Якої фірми вибрати зварювальний апарат. ТОП-4 найкращих виробників 2022

Яка модель зварювального апарату краща дачі і будинку


Якої фірми вибрати зварювальний апарат.

 

Якої фірми вибрати зварювальний апарат. ТОП-4 найкращих виробників 2022

 

Зварювальний апарат — прилад не те, що популярний і затребуваний, в переважній більшості випадків — незамінний. Адже з’єднати між собою атоми металу так щільно і надійно ви не зможете ніяким іншим пристроєм або інструментом.

Кування, наприклад, теж з’єднує металеві деталі, але при цьому на атомному рівні зчленування відбувається тільки під час зварювання. Без зварювального процесу обійтися практично неможливо, особливо, під час проведення ремонтних, будівельних робіт, в яких задіяні металеві конструкції.

Як правильно вибрати зварювальний апарат

Вибір зварювального апарату залежить від мети, для якої він призначається, від обсягу робіт, виду металу. Але всі зварювальні прилади об’єднує одне — ці інструменти призначені для міцного з’єднання різного роду металів (або їх розрізу).

Наприклад, для гаража, зварювання кузова автомобіля в СТО найкраще підійдуть інверторні апарати. Роблячи ремонт в будинку, можна вибрати ручну зварку або напівавтоматичний зварювальний агрегат.

Як правильно вибрати зварювальний апарат - фото

При виборі агрегату для проведення зварювальних робіт важливі його технічні робочі показники, а також функціонал пристрою, його потужність і можливості застосування. При цьому не можна випускати з уваги такий момент, як фірма-виробник. Адже якість приладу (а в подальшому і якість зварювальних швів) безпосередньо залежить від надійності його виробника.

Ми проаналізували український ринок інструментів для зварювання і виділили кращі на сьогодні фірми зварювальних апаратів. У наш ТОП кращих виробників апаратів для з’єднання металів увійшли дві вітчизняні компанії: Патон і SSVA. Також ми виділили незрівнянний італійський DECA і хороший бюджетний KAISER з Китаю.

Подивившись огляд моделей всіх перерахованих вище виробників, ви отримуєте можливість вибрати якісний і довговічний апарат, який ніколи не підведе.

Модельний ряд зварювальних апаратів Патон

Український виробник Патон — з його стажем, яке нараховує більше шести десятків років — гордість українців. Зварювальні апарати Патон уже давно зайняли лідируючі позиції на українському ринку. Вони кращі серед зварювального устаткування і техніки, оскільки ідеально пристосовані до вітчизняних реалій будівництв і заводів. Марка завоювала довіру, завдяки високій якості вироблених інструментів. Це найнадійніший виробник з широким модельним рядом.

Модельний ряд зварювальних апаратів Патон - фото

Варто виділити три найпопулярніших марки зварювальних апаратів Патон:

 • Випрямляч інверторний ПАТОН ВДИ-MINI . Цей апарат призначений для побутового ремонту і невеликого будівництва. Завдяки компактним розмірам і невеликій вазі, його дуже легко транспортувати, також не складає труднощів в ремонті. Робота здійснюється при струмі, максимальний показник якого становить 150 Ампер. Коли апарат знаходиться включеним, але процес зварювання не здійснюється, напруга становить 70 Вольт. Основні плюси — захист від стрибків напруги, мобільність, економічність (апарат споживає мало електроенергії), наявність плавного регулювання струму, стабільність в роботі і довговічність;
 • Зварювальний інвертор Патон ВДИ-250P DC MMA / TIG . Це професійна установка, яка використовується на будівельних майданчиках або на великих підприємствах. В даному типі зварювального апарату можуть використовуватися два типи ручного зварювання — перший вид працює за рахунок штучного електрода, друга — за рахунок інертного газу. Потужність агрегату становить 8,5 кВт. Зварювальний струм регулюється в межах від 24 до 250 Ампер. При максимальному струмі продуктивність становить 70%. Основні плюси — наявність гарячого старту (за рахунок цього підпал здійснюється набагато швидше), стабільне горіння за рахунок форсування дуги, наявність системи захисту від прилипання електродів, система захисту від стрибків напруги.
 • Інверторний цифровий напівавтомат ПАТОН ПСИ-250 — краща зварювальне обладнання професійного типу, яке працює від напруги мережі 220В. Даний апарат відмінно справляється зі зварюванням алюмінію, заліза, сталі, а також чорних металів. Зварювальний струм регулюється в межах від 12 до 250 Ампер. Основні плюси — цифрове управління, висока продуктивність, потужний механізм для подачі дроту (механізм не тільки міцний, але і герметичний, двухроліковий), зручний роз’єм для підключення пальника, невелика вага і зручні габарити.

