Кокосова олія застосування для догляду за шкірою та волоссям для жінок

Як застосовувати кокосове масло для волосся та обличчя


Кокосова олія нерафінована застосування для догляду за шкірою

 

Кокосова олія застосування для догляду за шкірою та волоссям для жінок

 

Ефект для здоров’я від застосування кокосової олії не оспорюваний, він складається з догляду за шкірою і волоссям. Використання кокосового масла в якості масажного, дозволяє шкірі виглядати здоровою і пружною.

Масло кокосове, є рослинним маслом, яке витягають з ядер і м’якоті зрілого кокоса. Завдяки своїм властивостям, кокосова олія  знайшла широке застосування в промисловості, харчової промисловості, медицині, косметології.

Основні властивості кокосової олії, такі як антимікробні, антиоксидантні, протигрибкові, антибактеріальні, заспокійливі, пов’язані з наявністю лауриновой, капринової і каприлової кислоти.

В організмі людини лауринова кислота перетворюється в монолаурін, який, як стверджується, допомагає в боротьбі з вірусами і бактеріями, що викликають такі захворювання як герпес і грип. Це допомагає в боротьбі з шкідливими бактеріями, такими як лістерій і хелікобактер пілорі (збудник хронічних гастритів і виразок шлунка), і шкідливих найпростіших, таких як гіардіа лямблій (найпростіші паразити).

Можна говорити, що використання кокосового масла, дає деякі переваги для здоров’я, хоча її точний механізм дії невідомий, проте він широко використовується в Аюрведе, традиційній індійській лікарській системі.

Застосування кокосової олії для волосся та обличчя

Кокосове масло складається з більш ніж 90% насичених жирів (тому дієтологи деяких країн рекомендують обмежувати споживання значної кількості кокосового масла), а також з ненасичених жирних кислот, таких як мононенасичені жирні кислоти і поліненасичені жирні кислоти.

 

 

 • Застосування кокосової оліїНасичені жирні кислоти. Більшість з них є тригліцерідами із середнім ланцюгом, що, добре засвоюється.
 • Лауринова кислота становить понад 40%, решту складають капрінова, каприлова, миристинова, пальмитова кислоти.
 • Поліненасичені жирні кислоти: лінолева кислота.
 • Мононенасичені жирні кислоти: олеїнова кислота.
 • Поліфеноли: галова кислота, яка є фенольною кислотою. Ці поліфеноли несуть відповідальність за аромат і смак кокосового масла.
 • Деякі похідні жирних кислот, як бетаїн, етаноламід, етоксілати, ефіри жирних кислот і складні ефіри поліолів.
 • Похідні жирних спиртів.
 • Вітамін Е, вітамін К і мінерали, такі як залізо.

Кокосове масло термостійкt (що робить його придатним для приготування їжі при високих температурах). Завдяки своїй стабільності, воно повільно окислюється і таким чином, стійке до прогорклости, тривалість зберігання до двох років.

Кокосове масло застосування в косметології для жінок

Кокосова олія широко використовується в кулінарії, особливо для смаження, також використовують в дитячих сумішах, при виготовленні не молочних вершків, закусок, включаючи попкорн.

Читайте також: Властивості лляної олії

Кокосову олію було протестовано для використання в якості сировини для виробництва біодизельного палива. На даний момент ряд тропічних острівних країн використовують кокосове масло в якості альтернативного джерела палива для автомобілів, вантажівок і автобусів.

Як застосовувати кокосове масло для волосся

Кислоти, отримані з кокосового масла, можна використовувати в якості гербіцидів. Кокосове масло є важливим компонентом для виготовлення мила, різних лосьйонів і кремів.

Кокосова олія  продається в циліндричних контейнерах, а не в пляшках, в зв’язку з її нездатністю бути залитою. Широке застосування кокосове масло знайшло в косметології.

Кокосова олія застосування для волосся

Кокосова олія є одним з кращих природних компонентів для живлення волосся. Це відмінний кондиціонер і допомагає у відновленні зростання пошкодженого волосся. Регулярний масаж голови з застосуванням кокосового масла гарантує позбавлення від лупи. Кокосова олія, для догляду за волоссям, як правило, застосовується зовнішньо.

Як застосовувати кокосове масло для волос

Візьміть кілька листків каррі і варіть їх з кокосовим маслом близько 2-3 хвилин (цю суміш можна зберігати в прохолодному місці протягом декількох днів). Нанесіть суміш, кінчиками пальців, на шкіру голови і покрийте волосся теплим рушником, змийте теплою водою. Ця суміш буде живити волосяні фолікули, видалить сухість, а також зробить волосся сильними.

Кокосова олія застосування для волосся

Кокосове масло для обличчя від зморшок

 • Кокосове масло є відмінним масажним маслом. Масло діє як ефективний зволожуючий крем для всіх типів шкіри, включаючи суху.
 • Користь кокосового масла для шкіри порівнянна з мінеральним маслом. Крім того, на відміну від мінеральних масел, застосування кокосового масла, практично не має несприятливих побічних ефектів для шкіри.
 • Кокосове масло є безпечним рішенням для запобігання сухості, розтріскування і лущення шкіри, оскільки містить достатню кількість насичених жирів для запобігання втрати вологи.
 • Масло (завдяки наявності антиоксидантів) запобігає появі зморшок і провисання шкіри, які зазвичай починають проявлятися з віком. Кокосове масло допомагає в профілактиці передчасного старіння.
 • Кокосове масло допомагає при лікуванні різних шкірних захворювань, включаючи псоріаз, дерматити, екземи та інші шкірні інфекції.
 • Кокосова олія може служити в якості базового для інших рослинних екстрактів і ефірних масел.

Відео: Відновлююча маска для пошкодженого волосся з кокосовим маслом

Перед початком застосування препаратів або процедур з використанням олії кокосового рекомендується проконсультуватися з лікарем.

 

Кокосова олія застосування для догляду за шкірою та волоссям для жінок