Кабачки по-корейськи: відео-рецепт приготування кабачків по корейські

Кабачки по-корейськи швидкого приготування


 

Кабачки по-корейськи: відео-рецепт приготування кабачків по корейські

 

Тепер готую тільки так: кабачки по-корейськи, відеорецепт

Багато городників вирощують кабачки на своїй ділянці. Зазвичай з цього овоча роблять оладки, варять варення або додають його в котлети. З нього тако ж виходять смачні гострі салати. Подивіться короткий відеорецепт кабачків по-корейськи, придатних для зимового зберігання.

Чи любите ви кабачки? Регулярно вони присутні в вашому раціоні? На жаль, далеко не всі тісно дружать з цим чудовим овочем. Якщо ви належите до числа тих людей, то сьогодні ми спробуємо налагодити ваші з ним стосунки і запропонуємо приготувати кабачкове лечо.

 

 

Кабачки по-корейськи — це прекрасна альтернатива звичній нам моркви по-корейськи. Адже кабачки по-корейськи швидкого приготування мають такий же пікантний смак, схожий аромат, але містять набагато менше клітковини, а це вже зовсім інша ступінь ніжності.

Більш того, можна урізноманітнити це блюдо — приготувавши салат з кабачків по-корейськи. Змішувати кабачки можна з морквою, капустою, перцем, цибулею, буряком — в загальному, з будь-якими овочами, зеленню і навіть фруктами. Бо головне тут — «корейська» приправа, а кабачки це будуть або щось інше — справа десята … Ми розповімо і покажемо, як зробити смачні кабачки по-корейськи швидкого приготування в домашніх умовах!

Соковиті і м’які кабачки, наповнені корисними речовинами, прекрасно поєднуються з іншими овочами і прянощами, що дозволяє експериментувати з рецептами і творити прямо на своїй кухні справжні чудеса кулінарії. Більше про цей смачний рецепт ви можете знайти в нашій статті.

Відео: Рецепт приготування кабачків по-корейськи на зиму

Ще більше цікавих та корисних рецептів ви можете знайти на нашому сайті xpert.com.ua.

 

Кабачки по-корейськи: відео-рецепт приготування кабачків по корейські