назвами