Коли садити перець на розсаду в 2022 році за місячним календарем

Розсада перця - коли найкраще сіяти насіння


Коли садити перець на розсаду в 2022 році за місячним календарем

 

Коли садити перець на розсаду в 2022 році за місячним календарем

 

Перець — це дивовижний овоч, дуже багатий вітамінами і корисними речовинами. Перець, як сільськогосподарська культура давно полюбилася багатьма городниками нашої країни. У нашій статті ми розкажемо коли правильно садити перець на розсаду у 2022 році.

Перець має дуже широкий спектр застосування. Його їдять у свіжому вигляді, роблять салати і різні смачні заготовки на зиму. Тому кожен городник бажає отримати високий урожай перцю. Вирощування перцю здійснюється за допомогою посадки насіння на розсаду. В іншому випадку він не встигне дозріти, так як перець є пізньостиглою культурою. Вирощування перцю — це ціла наука, якій слід присвятити окрему статтю. У цій статі ми лише розберемо питання термінів посадки перцю на розсаду.

Читайте також: Посів насіння перцю на розсаду

Це дуже важливе питання. Якщо посадити занадто рано, то рослини переростуть, стануть слабкими і будуть схильні до хворобам і шкідників. Якщо ж посадити перець занадто пізно, томожна зовсім не дочекатися врожаю.При вирощуванні рослин дуже бажано дотримуватися місячного календаря. На цій сторінці ви зможете знайти список сприятливих днів для посадки перцю на розсаду за місячним календарем.

Коли садити насіння перцю на розсаду в 2022 році?

Коли садити насіння перцю на розсаду в 2022 році

 

 

Перець на розсаду садять з початку лютого і закінчують в середині березня. Усе залежить від різновиду сорту, місцевого клімату і деяких інших факторів. Більшість дачників віддають перевагу садити перець на розсаду у другій половині лютого, на березень намагаються посіви не відкладати. Щоб спростити подальше вирощування, краще всього віддати перевагу  штамповим сортам перцю. Також важливо пам’ятати, що болгарський перець дуже погано переносить пасинкування.

Краще всього садити перець за  місячним календарем. Ще в древні часи люди помітили вплив фази місяця на зріст культурний рослин. З  часом стали помічати,  які саме місячні фази здійснюють вплив на ті або інші городні роботи.

Коли садити перець на розсаду

Радимо прочитати: Коли сіяти насіння томатів, перцю, баклажанів на розсаду

В період зростаючого місяця (коли диск має світитися з краю правого боку і поступово заповнюватися) у рослин відбувається рух всіх соків вгору. Цей стан досягає свого піку на повний місяць. В цей час частина рослини, яка росте над землею найбільш вразлива. Тому в такий  час рекомендується виробляти роботи , які стосуються кореневої системи.

посадка перцю за місячним календарем

В період спадаючого  місяця, коли диск починає втрачати об`єм з правою боку до лівого, то рідина в рослинах спрямовується вниз.

Так само великий вплив на овочеві рослини  має те, через які знаки зодіаку проходить місяць. Одні з них дуже плідно позначаються на зростанні рослин, а інші — не дуже.

Сприятливі дні для посадки перцю на розсаду за місячним календарем 2022:

  • Лютий — 16, 17, 28, 21, 23 числа
  • Березень — 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 15, 16, 17, 18, 22, 23 числа
  • Квітень — 3, 4, 12, 13, 14, 18, 19 числа

Відео: Коли і як посадити перець на розсаду в 2022 році за місячним календарем

Щоб отримати високий урожай перцю замало просто вчасно і правильно посадити насіння, необхідно ще правильно його виростити. Про це читайте в інших статтях нашого сайту. А на цьому завершуєму нашу статтю «Місячний календар — коли садити перець на розсаду в 2022 році». Бажаємо вам гарного врожаю в наступному році!

 

Коли садити перець на розсаду в 2022 році за місячним календарем