Рейтинг кращих культиваторів для дачі 2022 — ТОП 15

Огляд кращих по надійності і популярності культиваторів для дачі у 2022 році


ТОП 15 кращих культиваторів для дачі - рейтинг культиваторів 2022 року - відгуки, ціна та опис з фото

 

Рейтинг кращих культиваторів для дачі 2022 - ТОП 15

 

Рихлити землю на ділянці культиватором — це значить, що посів пройде грамотно, урожай буде хороший, добрива ляжуть на потрібну глибину, а коріння бур’янів знищаться. Вибір культиватора насамперед залежить від твердості грунту на вашій ділянці і від його розміру. У цій статті ми підібрали для вас найкращі моделі культиваторів. Ви знайдете розпушувач і для маленьких присадибних ділянок, і для великих площ, і для розпушених м’яких ґрунтів, і для цілинного незайманого грунту.

Оскільки можливості обробітку грунту безпосередньо залежать від ваги культиватора, то в рейтинг кращих увійшли моделі різних вагових категорій. Дуже легкі (до 15 кг ваги) і легкі (до 30 кг) актуальні на попередньо поораних грунтах, пухнастому чорноземі. Середні (30-60 кг) впораються і з забитим глинистим грунтом, і важкі, з вагою понад 60 кг, які без праці распушать навіть цілину, якої не торкався плуг.

Статистика продажів культиваторів за типом двигуна

Статистика продажів культиваторів за типом двигуна

Привід культиватора також має величезне значення.

 1. Бензинові — завжди більш потужні і важкі. Вони автономні в роботі, підійдуть для великих і середніх ділянок. Так, технічне обслуговування їх непросте, а ціна висока. Але їх величезна перевага в наявності ланцюгового приводу, який дає можливість приєднати навісне обладнання. З навішеннями мотокультиватор оре, боронує, підгортає, садить і викопує. А якщо модель обладнана ще і ВВП (валом відбору потужності), то вона потягне і складне динамічне навісне обладнання, типу косарки, сівалки, відвалу для прибирання снігу, помпу для поливу і т.д. Такі динамічні навішування (це ті, які рухаються і обертаються) можливі для установки на найпотужніших моделях культиваторів або на мотоблоки;
 2. Електричні не мають ланцюгового редуктора. У них він черв’ячного типу. Тому до навішування такі прилади не пристосовані. Однак, їх перевага в іншому. Вони дуже зручні, легкі, прості в управлінні і обслуговуванні. Ідеальні для закритих парників, теплиць, оранжерей, оскільки не дають вихлопів. Дуже популярні при обробці прибудинкових городів, грядок, квітників. Коштують дешево. Але для великих віддалених ділянок не підходять. Також ними неможливо рихлити твердий, ще не зораний попередньо грунт;
 3. Акумуляторні — це культиватори, що працюють від батареї. Як і електричні, вони зручні і прості, не видають газів і шуму. Як бензинові — мобільні та автономні, до мережі кабелем не прив’язані.

Прочитавши статтю, ви зможете визначити, яка саме модель вам найбільш підходить. А ми пропонуємо на вибір тільки найпопулярнішу техніку, яка краще за всіх продається і отримала безліч позитивних відгуків від покупців.

ТОП-7: КРАЩІ БЕНЗИНОВІ КУЛЬТИВАТОРИ

1. Мотокультиватор Iron Angel GT45

Рейтинг кращих моделей культиваторів очолила техніка від нідерландської фірми Iron Angel. Ця машина сама зручна і практична для того, щоб розпушити землю і підготувати грунт до посадки. Вона автономна завдяки бензиновому двигуну, тому ви маєте можливість використовувати її на віддалених ділянках. Важить культиватор 33 кг, відноситься до класу легких машин для розпушування, актуальний на дачі, присадибній ділянці та городі. Мотор має потужність 6 к.сил, він одноциліндровий, оснащений ефективною системою повітряного охолодження. Як і всі фірмові двигуни від цієї голландської торгової марки, невибагливий і дуже витривалий. У поєднанні з черв’ячним редуктором даний двигун дозволяє обробляти м’які чорноземи, піщані ґрунти, незабиті глинисті. Фрези розбірні, можна встановити на дві ширини розпушування — 38 см і 24 см (зручно для міжрядь). Гострі фрези ріжуть на глибину 30 см, добре знищують коріння бур’янів. Рукоятка зручна, підлаштовується під зріст, оснащена всіма необхідними органами управління.

