Призначення циркуляційних насосів Sprut — яка ціна на Циркуляційні насоси Sprut

Огляд циркуляційних насосів Sprut GPD 15-9A, LRS 15-4S-130, GPD 20-4S-130


Призначення циркуляційних насосів Sprut

 

Призначення циркуляційних насосів Sprut - яка ціна на Циркуляційні насоси Sprut

 

Хороша циркуляції води в опалювальній системі забезпечить рівномірний прогрів всього будинку. З метою її поліпшення та приведення до норми, використовується циркуляційний насос. Він є технічним пристроєм на електродвигуні, основним призначенням якого є прискорення води в трубах.

Такий насос є незамінним в разі, якщо в теплоносії спостерігається знижений тиск, через який тепло поширюється нерівномірно. Наприклад, дуже часто бувають такі ситуації, коли в одній кімнаті або частині будинку тепло, в другій прохолодно, в третій — взагалі, «холод собачий». У таких ситуаціях і купують насоси Sprut для підвищення тиску води і прискорення теплового потоку по трубах.

Циркуляційні насоси Sprut: типи, як працюють і як влаштовані, критерії вибору

Будь-який пристрій для підвищення циркуляції складається з електричного мотора і насосної частини. Тобто, основними елементами циркуляційного насоса є:

 • корпус пристрою;
 • двигун, що працює від електрики;
 • крильчатка, яка кріпиться на вал ротора.

Циркуляційні насоси Sprut: типи

Насоси для циркуляції діляться на види залежно від типу ротора, встановленого в приладі.

Є два основних типи:

 1. «Мокрі» ротори;
 2. «Сухі» ротори.

Насос з мокрим ротором влаштований таким чином, що лопатеве колесо (по-іншому, крильчатка) разом з ротором працюють у водному середовищі, знаходяться безпосередньо в рідині, яку циркулює насос, двигун, що працює від електрики, відділений від робочої частини спеціальним прозорим стаканом. В такому розташуванні головних елементів агрегату полягає основна перевага пристрою — водяне охолодження двигуна, завдяки якому він не перегрівається, насос довго служить.

Насос, в якому основний робочий елемент ( з сухим ротором ) не перебуває у воді, не стосується рідини, яка знаходиться в теплоносії. Ротор разом з іншими робочими елементами знаходиться в ізоляції за рахунок спеціальних кілець. У даного типу насоса відсутнє водяне охолодження, тим не менш, він має великий рівень коефіцієнта корисної дії. Також недоліком можна назвати високий рівень шуму, що виходить від пристрою під час роботи.

При виборі потрібно враховувати кілька критеріїв:

 • тип опалювальної системи, для якої купується насос;
 • потужність і швидкість роботи пристрою;

Циркуляційні насоси Sprut: як працюють

 

 

 • як працює насос;
 • компанія виробник.

Для відкритої системи гарячого водопостачання найкраще підійдуть насоси з сухим ротором. У рідину, яка виконує функцію водяного охолодження в насосах з мокрим ротором, при контакті з гарячою системою водопостачання відкритого типу можуть потрапити різні домішки які дуже швидко виведуть насос з ладу.

Потужність і продуктивність насосів залежить від напору системи. Якщо цей показник становить десять метрів і менше, найкраще купувати насоси з мокрим типом ротора. Якщо напір в системі більше, краще і економніше купувати «сухий» насос з великим коефіцієнтом корисної дії.

Якщо насос буде встановлено окремо від житлового приміщення, то можна вибрати пристрій з сухим ротором, оскільки в ньому є вбудований вентилятор для повітряного охолодження, який під час роботи видає багато шуму.
Безшумним насосом є насос з мокрим ротором, оскільки цей тип не видає шуму, може встановлюватися в житловому приміщенні.

Важливим критерієм при виборі є виробник. Від цього залежить надійність, довговічність і якість роботи циркуляційних пристроїв. Однією з найбільш надійних у виробництві такого роду пристроїв є ТМ Sprut.

