Інструменти для дачі і сада


1 2

Adsense:

Садова техніка та інструмент для дачі

Новачкам в дачній справі може здатися, що інструментів для дачі потрібно не так-то й багато, але пізніше, коли дачне життя затягує, виявляється що для дачі потрібно дуже багато інвентарю, в список якого входять далеко не тільки лопати, вила, граблі та відра.

Як правильно вибрати садовий інструмент

Як правильно вибрати садовий інструмент для саду

Якщо ви точно знаєте, якими параметрами і особливостями повинен володіти ваш садовий інструмент — скористайтесь рубрикатором каталогу для вибору підходящої за ціною моделі. Якщо ж ви купуєте садовий інструмент та техніку в перший раз — радимо спочатку переглянути наші огляди з відео та фото.

Не варто відразу віддавати переваги самим дорогим моделям, краще вибирати садовий інструмент, виходячи з обсягу завдань, які він повинен вирішувати.

Техніка для дачі

Крім звичайного садового інвентарю на дачі часом дуже важко обійтися без певної техніки. Це і бензопила, і бензокосарка або електричний триммер, і електролобзик, і електрорубанок, а любителям зимового відпочинку на дачі дуже потрібна така техніка, як снігоприбиральна машина.

Інструмент для дачі

Жодна дача не обходиться без такого простого інструменту, як лопата, граблі, мотика та вила. Навіть незважаючи на наявність міні техніки цей простий інвентар не можна виключати зі списку інструментів для дачі. Якщо питання стосується будівництва, то тут ніяк не обійтися без дриля-шуруповерта, рубанка, лобзика, щипців, молотка та іншого начиння, велика частина з якої завжди стане в нагоді в господарстві і після закінчення будівництва. У будинку завжди знайдеться що зробити — зібрати нове ліжко, прикріпити полку для книг або вбити гвоздик для рушника — все це неможливо зробити без відповідного інструменту.

як правильно вибрати садовий інструмент та техніку для саду та городу

Інструменти для дачі та городу

Сюди, як правило, відносяться всі перераховані вище інструменти, що не відносяться безпосередньо до будівництва. Однак варто врахувати, що навіть лопати і граблі потрібно мати не по одній одиниці. Граблів як мінімум має бути три види — легкі пластмасові підійдуть для розрівнювання поверхні грядок, важкі залізні з крученими зубами допоможуть грунтовно вичистити сад від зів’ялої трави та опалого листя. Також для цієї мети можуть підійти віялові граблі, які крім усього іншого допоможуть впоратися з більш дрібним сміттям.

Лопати теж повинні бути декількох видів — для копки городу штикові лопати, форма лез яких буває круглою і прямокутною. Круглі лопати використовують на твердих грунтах, прямокутні — на пухких м’яких грунтах. Є ще совкові лопати — їх використовують для перенесення сипучих матеріалів, наприклад для посипання грядок золою або тирсою.

Інструмент для дому та дачі

До інструменту для дому та дачі можна сміливо віднести весь невеликий ручний інструмент, який може знадобитися в будь-який момент і тому повинен бути присутнім в майстерні будь-якого поважаючого себе господаря будинку і дачі.

У цьому розділі нашого сайту ми будемо збирати, вибирати і розбирати садовий інструмент та техніку для дачі. Адже від правильного вибору залежить багато чинників, у тому числі і термін її служби.