Мотокультиватор Iron Angel GT45

Ціна від 6800 грн.

Плюси:

 • Легка маневрена машина, ідеальна для дачних ділянок;
 • Фірмовий мотор Iron Angel економний, стійкий до навантажень, надійно охолоджується повітрям, щоб уникнути перегріву;
 • Пристрій оснащений досить потужним бензиновим двигуном, тому розпушує і м’який грунт, і глинистий;
 • Дві ширини проходу — це можливість швидко обробити велику ділянку і обережно пройтися по вузьких місцях;
 • Фрези проникають на велику глибину — 30 см, що сприяє знищенню кореневої системи бур’янів;
 • Рукоятка управління регулюється по вертикалі і міцно фіксується болтами.

Мінуси:

 • При надлишку масла може потекти сальник.

2. Мото-культиватор Pubert ARGO 80 PC3

Пуберт — бензиновий культиватор, розроблений у Франції. Він коштує набагато дорожче, ніж попередня модель з Нідерландів. Потрібно заплатити на 350-360 доларів більше, але, незважаючи на це, французька машина дуже популярна серед населення. Причина високої ціни в тому, що це професійний агрегат. Він важить 58 кг і відноситься до середнього по тяжкості класу бензокультиваторів. А це означає, що при всій легкості управління і маневреності, він без праці витягне і тверді забиті грунти. А ще, що дуже важливо, редуктор у нього ланцюговий, а не черв’ячний, що дає можливість працювати з навішеннями.

Це розширює можливості обладнання. Крім цього, тут ми маємо повноцінну коробку передач: дві швидкості передніх, одна задня. Є можливість швидко розгортатися, проходити рівні ділянки на високій швидкості. Ну, і, звичайно, ж мотокультиватор Pubert ARGO 80 PC3 — це чудовий елегантний дизайн. Плюс до всього зручні рукоятки, переднє транспортувальне колесо, леміш, захисні кромкорези. Ширина проходу також регулюється і встановлюється в 2 позиціях: 60 і 85 см. Глибина розпушування становить 32 см, її змінюють за допомогою сошника. Фрези ковані, шаблевидні, відмінно проникають в грунт, машина не стрибає на твердому грунті.

Мото-культиватор Pubert ARGO 80 PC3

Ціна від 16650 грн.

Плюси:

 • Трьохшвидкісна коробка передач: 2 вперед, 1 назад, що підвищує швидкість роботи і маневреність;
 • Витривалий ланцюговий редуктор в поєднанні з потужним надійним двигуном — запорука високої продуктивності;
 • Ковані сталеві фрези глибоко ріжуть тверді ґрунти;
 • Є можливість регулювати глибину розпушування за допомогою сошника, а знявши бічні фрези, ви отримаєте меншу ширину проходу для більш вузьких місць;
 • Ручки управління прогумовані, зручне розташування всіх важелів під руками.

Мінуси:

 • Хотілося б ще й пневматичні колеса в комплекті за таку високу ціну.

3. Культиватор Hyundai T 850

Корейський грунтофріз володіє схожими характеристиками. Це також професійний інструмент для розпушування грунту перед посівом. Пол вазі — середній клас, підходить для необроблених важких грунтів. Оснащений фірмовим двигуном, який Хюндай створив для мотокультиваторів. У нього два вала (для переднього і заднього ходу), верхні клапани циліндрів, низьку витрату пального і полегшений запуск. Редуктор ланцюгового типу, з ККД 95%. Фрези зі сталі, виготовлені методом кування. Зняття бічних секцій дає три ширини оранки: 30, 60 і 90 см Леміш міцний, занурює фрези на необхідну глибину. Максимальна — 30 см. Є транспортувальне колесо, яке при розпушуванні піднімають вгору. На рукоятці вбудований фіксатор включення, не потрібно постійно натискати на газ. Крім цього, ручки можна встановити в 4 позиціях по висоті.