 

 

ПАТОН ВДИ-MINI

Апарати від виробника Патон — кращий варіант для дому та для використання в професійній сфері. Єдиний недолік — свої комплектуючі Патон не випускає.

Зварювальні апарати SSVA

SSVA — ще один український виробник. Він з’явився пізніше фірми «Патон», але, тим не менш, вже встиг зарекомендувати себе як надійна і стабільна компанія, що вселяє довіру.

Є дві найпопулярніших моделі SSVA:

 • інверторний зварювальний апарат SSVA-160-2;
 • напівавтомат з осциллятором SSVA-180-PT.

Апарат для зварювання моделі SSVA-160-2 інверторного типу відмінно підійде для дачі і будинку. Працює інструмент від мережі з напругою 220 Вольт. Працює з напругою, яка регулюється в межах від 165 до 275В, при цьому мінімальний струм складає 5 Ампер, максимальний струм — 190 Ампер.

Зварювальні апарати SSVA

Плюси моделі:

 • висока потужність і продуктивність;
 • довговічність і стабільність роботи при будь-якій напрузі;
 • стійкість дуги запалювання;
 • можливість зварювати тонкі метали за рахунок напівавтоматичного зварювання в середовищі захисних газів.

Напівавтомат з осциллятором SSVA-180-PT — кращий зварювальний апарат, який підходить як для побутових, так і для професійних робіт. Дуже добре підходить для ТИГ-зварювання. Робота виходить безпечною за рахунок осцилятора, який встановлюється на корпус агрегату. Працює агрегат під напругою, яка коливається від 165 до 275 Вольт. Залежно від того, в побуті або в професійних цілях використовується, ток регулюється ось 12 до 250 Ампер.

У мінуси торгової марки SSVA зараховується те, що у неї немає широкої лінійки продукції.

Читайте більше: Якої фірми вибрати зварювальний інвертор. В нашій статті ви можете знайти ТОП-7 найкращих виробників 2022.

Зварювальні апарати від виробника KAISER

Моделі виробника KAISER

Апарати від китайського виробника KAISER вже 15 років користуються великою популярністю серед українських споживачів завдяки високій якості і прийнятною вартістю.

Найбільш популярні моделі:

 • Інверторний зварювальний апарат KAISER NBC-250 PROFI працює з використанням ручного дугового зварювання (ММА) на постійному струмі, максимальний показник якого становить 250 Ампер. Потужність самого пристрою для зварювання становить 8,8 кВт, а напруга холостого ходу — 75 Вольт. Плюси — наявність гарячого старту, тобто форсування дуги, наявність системи від залипання електродів, можливість використання будь-яких електродів, висока потужність і продуктивність.
 • Зварювальний напівавтомат Kaiser MIG-310 PRO 3в1 інверторний — це універсальний апарат, який може застосовуватися для різних цілей. Тут використовуються різні типи зварювання — дугова ручного типу (ММА), напівавтомат (МІГ-МАГ), аргон зварювання (ТІГ). Зварювальний струм, в залежності від типу використовуваної зварювання, регулюється в межах від 20 до 310 Ампер. Потужність самого агрегату становить 8 кВт, при холостому ходу напруга становить 53 В. Плюси — швидкий підпал дуги (гарячий старт), форсування дуги, наявність системи від залипання електродів, оснащення агрегату цифровим екраном, знімний рукав.

