Рейтинг зварювальних напівавтоматів по надійності в Україні — ТОП 7 кращих моделей 2022

Рейтинг зварювальних напівавтоматів 2022 року в Україні


Рейтинг зварювальних напівавтоматів по надійності в Україні - ТОП 7 кращих моделей 2021

 

Рейтинг зварювальних напівавтоматів по надійності в Україні - ТОП 7 кращих моделей 2022

 

Напівавтомати — одні з найпопулярніших типів зварювальних приладів, які користувачі набувають для гаража, домашнього зварювання. Їх основне застосування — ремонт кузова, кабіни автомобіля, хоча такі агрегати часто використовують для ремонтних, будівельних і монтажних завдань.

Процес зварювання відбувається за рахунок дроту, а не електродів, як в інших типах зварювальних пристроїв. Вибираючи зварювальний напівавтомат, потрібно враховувати тип робіт, який буде виконуватися, місце, де буде проходити процес зварювання, а також тип живлення і потужність самого пристрою. Крім технічних характеристик, дуже важливо, щоб апарат довго служив і виконував роботу якісно.

Для цього потрібно вибрати надійного, перевіреного виробника. У виборі допоможе рейтинг зварювальних напівавтоматів в Україні по надійності.

Рейтинг зварювальних напівавтоматів

Він складений за даними статистики продажів за останній рік, які дозволили нам визначити найпопулярніші по показникам продажів.

При підборі кращих напівавтоматів для зварювання ми врахували також відгуки клієнтів, які вже встигли придбати одну з нижчеперелічених моделей. Відгуки покупців свідчать про надійність і хорошій якості зварювальних агрегатів напівавтоматичного типу. Довговічність кожного з цих апаратів підтверджує надійний і перевірений виробник.

Наш короткий огляд зварювальних напівавтоматів допоможе остаточно визначитися з вибором і підібрати для домашнього гаража або майстерні кращу модель.

1. Зварювальний інверторний напівавтомат сталь MIG-240  

Зварювальний інверторний напівавтомат сталь MIG-240 - фото.

Зварювальний інверторний напівавтомат Сталь MIG-240 — апарат для зварювання металів будь-якої складності, який застосовується як в побуті, так і в професійній сфері. Апарат споживає мало електроенергії, має зручні і компактні габарити. Він відрізняється легкою вагою і багатим функціоналом, завдяки використанню інверторній технології. Прилад може працювати в декількох режимах: напівавтоматичне зварювання (MIG / MAG), флюс, ручна дугова зварка (MMA), яка виконує зварювальні роботи за допомогою електродів діаметром від 1,6 до 4 мм. Працює пристрій під напругою від 180 до 240 Вольт, при цьому потужність самого агрегату становить 5,5 кВт. Сила струму варіюється в великому діапазоні, ви зможете виставити показник в межах від 20 до 240 Ампер. Для захисту двигуна від перегріву використовується повітряно-примусове охолодження.

Плюси:

 • Висока продуктивність і можливість працювати декілька годин без зупинки за рахунок високої швидкості подачі напруги і дроту;
 • Активна система охолодження, що захищає двигун від перегріву і перевантаження;
 • Наявність електронного дисплея, який спрощує роботу оператора;
 • Наявність додаткових функцій Anti Stick (електрод не прилипає), Hot Start (розігрів на початку роботи), Arc Force (форсаж дуги), які підвищують продуктивність апарату і полегшують роботу людини;
 • Легкість у вазі, що полегшує навантаження на руки, завдяки чому з приладом зручно працювати.

Мінуси:

 • Підходить тільки для роботи в побутових умовах.

2. Зварювальний інверторний напівавтомат Патон ПСИ-200S

Зварювальний інверторний напівавтомат Патон ПСИ-200S

Дана модель — це професійний зварювальний напівавтомат інверторного типу, який розроблений на відомому українському заводі. У його роботі використовуються методи аргонно-дугового зварювання, ручного дугового зварювання. Ви також можете включити режим, який підтримує напівавтоматичне зварювання типу MIG / MAG з використанням постійного струму. Такий типаж зварювальних апаратів відмінно підходить для дому, а також для професійних, промислових робіт. Зварювальний струм регулюється в межах від 10 до 200 Ампер. Апарат оснащений системою регулювання, що дозволяє контролювати параметри зварювання. Зварювальний напівавтомат даної моделі оснащений роз’ємом типу Kz-2, завдяки якому можна змінювати пальника в будь-який момент. Дріт подається швидко, без затримок за рахунок потужного і якісного механізму подачі.