Культиватор Hyundai T 850

Ціна від 14550 грн.

Плюси:

 • Спеціально розроблений для культиваторів двовальний двигун IC 200 забезпечить продуктивну і тривалу роботу;
 • Гарантія на посилений ланцюговий редуктор — 100 років від виробника;
 • Посилений сошник дає можливість вибрати глибину розпушування;
 • Ширина оранки регулюється і фіксується в 3 позиціях, що дає можливість проходити і стиснення місця і швидко рихлити велику площу;
 • Ергономічна рукоятка, з регулюванням під зріст і фіксуючим важелем газу.

Мінуси:

 • Немає зауважень до цього пристрою.

4. Мотокультиватор Oleo-Mac MH 197 RKS

Ця просунута італійська машина — новинка від фірми Oleo-Mac. Тим не менш, вона вже стала затребуваною серед населення і професійних аграріїв. Клас — важкий, вага 62 кг. Це означає, що будь-які грунти під силу даного агрегату, в тому числі і незорані цілинні. Виробник встановив інноваційний гільзуванням двигун на 6 к.сил., А також надійний і довговічний ланцюговий редуктор. Є дві передніх швидкості і задня передача для швидкого розвороту. Передачі перемикаються зручними важелями на рукоятці. Рукоятка рухається вгору-вниз і фіксується на потрібній висоті. Шаблевидні фрези ріжуть ґрунт на 32 см углиб, ширина проходу регулюється шляхом зняття або установки бічних секцій. Для захисту рослин використовується Кромкоріз. Ви також отримуєте можливість за допомогою зчіпки встановити плуг, окучник, картоплекопач і інше навісне обладнання. Оскільки культиватор важкий, то причеплення дуже добре працюють і не стрибають по твердим грудкам.

Мотокультиватор Oleo-Mac MH 197 RKS

Ціна від 14000 грн.

Плюси:

 • Потужний мотор нового покоління Emak K 800 HC з системою OHV — гарантія тривалої роботи під навантаженнями;
 • Ланцюгова трансмісія зі спеціальним металевим захистом картера;
 • Коробка передач з двома передніми передачами і реверсом дає можливість швидкого і маневреного пересування;
 • Регульоване переднє колесо для полегшеного перевезення;
 • Широкий діапазон можливих навесок розширює можливості обладнання.

Мінуси:

 • На високій швидкості не всі навішування діють ефективно.

5. Бензиновий мотоблок Konner & Sohnen KS 7HP-950S

Двошвидкісний потужний агрегат від відомої німецької компанії Konner & Sohnen оснащений фірмовим мотором KS 210 на 7 к.сил. Є і задній хід, реверс, що облягає розворот важкої машини. За своєю суттю — це мотоблок — самостійно рухомий транспортний засіб. Вага і потужність в даній моделі відрізняються оптимальним співвідношенням. У комплекті є пневматичні колеса з широкими шинами і тракторним протектором. У комплектацію входить і широка фреза з шаблевидними лезами для розпушування грунту. Посилений металевий леміш дає можливість вибрати потрібну глибину для розпушування. Ця машина справляється з грунтом будь-якої твердості. Вал відбору потужності (ВВП) дає можливість приєднати не тільки прості навішування, а й ті, які крутяться. Наприклад, косарку, роторну щітку, сніговий відвал, водяну помпу, а також причіп для транспортування вантажів. Для стійкості конструкції є опорна металева планка, рукоятки ергономічні, на них розміщені всі органи управління.

Бензиновий мотоблок Konner & Sohnen KS 7HP-950S

Ціна від 17500 грн.