Kaiser MIG-310 PRO

 • Зварювальний інвертор Kaiser MMA-250 HOME LINE є побутовим агрегатом з потужністю 5600 Вт і максимальним зварювальним струмом 250 Ампер. Для більшої зручності регулювання струму і управління агрегатом передбачений цифровий дисплей. Дуга запалюється швидко за рахунок гарячого старту. Плюси — стабільність в роботі пристрою, висока якість всіх деталей, наявність повітряного охолодження для запобігання перевантаження двигуна, система захисту від перевантаження, система захисту від прилипання електродів.

Всі моделі фірми Kaiser користуються популярністю за рахунок високої якості і довговічності. Але, як професійне обладнання вони не позиціонуються, краще застосовувати їх при побутових зварювальних роботах.

DECA — надійність і висока якість зварювальних апаратів

DECA — європейська фірма, продукція якої користується великою популярністю на українському ринку за рахунок високої якості всіх деталей і великим вибором моделей від італійського виробника.

Найпопулярніші моделі:

 • Апарат для зварювальних робіт напівавтоматичного типу Deca STARFLUX 130AC — агрегат трансформаторного типу, зварювання в якому здійснюється за рахунок напівавтоматичного дроту. Потужність складає 1 кВт. Двигун захищений від перевантаження за рахунок повітряного охолодження. Максимальний показник зварювального струму — 130 Ампер, при холостому ході напруга становить всього 22 Вольта. Переваги моделі — повітряне охолодження двигуна, висока потужність, широка область застосування, наявність запобіжника, висока продуктивність.

DECA - надійність і висока якість

 • Зварювальний інвертор Deca MASTRO 518 HD GEN може використовуватися в побуті, для професійних цілей, також дану модель можна купувати для гаража, вона відмінно зварює кузов авто. Працює з потужністю 5700 Вт, зварювальний струм регулюється від 20 до 180 Ампер. Плюси — повітряно-примусове охолодження двигуна, прискорення і полегшення запалювання дуги за рахунок гарячого старту, система захисту від прилипання електродів, захист від перевантаження, система захисту від перегріву мотора.
 • Зварювальний напівавтомат Deca D-mig 760 TD призначений для побутових цілей. Якщо використовувати всього 60% навантаження, то агрегат буде працювати з потужністю 20 кВт, при цьому напруга холостого ходу становитиме 46 Вольт. Зварювальний струм регулюється від 35 до 550 Ампер. Основні плюси — цифрове управління, висока якість шва, надійний захист всіх деталей корпусу, захист від перегріву і перевантаження мотора, система захисту від прилипання електродів.

Витончені по дизайну і чудові за параметрами і функціоналу апарати Дека мають досить прийнятну ціну. Але покупців трохи напружує те, що фірмові витратні матеріали до них дуже і дуже дорогі.

Наш порівняльний рейтинг допоможе остаточно визначитися з вибором і вибрати надійний, якісний апарат для тривалого користування.

Deca MASTRO 518 HD GEN

Якщо робити більш докладний аналіз і порівняння зварювальних апаратів, то варто відзначити, що наш ринок на сьогодні має достатню кількість пропозицій зі зварювання. Крім зазначених у статті, я рекомендую вам ще кілька відмінних брендів. До них відносимо французький GYS , італійські Telwin і Awelco . Мало розкручений на українському ринку Ergus теж можна взяти до уваги і віднести до класу професійного обладнання.

Ще більше цікавої інформації про інструменти для дачі і саду ви можете знайти на нашому сайті xpert.com.ua

 

Якої фірми вибрати зварювальний апарат. ТОП-4 найкращих виробників 2022