Плюси:

 

 

 • Наявність палаючого старту, який покращує і прискорює запалювання електродів;
 • Підвищення зварювальної стабільності за рахунок функції форсажу дуги;
 • Оснащення системою, що захищає електроди від налипання;
 • Можливість зварювання на короткій дузі, завдяки якій можна зварювати шви, розташовані таким чином, що не допускають сильну тягу дуги;
 • Наявність блоку захисту від стрибків напруги.

Мінуси:

 • Не знайдено.

3. Зварювальний інверторний напівавтомат Deca STAR D 130

Зварювальний інверторний напівавтомат Deca STAR D 130 - фото.

Зварювальний напівавтомат Deca STAR D 130 — інструмент для побутового користування при процесі зварювання металевих виробів і деталей. Прилад ідеально підходить для роботи в гаражі, на дачі, в невеликій майстерні. Призначений цей апарат для зварювання металів в нероз’ємні конструкції, створення міцних зварювальних швів на металевих поверхнях. Зварювальні роботи виконуються флюсовим дротом розміром до 0,9 мм. Робоча зона зварювання відмінно захищена при горінні, тому прилад можна використовувати навіть в вітряну погоду. Працює пристрій тільки з однофазної мережі під напругою 220 Вольт, тому його застосовують на підприємствах професійної сфери діяльності. Без навантаження напруга напівавтоматичного апарату складає всього 22 Вольта. Сила струму при роботі зварювального агрегату варіюється в межах від 90 до 130 Ампер.

Плюси:

 • Формування правильного, акуратного зварювального шва за рахунок захисної оболонки флюсового дроту;
 • Висока продуктивність завдяки високій якості виконання самого агрегату і пальника;
 • Захист двигуна від перегріву за рахунок примусового типу охолодження;
 • Низький рівень споживання енергії, що дає економію витрат на електрику;
 • Легкість у вазі і зручні габарити, які полегшують роботу на руки і таким чином роблять роботу оператора не стомлюючою.

Мінуси:

 • Не знайдено
Популярність інверторного зварювання в побутовій і промисловій сфері дуже швидко зростає. Ми зібрали для вас топ-7 компаній, які дійсно заслуговують на увагу. Більше читайте в нашій статті

4. Зварювальний інверторний напівавтомат Tekhmann TWI-305 MIG

Tekhmann TWI-305 MIG - фото.

Зварювальний апарат Tekhmann TWI-305 MIG — професійний прилад для нероз’ємного з’єднання металів, який також застосовують для побутового ремонту, робіт в гаражі. Інструмент призначений для декількох типів зварювання: MIG (дугове напівавтоматичне зварювання електродом, що плавиться в середовищі інертного газу), MAG (дугове напівавтоматичне зварювання в середовищі активного газу), MMA (ручна дугова зварка). Зварювальні роботи здійснюються як дротом розміром від 0,8 до 1 мм, так і електродами, діаметр яких варіюється від 1,6 до 4 мм. Сила струму при роботі варіюється від 20 до 305 Ампер, при цьому показники струму плавно регулюються, в залежності від типу проведення робіт. Працює апарат під напругою 220В, при цьому на холостому ходу напруга пристрою становить 60 Вольт, а потужність самого пристрою становить 7,8 кВт. Охолоджується двигун за рахунок повітряно-примусового охолодження, яке в автоматичному режимі вимикає пристрій в разі підвищення температури.

Плюси:

 • захист електродів від налипання у вигляді функції ANTI-STICK, що усуває проблеми з приварюванням електродів;
 • форсаж дуги — ARC FORCE, яка також запобігає прилипання електродів;
 • відмінний підпал дуги на початку роботи і поступове підвищення зварювального струму (HOT START);
 • висока потужність апарату і великий діапазон зварювального струму;
 • легкість у вазі і зручні габарити.

Мінуси:

 • Не висока якість.

5. Зварювальний інверторний напівавтомат Сталь MULTI-MIG-305 PROFI

Сталь MULTI-MIG-305 PROFI

Зварювальний інверторний напівавтомат Сталь MULTI-MIG-305 PROFI — інструмент для зчленування металевих конструкцій і деталей, який використовується в побуті і в професійній сфері для проведення різних зварювальних робіт. Працює апарат під напругою 220 Вольт з силою струму, показники якого варіюються в межах від 50 до 285 Ампер. Без навантаження напруга зварювального апарата становить 75 Вольт. Потужність самого пристрою становить 8 кВт. Зварювальні роботи здійснюються за рахунок електродів діаметром від 1,6 до 5 мм, і дротом, діаметр якого варіюється в межах від 0,6 до 1 мм. Серед особливостей слід виділити виготовлення всіх комплектуючих пристрою за новітніми технологіями і тенденціям. Міцний і легкий у вазі метал виготовлення, сталь, що має компактні, зручні габарити, не тільки полегшує навантаження оператора зварювального апарату, але і продовжує термін служби апарату.