Плюси:

 • Оригінальний бензиновий двигун Konner & Sohnen відрізняється тривалим ресурсом, надійно захищений від підробок методом лазерного гравірування серійного номера;
 • Ланцюгова трансмісія захищена металевою накладкою, ККД від крутного моменту — не менше 95%;
 • Наявність ВВП дає можливість використовувати складні динамічні навішування;
 • Є привід на колеса і можливість перевезення вантажів в причепі;
 • Унікальний показник максимальної ширини розпушування — 115 см.

Мінуси:

 • На другій швидкості деякі навішування «скачуть» по грунту.

 

 

6. Мотокультиватор Iron Angel GT 09

Голландський агрегат важкого класу призначений, щоб розпушувати тверду землю на великих ділянках, а також працювати з навісним обладнанням. Найоптимальніша площа для нього — 50 соток, він легко впорається з нею, вимагаючи лише дві заправки пальним. Цей мотокультиватор не тільки розпушує, а й підгортає, садить і викопує коренеплоди, нарізає борони — в залежності від того, яке навішення ви приєднаєте. Важка стокілограмова машина чудово справляється і з побутовими, і з професійними роботами, зокрема, підготовці грунту до посіву. Добре себе зарекомендував, як на піщаних грунтах і чорноземах, так і на глинистій цілині. Мотор від виробника, надійний і невибагливий, як і вся голландська техніка. Потужність двигуна 7,5 к.сил., Що є відмінним показником для пристроїв його класу. Трансмісія на 2 швидкості вперед і одна назад. Сталеві шаблевидні леза добре обробляють грунт на достатню глибину — від 15 до 30 см. Регулювання відбувається за допомогою сошника. Ширина проходу за один раз по максимуму — один метр, що продуктивно для великих площ. Знявши бічні леза отримуємо ширину 80 см. Користувачам також подобається, що в комплекті йдуть великі пневмоколеса.

Мотокультиватор Iron Angel GT 09

Ціна від 10500 грн.

Плюси:

 • Потужний голландський двигун відрізняється тривалим ресурсом;
 • Важка вага в поєднанні з кованими шаблевидними лезами — знаряддя для оранки цілинних земель;
 • Наявність пневматичних коліс дає можливість приєднати причіп і перевозити вантажі;
 • Зручне і швидке регулювання як ширини, так і глибини оранки;
 • Багаторівнева коробка передач — 2 швидкості вперед, одна задня передача.

Мінуси:

 • Немає фіксації зчеплення, потрібно весь час тримати важіль під час оранки.

7. Культиватор FORTE МКБ-4.0 / 700

Ця китайська модель популярна, тому що невелика, швидкісна і маневрена. Належить до класу легких культиваторів. Ідеальна для побутових робіт по розпушуванню землі перед посівом культур. Актуальна для підготовленого чорнозему, а ось з твердими грунтами не справляється, оскільки потужності замало, та й легка машина стрибає по купинах. Незважаючи на невелику вагу, обладнана надійним ланцюговим редуктором, тому може працювати з навішеннями типу підгортальника, плуга, борони. Двигун негучний, на 4 к.с., чотиритактний, з верхньоклапанною системою.

Непогано проявив себе під навантаженнями, захищений примусовим повітряним охолодженням про перегріву. Фрези набірні, можна культивувати на півметра, а можна — на 70 см, що зручно для рівних і великих ділянок. У глибину проникають на чверть метра, цього достатньо, щоб знищити коріння бур’янів. З боків встановлені диски для захисту рослин. Є і транспортувальне колесо для перевезення, яке легко піднімається вгору під час культивації. Рукоятки ергономічні, ними комфортно управляти, не ковзають, регулюються у вертикальній площині.

Культиватор FORTE МКБ-4.0 / 700

Ціна від 7500 грн.

Плюси:

 • Невелика, легка і негаласлива машина для дачних ділянок;
 • Ланцюговий редуктор розширює можливості шляхом приєднання навісного обладнання;
 • Функціональні регулювання глибини і ширини культивації;
 • Комфортне перевезення, завдяки передньому транспортувальнику колеса;
 • Зручні і продумані рукоятки управління.

