Весняне удобрення для саду та городу

Удобрення грунту весною: які підгодівлі треба вносити


Весняне удобрення для саду та городу: які добрива вносити для гарного врожаю?

 

Весняне удобрення для саду та городу

 

Весна — найактивніший час для всіх городників і садівників. Саме в цей період проходить підготовка до початку сезону і від того, наскільки правильними будуть дії, залежить врожайність і родючість всіх рослин. Важливу роль відіграє якість і регулярність підгодівлі. Про важливість весняного добрива для саду та городу знають всі дачники, але ось коли його застосовувати і в яких кількостях — відомо далеко не кожному. У цій статті ми детально розглянемо, які добрива вносити навесні для городу та саду.

Добриво для саду та городу

Добриво для саду та городу

Чим удобрювати сад та город навесні: які добрива обрати?

Як правило, підготовка до весни в саду починається з прибирання листя що залишилося і поламаних гілок, але деревам, як і рослинам, необхідно отримувати різні поживні речовини, такі як магній, фосфор, азот і калій. Які добрива найкраще вибрати для саду?

Читайте також: Які вносити добрива для городу навесні

Сьогодні все більш популярними стають хімічні препарати і ненатуральні добавки, що містять в собі модифіковані мікроелементи. Звичайно, вони економлять ваш час, спрощують процес обробки і набагато покращують стан рослини. Наскільки безпечні такі речовини? Якщо керуватися інструкцією, не переборщувати з дозуванням і не використовувати мінеральні добрива після цвітіння дерева, то шкоди для організму не буде. Деякі рясно поливають дерева навіть під час плодоношення, що не схвалюється, але і не забороняється.

Чим удобрювати сад та город навесні: які добрива обрати?

 

 

Розглянемо найкращі добрива для саду та городу:

Компост. Змінює структуру ґрунту, робить його пухким. Це дозволяє ґрунту добре пропускати повітря і відмінно утримувати воду. Також компост вносить в землю багато корисних мікроелементів, які впливають не тільки на ріст рослини, а й на кількість врожаю. Обмежень в його дозуванні немає. Як приготувати компост? Фахівці рекомендують використовувати відходи, що походять з саду. Вони не є небезпечними, не виділяють шкідливих речовин і відмінно вбираються кореневою системою рослин і дерев.

Розглянемо найкращі добрива для саду та городу:

Пташиний послід і гній. Багато городників часто обирають саме цей вид добрив. Але не всі знають, що небезпека полягає в використанні свіжої підгодівлі. Гній, після його внесення в ґрунт, починає там активно розкладатися, виділяючи тепло і газ. В результаті рослини можна просто спалити. Як правило, такі добрива необхідно розчинити у воді, дати настоятися і заливати під корінь кілька разів на тиждень.

Пташиний послід і гній

Біогумус. Сьогодні все частіше заохочується до використання саме цей вид добрив. Він являє собою продукт переробки відходів дощовими хробаками. Їх можна як купити в спеціалізованих магазинах, так і зробити самому, тільки в останньому випадку знадобиться відповідне місце в ямі.

Біогумус

Торф. Головне його призначення — збільшити рихлість ґрунту, тому багато дачників не скупляться на використання навозно — торф’яних сумішей. Щоб отримати таку суміш, потрібно лише змішати листя що розклалося, і з тим яке залишилося з осені, з ґрунтом.

Торф збільшує рихлість грунту

Торф збільшує рихлість ґрунту

Зола. Таке добрива допомагає боротися з кислотним ґрунтом. Золу найкраще вносити без змішування, оскільки так втрачається велика частина азоту. Вона прекрасно живить ґрунт, а також захищає рослину і дерево від нападу шкідників.

Зола - відмінно добрива для збагачення грунту

Зола — відмінне добриво для збагачення ґрунту

Крім підгодівлі важливо не забувати і про регулярний полив. Весняне удобрення для саду та городу — важливий процес для отримання хорошого врожаю в новому сезоні.

Відео: Як ефективно і недорого удобрити ґрунт

На цьому наша стаття «Які добрива вносити для гарного врожаю?» підійшла до кінця, бажаємо Вам успіху у виборі добрива для Ваших рослин. Рекомендуємо переглянути нашу незмінну рубрику про добрива де Ви дізнаєтеся багато корисної інформації про добрива, які вони мають основні елементи живлення.

 

Весняне удобрення для саду та городу