Детальніше про те як влаштований і як працює циркуляційний насос ви можете прочитати в нашій статті.

Циркуляційні насоси Sprut: як влаштовані

Sprut — трохи про бренд, його відмінність від конкурентів

Торгова марка Sprut і вся лінійка продукції належить компанії ТОВ «Варна». Вона є одним з провідних виробників насосного обладнання для систем водопостачання, каналізації, опалення, а також гарячого водозабезпечення.
За повних два десятка років своєї діяльності ТМ Sprut завоювала довіру мільйона клієнтів. Незважаючи на те, що Китай, як країна-виробник часто викликає недовіру, цей бренд зумів налагодити постачання і продаж в Україні надійних електричних, вихрових, самоусмоктувальних насосів. Також Sprut виробляє і успішно продає насоси для басейнів, фонтанів, побутового використання, каналізацій.

Всі насоси від Sprut виробляються із застосуванням високих сучасних технологій. Виробник ретельно стежить за процесом виготовлення, приділяє увагу кожній деталі, тому вся продукція має високу якість. Циркуляційні насоси Sprut відрізняються від інших торгових марок не тільки високою якістю і застосуванням нового сучасного обладнання, а й наявністю декількох сервісів, розташованих в Україні. Співробітники в будь-який момент проконсультують щодо технічних характеристик циркуляційного насоса, допоможуть визначитися з вибором. З огляду на відмінну якість, високі технічні характеристики, ціни на насоси Sprut доступні і прийнятні.

Модельний ряд циркуляційних насосів Sprut

Трохи про бренд, його відмінність від конкурентів

З кожним роком на ринку з’являється все більше і більше моделей циркуляційних насосів. Оновлений каталог модельного ряду за 2021 рік виглядає так:

 • LRS 15-4S-130;
 • GPD 20-4S-130;
 • GPD 9-35-600;
 • 3VP-DN32;
 • GPD 12,5-8-600 (122176).

Насоси Sprut моделі LRS 15-4S-130 з мокрим ротором встановлюються в системах опалення з напором 4,4 метра.

Мають три швидкості. Продуктивність становить 2700 літрів на годину, при цьому потужність агрегату становить 65 Вт.

Насос GPD 20-4S-130 працює з потужністю 62 Вт, продуктивність досягає 2500 літрів на годину, натиск становить 4,9 метра. Тип ротора — мокрий. Ці насоси малопотужні, для невеликого будинку.

Одним з найбільш потужних агрегатів для системи опалення є насос для циркуляції води GPD 9-35-600. Він має високі характеристики — потужність 600 Вт, продуктивність 34000 л / год, напір — 8,2 метра. Працює з постійною швидкістю.

Модельний ряд циркуляційних насосів Sprut - фото

Для побутового та напівпрофесійного використання, для циркуляції води в опалювальній системі підійде насос 3VP-DN32 з потужністю 370 Вт і продуктивністю 6100 л / год. Напір досягає 15 метрів.

Самим універсальним циркуляційним насосом є модель GPD 12,5-8-600 (122176). Основне призначення агрегату — перекачувати рідину в різних типах систем опалення (бувають однотрубні, двотрубні, закриті, відкриті системи опалення). Насос працює з однаковою швидкістю, потужність досягає 800 Вт, натиск — 12.5 м. За одну годину здатний перекачати 26 м.куб. рідини.

Модельний ряд циркуляційних насосів від китайського виробника налічує тисячі агрегатів. Перераховані вище моделі — це популярні в 2021 році насоси з різним типом призначення, технічними особливостями і можливостями.

Відео: Циркуляційний насос Sprut GPD 15-9A розпакування

Ще більше цікавої та корисної інформації про інструменти для дачі і саду ви можете знайти на нашому сайті xpert.com.ua

 

Призначення циркуляційних насосів Sprut - яка ціна на Циркуляційні насоси Sprut