Вирощування помідорів


1 2 3 4

Adsense:

Технологія і агротехніка вирощування помідорів

Для досягнення успіху у справі вирощуванні помідорів (або, кажучи науковою мовою, томатів) і отримати хороший урожай, слід підходити до цього процесу, озброївшись теоретичними і практичними знаннями. В Україні ця культура вирощується всього кілька сотень років, і далеко не всі загальноприйняті знання про фізіологію та анатомію цієї рослини відповідають істині. Технологія і агротехніка вирощуваня помідорів зовсім не складна.

Догляд, технологія та агротехніка вирощування помідорів у відкритому грунті на городі

У даному розділі Ви дізнаєтеся все про: Типи і сорти томатів (помідорів), правила пророщування розсади (помідорів) томатів, про пасинкування та формування помідорів, про висадку помідорів у відкритий грунт, які існують шкідники та хвороби та як з ними боротися. Також ви дізнаєтеся все про підгодівлю помідорів та як їх поливати. Вирощування помідорів в різних регіонах вимагає особливих правил. Овоч досить вибагливий, а значить, має бути серйозна і кропітка робота.

Вирощування помідорів на дачі

Томат є рослиною з сімейства пасльонових, плоди томата називають помідорами, тип плоду з ботанічної точки зору — ягода. Довгий час помідори вважалися овочами, але в 2001 році спеціальним рішенням Євросоюзу прийнято рішення вважати їх фруктами.

Кращими сортами помідорів для відкритих грунтів визнані наступні:

Ви можете вирощувати безліч прекрасних сортів, наприклад, «Рожевий янгол», «Ренет», «Аурія» та  багато інших. Всі ці сорти, які не важко вирощувати не тільки у відкритому грунті, а й в теплиці. Ви дізнаєтеся про те, як правильно удобрювати сорти томатів, як уберегти їх від шкідників.

Як правильно вирощувати помідори 

Фахівці дадуть детальний опис сортам, які прийнято вирощувати в теплиці. Ви дізнаєтеся про сорти томатів для відкритого грунту. Правильний вибір посадкового матеріалу відповідно до можливостей дачника і кліматичних умов гарантує успіх у вирощуванні томатів.

Фермери назвуть найпоширеніші сорти, які можна купити в магазині з продажу насіння. Ви навчитеся самі заготовляти насіння для майбутнього сезону.