Абрикосове варення: покроковий рецепт приготування з фото

Абрикосове варення рецепт приготування


Абрикосове варення рецепт приготування

 

Абрикосове варення: покроковий рецепт приготування з фото

 

Абрикосове варення, рецепт приготування якого я пропоную — це дуже смачні солодкі ласощі, що дітки просто обожнюють. А в поєднанні, наприклад, з молоком і шматочком хлібця йому немає ціни. В даний час рецептів приготування варення з абрикосів існує безліч. Багато хто навіть компонують абрикоси з іншими фруктами. Однак самим простим і поширеним є саме звичайне абрикосове варення, в яке просто додається цукор, а потім воно вариться на помірному вогні.

Щоб варення з абрикос вийшло бездоганним на смак, необхідно брати стиглі плоди абрикосів. В ідеалі використовувати сортові абрикоси, наприклад, колеровку. Такі абрикоси дуже великі, а головне соковиті, зовсім як медові.

Читайте також: Рецепт варення з вишень

Також слід віддавати перевагу тим сортам абрикосів, які при розлущуванні добре відділяються від кісточки. Тому, при покупці необхідно взяти один плід, розламати його і подивитися чи добре відділяється м’якоть від кісточки. Якщо ні, то від такої покупки краще відмовитися і пошукати інший варіант.

Абрикосове варення

Отже, необхідні інгредієнти:

— 300 грам абрикосів,
— 1 склянка цукру.

 

 

Рецепт абрикосового варення на зиму з фото

Перш за все, дуже ретельно вимиємо абрикоси. Можна їх викласти в глибоку миску, залити водою і залишити на одну годину. Потім можна приступати до миття абрикос. Їх мити буде набагато легше і швидше.
Потім відділимо від абрикос кісточки.

Рецепт абрикосового варення

Викладемо абрикоси в глибоку каструлю, в якій Ви найчастіше варите варення. Краще, щоб каструля була алюмінієва, тоді варення не прилипне при варінні.

Викладемо абрикоси в глибоку каструлю

До абрикосів додамо цукор. Можна залишити абрикоси на 2-3 години в такому стані, щоб вони пустили сік, а можна додати зовсім трішки води і поставити їх відразу варитися.

До абрикосів додамо цукор.

Проваримо абрикосове варення протягом 30 хвилин. Час можна збільшити до 1,5-2 годин. Однак я завжди варю його 30 хвилин.

В даний час рецептів приготування варення з абрикосів існує безліч.

Готове варення трохи остудити, а потім розкладемо по попередньо вимитим банкам. Не менш смачним виходить грушеве варення, якщо Ви ще його не робили, обов’язково скористайтеся нашим рецептом, зайвим не буде!

Банки закатати кришками.

Варення з абрикосів відео

На цьому все сподіваємося, що з нашим рецептом варення з абрикос Ви впоралися. Залишайтеся з нашим сайтом «Сільське господарство і садівництво» і у Вас усе буде смачно та корисно.

 

Абрикосове варення: покроковий рецепт приготування з фото