Хвороби і шкідники саду та городу


1 2 3 5

Adsense:

Як боротися з шкідниками в саду та на городі

Хвороби і шкідники саду та городу призводять до зниження врожайності плодових дерев, ягідних кущів і овочевих культур, а іноді і до загибелі цих рослин. Тому інформація даної рубрики призначена в першу чергу для садівників-любителів і здатна озброїти їх необхідними знаннями для ведення ефективної боротьби з хворобами та шкідниками плодових, ягідних і овочевих культур для отримання високих врожаїв.

Хвороби і шкідники саду та городу: Як боротися та які існують заходи боротьби та профілактики

Розділ «Хвороби і шкідники саду та городу» містить відомості про хвороби плодових, ягідних і овочевих культур, умови при яких шкідники інтенсивно і масово вражають рослини. Розглянуто причини виникнення хвороб, їх ознаки, шкодочинність та заходи боротьби. Подано відомості про види шкідників рослин, їх харчової спеціалізації та біологічні особливості.
В результаті Ви знатимете які існують хвороби та шкідники сільськогосподарських культур, саду та городу, як боротися з шкідниками та хворобами, які існують заходи боротьби та профілактики, обробка саду городу, завдяки цим методам боротьба з шкідниками стане набагато ефективнішою.