Пасинкування огірків у відкритому ґрунті. Відеоінструкція

Відео: Як пасинкувати огірки


Пасинкування огірків у відкритому ґрунті. Відео: Як пасинкувати..

 

Пасинкування огірків у відкритому ґрунті. Відеоінструкція

 

Абсолютно кожен городник хоче отримати якомога більший урожай зі своєї грядки. На жаль, на практиці це не завжди виходить через не знання деяких агротехнічних дій, які необхідно зробити зі своїми рослинами. Це якраз стосується такого заходу догляду, як пасинкування огірків.

Як правильно пасинкувати огірки в теплиці, грунті

Досвідчені селекціонери прийшли до висновку про те, що пасинки помітно знижують урожай з куща огірків. Причому кожен пасинок, довжиною 30 сантиметрів знижує врожайність в середньому на 2 кілограми з 1 куща. Справа в тому, що на їх зростання витрачається дуже багато поживних речовин, які могли б піти на користь основного паростку.

Пасинок являє собою розгалуження від основного куща. Для отримання хорошого врожаю його найкраще буде видалити в самому початку росту.

Як правильно пасинкувати огірки

 

 

Існує кілька способів пасинкування огірків. Перший спосіб полягає у видаленні всіх пасинків, які ростуть на основних батогах, у вузловій частині. Другий спосіб пасинкування огірків полягає у видаленні шести перших листочків прямо разом із зав’яззю. Існує ще один спосіб пасинкування огірків (прищипування), він застосовується для вирощування в теплицях, про нього ми поговоримо нижче.

Читайте також: Як правильно пасинкувати томати

Як же правильно пасинкувати огірки? Пасинки ростуть прямо над листям основного паростка. Чим раніше видалити пасинок, тим менше поживних речовин буде витрачено даремно. В першу чергу необхідно обережно відтягнути лист однією рукою, а іншою відірвати або обрізати за допомогою ножиць пасинок. При цій процедурі потрібно бути найбільш обережним, щоб не пошкодити основний пагон. Слід знати, що якщо 1 пасинок виріс на 20 сантиметрів, то Ви вже позбулися 1-2 кілограмів урожаю. Пасинок такого розміру вже видаляти безглуздо.

Пасинкування огірків в теплиці

Пасинкування огірків в теплиці

Пасинкування огірків в теплиці має свої особливості. Для теплиці найкраще підходить компактний огірковий кущ, який при цьому дає хороший урожай. Тому пасинкують огірки в теплиці трохи за іншою схемою.

Читайте також: Мінеральні та органічні добрива для огірків

Після появи четвертого листа необхідно прищипнути всі бічні пагони. Коли з’явиться 6 листочків, необхідно на бічних пагонах залишити тільки одну зав’язь і 1 лист, після цього пагон прищипують.

Після появи на рослині 8-10 листків бічні пагони знову прищипують, але при цьому залишають 2 листи і 2 суцвіття. Все, після цього огірки годі й пасинкувати.

Відео: Підв’язка та пасинкування огірків

Коли Ви знаєте, як правильно пасинкувати огірки, Ваш урожай виходить стабільно численним. Сміливо можете відповідати стверджувально сусідам новачкам на питання «чи потрібно пасинкувати огірочки». З сайтом «Сільське господарство та Садівництво» помідори на вашому городі завжди будуть великими і смачними!

 

Пасинкування огірків у відкритому ґрунті. Відеоінструкція