Мінуси:

 • Грунт перед розпушуванням потребує попередньої обробки.
 • Статистика продажів бензинових культиваторів по брендам

Таблиця порівняльних характеристик бензинових культиваторів:

Бензинові культиватори

Потужність двигунаТип запускуРедуктор (привід)Ширина культиваціїГлибина культиваціїГлибина культивації
1.Iron Angel GT457.5 л.с.ручнийчерв’ячний230-380 мм20-30 см20 см
2.Pubert ARGO 80 PC35,5 л.с.ручнийланцюговий60/85 см32 см20 см
3.Hyundai T 8506.5 л.с.ручнийланцюговий80 см30 см23 см
4.Oleo-Mac MH 197 RKS6 л.с.ручнийланцюговий65/85 см32 см25 см
5.Konner&Sohnen KS 7HP-950S7 л.с.ручнийланцюговий36 см25 см
6.Iron Angel GT 096 л.с.ручнийланцюговий80-100 см15-30 см20 см
7.FORTE МКБ-4.0/7004 л.с.ручнийланцюговий70 см25 см20 см

ТОП-7: КРАЩІ ЕЛЕКТРИЧНІ КУЛЬТИВАТОРИ 2022 року

Рекомендуємо переглянути: ТОП-10 кращих шуруповертів для дому та роботи

1. Культиватор електричний Hyundai T 1810E

Невеликий електричний культиватор від південнокорейської фірми Хюндай є улюбленцем дачників. Він настільки зручний у використанні, управлінні, зберіганні та перевезенні, що працювати можуть і підлітки, і літні люди, і жінки. Машина побутова, легкого класу, відмінно розпушує грунти, готуючи їх до посадки рослин. Гострі леза фрези обробляють смугу, шириною 40 см. Це найзручніший прохід на маленьких городах, між рядами, на клумбах. Електричний мотор має потужність 1,84 кВт. Він не шумить, екологічно чистий і не шкідливий, тому дає можливість працювати в закритих приміщеннях, оранжереях, теплицях, рихлити ґрунт, видаляти коріння бур’янів. Глибина культивації 20 см. Земля повинна бути попередньо зораною, нетвердою і не забитою. Перенести з місця на місце агрегат легко, для цього є спеціальна ручка на корпусі. А для перевезення по грунту є два транспортувальних колеса. Рукоятка управління легко рухається по вертикалі і фіксується болтами під зріст.

Культиватор електричний Hyundai T 1810E

Ціна від 3950 грн.

Плюси:

 • Оригінальний електричний мотор Hyundai ECO несприйнятливий до перенапруження, має хороший термозахист, економний в споживанні електрики;
 • Компактна і функціональна машинка важить всього 13 кг;
 • Оптимальна ширина проходу гострих заточених лез — 40 см за один раз;
 • Легко регульована рукоятка управління з усіма необхідними кнопками і важелями;
 • Два задніх транспортувальних колеса призначені для зручності перевезення;
 • Корпус невеликий, продуманий, оснащений ручкою для перенесення.

Мінуси:

 • Недоліків при розпушуванні м’яких ґрунтів не виявлено.

2. Електрокультиватор Konner & Sohnen KS 1500T E

Цей електричний агрегат також відмінно розпушити зорану землю, хоча і мотор у нього менш потужний, ніж у корейського Хюндай. Зате співвідношення потужності і ваги — ідеальне. Потужність електромотора 1,5 кВт, а важить ця маленька машинка 12 кілограмів. Фрези посилені ребрами жорсткості. Вони роблять вузький прохід — 30 см, тому культиватор зручний на невеликих городах біля будинку (там, де є розетка), на клумбах, всередині критих споруд з овочами та квітами. Робота можлива тільки на м’яких пухнастих грунтах (оброблений попередньо чорнозем). На такому грунті фрези проникнуть на 20 см углиб, як і у попередньої моделі з Кореї. Показник глибини у електричних культиваторів нижче, ніж у бензинових агрегатів, проте бур’яни при цьому видаляються дуже добре. Ззаду приєднані два невеликих колеса для зручного перевезення. Є й сошник, який регулює глибину розпушування. Рукоятка рухається вгору і вниз, міцно фіксується.