Плюси:

 • Можливість використовувати в роботі як обміднений, так і флюсовий дріт;
 • Наявність двох цифрових дисплеїв, які виводять потрібну інформацію щодо робочого стану агрегату на екран і таким чином полегшують роботу оператора;
 • Можливість зварювати алюміній за допомогою спеціальної функції;
 • Високий коефіцієнт корисної дії;
 • Стабільність і стійкість роботи навіть при низькій мережевій напрузі.

Мінуси:

 • Підходить для виконання робіт тільки в побутових умовах.

6. Зварювальний інверторний напівавтомат ПАТОН ПСИ-200P

ПАТОН ПСИ-200P

Інверторний цифровий напівавтомат ПАТОН ПСИ-200P — високотехнологічний прилад для з’єднання металів в єдину нероз’ємну конструкцію. Застосована інверторна технологія, зменшила вагу і розміри апарату і дала можливість урізноманітнити його функції. Для зчленування різних металів використовується три види зварювання: ручне дугове зварювання (MMA), аргонодугове зварювання (TIG), напівавтоматичне зварювання в середовищі інертного і активного газу (MIG / MAG). Зварювальний апарат працює не тільки в середовищі інертних і активних газів, а й в середовищі сумішей на активному струмі. Даний апарат за рахунок високої потужності, яка становить від 5,5 до 6,1 кВт (номінальна потужність), максимальна потужність складає 8 кВт, відноситься до професійного класу обладнання. Дуга підпалюється під напругою 110 Вольт. Для роботи використовується дріт діаметром від 0,6 до 1 мм, а також електроди діаметром від 1,6 до 5 мм. Сила струму регулюється в межах від 10 до 200 Ампер. Примусове охолодження добре захищає двигун від перегріву.

Плюси:

 • Окремий відсік для електронної плати управління;
 • У всіх видах роботи задіюється імпульсний режим при потребі;
 • Режим «Палаючий старт», який забезпечує відмінний підпал дуги на початку роботи;
 • Система «Форсаж дуги», завдяки якій дуга відмінно підпалюється при старті і поступово підвищує силу струму;
 • В наявності функція, що забезпечує захист електродів від прилипання, що продовжує термін служби всього апарату.

Мінуси:

 • Не знайдено.

7. Зварювальний інверторний напівавтомат Hugong PowerStick 200E

Hugong PowerStick 200E

Зварювальний напівавтомат Hugong PowerStick 200E — функціональний прилад для зварювання легованої, вуглецевої сталі і алюмінію. Виробником застосована технологія інверторного типу, яка полегшила вагу, зменшила розміри і дозволила ввести високотехнологічні функції. Тип зварювання, який застосовується в пристрої — ручна дугова зварка з газом (ММА), за рахунок якої металеві елементи надійно з’єднуються один з одним, при цьому шов виходить акуратним і міцним. Зварювальні роботи здійснюються за допомогою дроту діаметром 5 мм, при цьому максимальні показники зварювального струму складають 200 Ампер. При холостому ході напруга апарату складає 69 Вольт.

Плюси:

 • Висока потужність і продуктивність, завдяки інверторній платі;
 • Велика тривалість навантаження, що дозволяє виконувати роботу швидко, без великих пауз;
 • Дисплей для зручності в роботі і полегшення зварювальних робіт;
 • Встановлено функції гарячого старту і анти-прилипання, які дають можливість точного зварювання на початку і захисту від залипання електродів, підвищують якість зварювання і полегшують роботу оператора;
 • Плавне регулювання зварювального струму в межах від 20 до 200 Ампер.

Мінуси:

 • Не завжди є в наявності.

Відео: ТОП 5 кращих моделей зварювальних напівавтоматів побутового класу

Ще більше цікавої та корисної інформації про інструменти для дачі саду ви можете знайти на нашому сайті xpert.com.ua

 

Рейтинг зварювальних напівавтоматів по надійності в Україні - ТОП 7 кращих моделей 2022