Виноградарство


1 2

Adsense:

Вирощування винограду: правильна обрізка, посадка, підгодівля і догляд.

Виноград — солнцелюбива культура, вирощувати яку найкраще в не вітряних теплих місцях. Причому, вибирати сорт винограду найкраще, орієнтуючись на клімат Вашого регіону. Так, в більш холодних областях необхідно вирощувати виключно білі сорти винограду, оскільки «чорні» ягоди вимагають досить теплих місць зростання. Посадка винограду починається, перш за все, з вибору місця і правильної підготовки грунту. Так, ділянка під виноград обов’язково повинна бути світлою і захищеною від будь-яких вітрів. У разі, якщо вирощування винограду буде проводитися в холодних регіонах, посадку можна здійснити біля стіни або якоїсь огорожі.

Виноградарство і виноробство

Це не невід’ємна частина, успішних фермерських господарств в південних регіонах, з теплим м’яким кліматом. Але в нашій рубриці «Виноградарство» ми розповімо про те як доглядати за виноградом, як у південних районах, так і в середній смузі, з більш суворим кліматом.

Виноградарство і виноробство - як доглядати за виноградом, як зробити вино з винограду

Розвиток виноградарства, не стоїть на місці, а кращі сорти винограду, для розведення ми розглянемо на нашому сайті «Сільське господарство та Садівництво». До того ж ми навчимо Вас, як робити домашнє вино з винограду «Ізабелла», та інші смачні вина. Також Ви дізнаєтеся, як укрити молодий кущ винограду, як захистити виноград, які є хвороби винограду, як вирощувати виноград у теплиці, та багато іншого.