Електрокультиватор Konner & Sohnen KS 1500T E

Ціна від 3999 грн.

Плюси:

 • Надійний мотор синхронного типу від відомого своєю якістю збірки виробника K & S;
 • Посилені ребрами жорсткості загнуті леза дають хороший результат на мягкому пухнастому грунті;
 • 40 см ширини — це найзручніший інструмент для клумб, оранжерей і теплиць;
 • Максимальна глибина 20, її можна зменшити за допомогою сошника;
 • Транспортувальні колеса ззаду суміщені з сошником, що робить переміщення нескладним.

Мінуси:

 • Малопотужний.

3. Електро культиватор Ikra Mogatec FEM 1500

Ikra Mogatec -німецький культиватор відмінної якості збірки. Це невелика, дуже легка і маневрена машина, з якою впорається і жінка, і підліток. Призначений для обробки прибудинкових городів, парників, теплиць. Хоча мотор його має такий же показник потужності, як і у попередника K & S — 1,5 кВт, проте глибина проникнення в грунт збільшена. Становить 23 см, так само регулюється сошником, адже для клумб і в оранжереях потрібна глибина вспушування землі менше. Відрадно, що ширина обробки городу регулюється і встановлюється в трьох положеннях. Фрези набірні, їх всього шість, а чотири з них можна знімати. Тому отримуємо три позиції — 45 см, 30 см і 17. Найвужча — ідеальна для клумб з квітами, грядок, міжрядь, вузьких проходів. Рукоятка складається, має м’яке нековзне покриття. У складеному вигляді культиватор займає мало місця при зберіганні або перевезенні в автомобілі.

Електро культиватор Ikra Mogatec FEM 1500

Ціна від 5900 грн.

Плюси:

 • Є три положення ширини культивації, що дає можливість продуктивно працювати, як на рівних майданчиках, так і в обмежених місцях;
 • Компактно складана рукоятка зручна для зберігання та перевезення, а soft-покриття не дає рукам ковзати;
 • Хороший показник глибини обробки м’яких ґрунтів;
 • Заднє транспортувальне колесо грає роль сошника і регулює глибину розпушування;
 • Добре захищений від перенапруги мотор від виробника Ikra Mogatec служить довго і надійно.

Мінуси:

 • Черв’ячний редуктор не дає можливості приєднати навішення.

4. Електрокультиватор Konner & Sohnen KS2000T E

Зручний в управлінні німецький електричний культиватор має дуже потужний мотор на 2 кВт. Двигун асинхронний, не вимагає постійної заміни щіток. З огляду на, що його виробник — знаменитий K & S, про надійність приводу можна не турбуватися. Він витримає навантаження без втрати оборотів, буде служити довго і продуктивно. Трансмісія ланцюгова, що є рідкістю серед електричних розпушувачів посилена металевим захистом. Вражають і відмінні робочі показники. Ширина обробки 55 см, глибина — 25. Максимальне значення глибини досягається на попередньо обробленій ділянці з м’яким грунтом. Рукоятки зручні, рухаються по вертикалі і фіксуються в найбільш комфортному становищі. В комплекті є і кромкоріз, який призначений для захисту рослин. Вони актуальні в тому випадку, якщо потрібно пройтися між рядами. Транспортувальне колесо встановлено спереду, при роботі його піднімають, щоб не заважало фрезам.

Електрокультиватор Konner & Sohnen KS2000T E

Ціна від 9999 грн.

Плюси:

 • Найпотужніший мотор, нескладний і невимогливий, фірмова розробка бренду Konner & Sohnen;
 • Широкий прохід дає можливість працювати швидко і продуктивно;
 • Максимальна глибина розпушування 25 см — відмінний показник для електричних машин;
 • Леміш призначений для зміни глибини обробки, що важливо на грунтах різної твердості;
 • Для транспортування використовується динамічне переднє колесо.

Мінуси:

 • Трохи дорогий.

