Ручний культиватор торнадо

Культиватор для дачі ручний Торнадо


Ручний культиватор торнадо (міні культиватор) для дачі Ручний культиватор торнадо (міні культиватор) для дачі

 

Ручний культиватор торнадо

 

Ручний культиватор торнадо

Для когось садово-городні турботи — робота, для когось — задоволення. Але в обох випадках діяльність нерозривно пов’язана з досить трудомісткою обробкою землі. Люди у всі часи прагнули полегшити працю за допомогою найрізноманітніших винаходів. Лопата, граблі та вила — стандартний набір городника. Але якщо дозволяють кошти, багато хто робить вибір на користь мотоблоків і мотокультиваторів.

А що ж робити тим, хто обмежений у фінансах? Надмірно навантажувати спину, особливо для пенсіонерів, загрожує великими проблемами, які перекриють радість від самого багатого врожаю. Звичайно ж, вихід вже придуманий! Ручний культиватор «Торнадо» — чудовий помічник у нелегкій обробці ґрунту! Він дуже зручний, випускається в декількох розмірних варіантах і цілком доступний для всіх верств населення.

Ручний культиватор «Торнадо» — ціна

Багато хто придбав цю хліборобську новинку, радіють і радять іншим, адже «Торнадо» дозволяє і скоротити час обробки грядок, і зменшити фізичне навантаження. Ціни на культиватор варіюються залежно від регіону. В середньому його можна придбати за ціною від 600-1500 грн. До даної моделі існує доповнення у вигляді педалі-важеля. Її середня ціна в інтернет-магазинах — 450 грн.

Міні-культиватор «Торнадо»

Міні-культиватор «Торнадо» для дачі

Коли Ви вирішуєте купити ручний культиватор, визначиться з виробником — той, який давно відомий, переважно, адже невідома марка не дає гарантії якості. Також важливо усвідомити для себе конкретну мету, з якою купується механізм: розпушування, видалення бур’янів, обробіток цілини і так далі. Значущі при виборі розміри земельної площі, її склад, якість обробки і рельєф.

 

 

Міні-культиватор «Торнадо» відмінно підходить для невеликих ділянок і видалення бур’янів на готових грядках і між насадженнями, розпушування землі під великими рослинами і збору сміття.

«Торнадо» міні досить компактний і регулюється по висоті: можна налаштувати під себе і не втомлювати поперек — ручка телескопіюється від 75 до 90 см. Важіль має одну ручку, але досить зручну, щоб працювати, при необхідності, двома руками.

Як же працює маленький культиватор? Наприклад, для видалення бур’яну його ставлять вертикально над бур’яном і з натисканням вкручують в землю, потім висмикують. Таким чином, зуби провертаються навколо рослини, захоплюючи ґрунт його зростання, і витягають бур’ян разом з корінцем.

Що Ви зможете, використовуючи міні-культиватор

Новизна винаходу в тому, що воно максимально звільняє спину від важкого навантаження — в напрузі рівномірно задіюються всі частини тіла і не доводиться нагинатися або сидіти навпочіпки, просапуючи посадки. Завдяки цьому, стомлюваність знижується в рази, і працювати можна тривалий час із задоволенням!

Що Ви зможете, використовуючи міні-культиватор?

  • З максимальною зручністю пересадити полуницю: розміри зубів «Торнадо» дозволяють цілком захопити кущик і не пошкодити коріння.
  • Чи не перевертаючи пластів, м’яко розпушити грунт біля квітів, кущів, між рядами насаджень і в пристовбурних кругах дерев.
  • Без зайвих зусиль позбутися від великих бур’янів.
  • Викопати лунки для посадки розсади та цибулин.

Вага маленького культиватора невелика — близько 700 грамів, він розбирається і не займає багато місця. Якщо Ви любите займатися садом і городом, але здоров’я хребта не дозволяє здійснити все задумане, — придбайте міні-культиватор «Торнадо» і отримуйте задоволення від доглянутої ділянки!

Культиватор «Торнадо» — відео

Ручний культиватор для дачі торнадо

Існує і варіант культиватора побільше. У нього дві ручки, збільшена регульована висота і зуби крупніші, ніж у міні — «Торнадо». Для невеликого городу він ідеальний. Функції великого культиватора ті ж, що і маленького, але він здатний обробляти землю на більшій глибині — до 20 см і справлятися навіть з давно некопаним ґрунтом. Відео дозволить наочно подивитися, як проводяться роботи з чудо-винаходом.

Для роботи «Торнадо» ставлять вертикально, руки кладуть на рукоятки із необхідним натиском повертають культиватор на 600⁰С. Він вкручується, рихлячі грунт, видаляючи бур’яни і не дроблячи коренів, підрізає або вириває їх повністю. Не потрібно нагинатися, щоб зняти дерн, — піднімайте культиватор і легко стряхуйте. Використання хімікатів проти бур’янів можна буде сильно скоротити, тому що навіть дуже глибоке коріння витягуються без особливих труднощів.

Дуже важливо при цьому є те, що не доводиться перевертати пласти землі: родючий шар не порушується, земляні хробаки і мікроорганізми не страждають, грунт обробляється правильно і природно. Великий ручний культиватор «Торнадо» — незамінний помічник всім садівникам. Недарма міжнародна виставка «Квіти 2010» в Москві удостоїла його золотої медалі! Така техніка допоможе будь-якому садівникові!

Ручний культиватор Торнадо-міні відео

На цьому все, наша стаття  «Ручний культиватор торнадо (міні культиватор) для дачі» підійшла до кінця, бажаємо Вам успіху у обранні садової техніки для Вашого саду та городу. Рекомендуємо переглянути рубрику нашого сайту «Техніка для саду» де Ви зможете прочитати багато цікавих статей про правильний вибір того чи іншого садового інвентарю у догляді за Вашим садом та городом. Гарних вам врожаїв, дорогі наші читачі!

Читайте також:

 

Ручний культиватор торнадо