Помідори рання посадка, кращі сорти для відкритого грунту та теплиці

Кращі сорти помідорів, їх рання посадка


Помідори рання посадка, кращі сорти

 

Помідори рання посадка, кращі сорти для відкритого грунту та теплиці

 

Помідори рання посадка, кращі сорти

З наближенням весни, відкривається дачний сезон. І тут починається добре всім знайома гонитва за насінням, адже кожен хоче встигнути купити краще насіння помідорів. Але саме на цьому етапі у нас і виникають труднощі, адже сортів помідорів на ринку досить багато і визначиться з вибором не так вже й легко. Селекціонери вивели безліч різних видів, вони відрізняються формами, розмірами, кольором, ну і, звичайно ж, смаковими даними.

Практично у кожного дачника, який займається городами вже не перший рік, є улюблені сорти, їх він, як правило, садить щороку. Але ж завжди хочеться спробувати щось нове. А раптом це буде набагато смачніше. Найкращі сорти помідорів для вирощування та посадки на дачі, це ранішні, які не бояться морозів, так як Ви не можете постійно перебувати на дачі і стежити за погодою.

 

 

Сорт томатів «Чудо Землі»

Сорт томатів "Чудо землі"

Сорт томатів «Чудо землі»

Це ранній сорт високорослих помідорів, кущі, якого виростають практично до двох метрів. Такі помідори найкраще висаджувати в теплиці, але можна і на відкритому ґрунті, тоді їх потрібно підв’язувати, щоб вони не зламалися. Цей сорт має високу врожайність, з одного куща можна зібрати 4 кг помідорів. До того ж плід гарний серцевидний, трошки витягнутий, при цьому дуже великий і солодкий. Помідори не мають зелених плям біля підніжки, вони досить тверді, тому їх зручно перевозити, не розтріскуються. Ще однією перевагою посадки такого сорту помідорів на дачі або в невеликих фермерських господарствах, є їх стійкість до погодних перепадів температури, вони відрізняються високою посухостійкістю.

Сорт томатів «Санька»

Сорт томатів "Санька"

Сорт томатів «Санька»

Це дуже ранній сорт томатів, який підходить для посадки на відкритому ґрунті. Він має високий відсоток врожайності, при правильному догляді кущі досягають практично метра. Плоди цього сорту м’ясисті, середнього розміру, мають гарний яскраво-червоний колір. Цей сорт є одним з кращих за смаком. Основною перевагою даного сорту томатів є те, що наприкінці літа кущ наростає пасинками і дає другий раз урожай.

Сорт томатів «Дика троянда»

Сорт томатів "Дика троянда"

Сорт томатів «Дика троянда»

Це ранньостиглий сорт помідорів з високою врожайністю, з одного куща можна зібрати до 6 кг помідорів. Плоди мають насичений рожевий колір, великі, плоско округлої форми. Плоди дуже смачні, особливо в салатах, оскільки мають соковиту м’якоть на зламах плід цукристий. Перевагою цього сорту є його невибагливість до погодних умов, він жаростійкий, а також стійкий до всяких шкідливим мікробам.

Відео: Вирощування та посадка томатів у теплицю

На цьому все, наша стаття  «Помідори рання посадка, кращі сорти» підійшла до кінця, бажаємо вам успіху у вирощуванні. Рекомендуємо переглянути рубрику город де Ви зможете прочитати багато цікавих статей про вирощування і догляд за Вашим городом. Гарних вам врожаїв, дорогі наші читачі!

 

Помідори рання посадка, кращі сорти для відкритого грунту та теплиці