5. Електрокультиватор Hyundai T2000E

Швидко обробити невелику присадибну ділянку можна і південнокорейським культиватором Hyundai T2000E. У нього також встановлено двухкіловаттний мотор. Потужність двигуна дає можливість рихлити підготовлений грунт на чверть метра в глибину і на 55 см в ширину. При робочих показниках, ідентичний німецькій моделі Konner & Sohnen, ціна цього агрегату з Південної Кореї трохи нижче, можна заощадити. Редуктор також ланцюговий, що не черв’ячний, що означає високу надійність обладнання. Леза ковані, металеві, гостро відточені. Є ретельно продумані кермові рукоятки, на яких знаходиться важіль включення. Транспортувальне колесо знаходиться спереду, виготовлено з поліуретану, складається при роботі. Посилений сошник виконує роль регулятора глибини культивації.

Електрокультиватор Hyundai T2000E

Ціна від 9500 грн.

Плюси:

 • Асинхронний мотор від Хюндай добре зарекомендував себе при навантаженнях і щоденному використанні;
 • Фрези виготовлені методом кування, рихлять на 55 см в ширину;
 • Чверть метра обробки в глибину — професійний показник для електрообладнання;
 • Поліуретанові колесо для полегшення перевезення складається і міцно фіксується при розпушуванні;
 • Столітня гарантія виробника на редуктор свідчить про його унікальну витривалість.

Мінуси:

 • Некомфортна вага — 30 кг, важко рухати.

6. Грунтофріз електричний Iron Angel ET1500

Голландський культиватор Iron Angel недорогий і простий у використанні. Мотор малопотужний, 1,5 Вт, зате надійний і добре захищений від перепадів напруги в мережі, від перегріву і перевантажень. Корпус невеликий, важить цей прилад трохи більше 11 кг. Це найзручніша машинка, щоб працювати на невеликій присадибній ділянці. Розрахована на фізично не дуже сильних людей — жінок, пенсіонерів, підлітків. Фрези вигнуті, гострі, легко проникають в грунт, але для цілинних і забитих глинистих ґрунтів не підходять. В ширину рихлять на 40 см, в глибину — на 20. На обробленому грунті занурюються плавно, не викликають напруги мотора. Транспортувальні колеса розташовані ззаду. Їх два. Вони пластикові, але добре тримають легку машину і перевозять її по зораному полю. Рукоятка рамна, змінюється в положенні по висоті і фіксується гвинтами.

електричний Iron Angel ET1500

Ціна від 3060 грн.

Плюси:

 • Маленька легка машинка для обробки городу, клумби, парника;
 • Невисока ціна при хорошій якості, гарантованим відомим нідерландським брендом Iron Angel;
 • Фрези виконані з високоякісного металу, не схильні до корозії, продумано вигнуті для легкого проникнення в грунт;
 • Два транспортувальних колеса зручні для перевезення по нерівному рельєфу;
 • Ширина і глибина обробки оптимальні для маленьких городів.

Мінуси:

 • Не для великих площ.

7. Культиватор електричний Einhell GC-RT 1440 М

Цей німецький грунтофріз також недорогий і легкий. Збірка європейська, якість гарантована популярним виробником, гарантія безкоштовного сервісу — 2 роки. Призначений для невеликих ділянок біля будинку, куди дістає електричний кабель. Належить до класу дуже легких пристроїв, важить всього 13 кг. Земля повинна бути зорана, м’яка і пухнаста. Інакше культиватор почне «стрибати» по ній, оскільки не має важкої ваги. Мотор якісний, але трохи слабше, ніж у конкурентів за рейтингом. Потужність 1,4 кВт. Лопаті ріжучих фрез міцні, кінці загнуті, щоб ефективно обробляти грунт. Проходять за один раз смугу, шириною 40 см. Глибина стандартна для легких машин — 20 см, її зменшують, використовуючи сошник. На рамній рукоятці є кнопка пуску, а також, що дуже важливо для безпеки, кнопка Аварійної зупинки. Вона потрібна, щоб зупинити гострі ножі, якщо випадково контроль над машиною втрачено. Зручно також, що силовий кабель фіксується затискачем і не заважає роботі.

Культиватор електричний Einhell GC-RT 1440 М

Ціна від 4715 грн.

Плюси:

 • Оснащений електричним приводом на 1,4 кВт з ефективним захистом від перегріву і змін вольтажа в мережі;
 • Безпечний в роботі, є кнопка аварійного вимкнення;
 • Легкий і зручний прилад для комфортного розпушування грядок біля будинку;
 • Актуальний в парниках і теплицях;
 • Зручне транспортування — колеса регулюються, ручка складається.

Мінуси:

 • Невисока потужність двигуна.

Статистика продажу електричних культиваторів по брендам

Статистика продажів електричних культиваторів по брендам

Таблиця порівняльних характеристик електричних культиваторів:

Електричні культиваториПотужність двигунаТип запускуРедуктор (привід)Ширина культиваціїГлибина культивації
1.Hyundai T 1810E1350 Втелектростартчерв’ячний40 см20 см
2.Konner & Sohnen KS 1500T E1300 Втелектростартчерв’ячний40 см20 см
3.Ikra Mogatec FEM 15001500 Втелектростартчерв’ячний17/30/45 см23 см
4.Konner & Sohnen KS2000T E2000 Втелектростартланцюговий55 см25 см
5.Hyundai T2000E2000 Втелектростартланцюговий45 см25 см
6.Iron Angel ET15001,5 кВтелектростартчерв’ячний40 см20 см
7.Einhell GC-RT 1440 М1400 Втручнийчерв’ячний40 см20 см

ТОП Акумуляторних культиваторів в Україні

1. Культиватор акумуляторний Einhell GE-CR 30 Li

Цей прилад теж від німецького виробника Einhell. Але відрізняється він тим, що робота відбувається не від мережі, а від акумуляторної батареї. Таким чином, ви отримуєте цілком автономний пристрій, який працює де завгодно, йому не потрібна мережа і розетка (тільки для зарядки батареї). Батарея сучасна, літій-іонного типу. Але цієї моделі її в комплектації немає. Справа в тому, що бренд Einhell розробив універсальну батарею. Вона унікальна за потужністю і ємкістю, працює кілька годин, заряджається швидко. Підходить до садової акумуляторної техніці та інструментів, які випускає ця німецька компанія. Весь акумуляторний продукт серії Einhell Power X-Change включає в себе 19 предметів. Придбати все разом — вигідніше і дешевше. Але ви також можете купити тільки ту техніку або прилади, які вам дійсно потрібні. А, оскільки всі вони працюють від одного універсального акумулятора, то покупка дуже вигідна і економна. З приводу культиватора, то він має вузький прохід на 30 см (зручно для проходу між рядами) і занурення в грунт на 20 см. Дуже легкий, важить всього 11,7 кг, призначений для поораних м’яких ґрунтів. На рукоятці є аварійна кнопка миттєвого вимикання, тому фрези не зможуть поранити при втраті контролю над ними.

Культиватор акумуляторний Einhell GE-CR 30 Li

Ціна від 4999 грн.

Плюси:

 • Пристрій із серії Einhell Power X-Change (19 предметів), до якого підходить універсальна німецька батарея;
 • Машина автономна в роботі, потрібно лише вчасно зарядити;
 • Культиватор компактний і легкий, не вимагає фізичних зусиль в процесі роботи;
 • Ширина культивації 30 см — зручна в обмежених місцях, в розпушуванні міжрядь, в парниках;
 • Є кнопка миттєвого блокування фрез, що робить роботу безпечною;
 • Рукоятка має soft-покриття, не ковзає під руками під час розпушування.

Мінуси:

 • У даній моделі немає в комплекті акумулятора.

Відео: Як вибрати культиватор і мотоблок для дачі

Детальныше про садовий інструмент та техніку для дачі ви можете переглянути в нашій рубриці сайту Інструменти для дому та дачі.

 

Рейтинг кращих культиваторів для дачі 2022 - ТОП 15