Якої фірми вибрати зварювальний інвертор. ТОП-7 найкращих виробників 2022 

ТОП 7 найкращих фірм для інверторного зварювання в побутовій і промисловій сфері


Рейтинг зварювальних інверторів в Україні в 2020 році

 

Якої фірми вибрати зварювальний інвертор. ТОП-7 найкращих виробників 2022 

 

Популярність інверторного зварювання в побутовій і промисловій сфері дуже швидко зростає. Цей продукт дуже швидко завоював лідируючі позиції на ринку, він успішно і стрімко замінює класичні трансформатори і випрямлячі. Інверторний пристрій — це потужний механізм, укладений в компактному, легкому корпусі. Для наочного прикладу — вага його практично в три рази (і більше) менше, ніж у трансформатора (найчастіше не перевищує 5,5 кг) .Агрегати цього типу відповідають вимогам сучасного користувача: вони зручніші, технологічні, забезпечують якісне зварювання металоконструкцій.

Їх можна використовувати для обробки різних металів, головне правильно підібрати оснащення і режим роботи. Варто також відзначити наявність автоматизованих систем управління процесом. Більшість електрозварювачів, які пропонують виробники, мають в базовій комплектації опцію гарячого старту (Hot Start), зниження (Anti Stick) або підвищення (Arc-Force, форсування) рівня зварного струму, регулювання напруги.

Завдяки цьому будь-яка праця майстра або звичайної людини дозволяє безпечно і легко як вдома, так і на виробництві виконувати точні, акуратні шви без остраху травмування. Основна відміна від класичних опонентів полягає в іншому принципі живлення. Спосіб спікання залишається електродуговим, але процесом перетворення змінного струму в постійний підвищеної частоти управляє вбудований мікропроцесор.

Якої фірми вибрати зварювальний інвертор

Основні особливості обладнання:

 • Простота і точність регулювань робочих параметрів;
 • зберігання електрики;
 • Стійкість дуги;
 • Компактні габарити;
 • Широка область застосування.

А чи є мінуси такої техніки? Так. Перший полягає в умовах експлуатації, а саме використання в холодну погоду. Не всі апарати витримують низькі температури. Другим недоліком є ​​вразливість до вологості і пилу, але більшість виробів оснащені ударостійким, волого- та пилу корпусом. Є й апарати, які, все-таки, можуть працювати в складних умовах холодної погоди і забезпечені додатковими захистами від попадання пилу і вологи, але це дуже сильно впливає на їх вартість. І для звичайного, пересічного покупця такий варіант здасться дуже дорогою пропозицією. Збільшення запиту на інверторну техніку змушує зацікавлених покупців замислюватися, якої фірми зварювальний інвертор краще. Відповідь на хвилююче питання в цій статті. Ми зібрали для вас топ-7 компаній, які дійсно заслуговують на увагу. Вони проявили себе на ринку як лідери, завдяки високому рівню продажів і лояльності клієнтів. З огляду на те, що ціна на інверторні перетворювачі дорожче, ніж на класику, вони підкуповують надійністю збірки, функціональними можливостями, комплектацією, тому стають вигідним придбанням для кожного. А ще, статусні виробники не скупляться на терміни гарантії.

1. Зварювальний інвертор Патон

Зварювальний інвертор Патон

Рейтинг кращих виробників відкриває українська компанія Патон. Вона успішно працює вже більше 60 років та має бездоганну репутацію. Ви напевно знайомі з цим статусним брендом, але часом замислювалися, що для вас він буде дорогий. Ознайомившись з модельним рядом, технічними характеристиками конкретних пристроїв, величезною кількістю позитивних відгуків можна з упевненістю сказати, що ціна інвертерів адекватно порівнянна з отриманої вигодою. Статистика продажів говорить про постійне збільшення попиту на техніку виробників з України, тому що майстри цінують висококласних і корисних помічників, а ще з радістю підтримують фірми вітчизняного походження.Патон має власну лабораторію, де проводяться дослідження, впроваджуються новітні запатентовані розробки. Техніка доведена до досконалості і отримала незліченну кількість нагород від престижних світових організацій.

Особливості асортименту:

У продажу моделі для домашнього та промислового застосування. При цьому потужність, а також функціонал побутових машин дозволяє виконувати завдання з розряду більш складних, наприклад, будівництво паркану, теплиці, гаража, павільйону і багато чого іншого. Професійні зварювальні інвертори використовуються на будівельних, монтажних майданчиках, в автомайстерень, гаражних кооперативах і т.д.

Найкраща компанія Патон

 

 

Товари бренду потужні, але в той же час малогабаритні, що гарантує безпеку при виконанні висотних робіт. Вони з легкістю витримують скачки електрики, вирівнюють їх, продовжуючи якісно налагоджувати шви. Апарати видають ідеальну дугу для спікання всіх видів металу. Цінність продукції підвищує також комплектація висококласними аксесуарами.

Розрізняють дві провідні серії:

 • ECO. Побутове обладнання з мінімальним рівнем споживання електроенергії. Саме таку мету переслідували розробники лінійки. Модельний ряд представлений трьома модифікаціями для аргонодугового зварювання типу ММА. Відрізняються легким вагою, міцним корпусом, просунутої електронною начинкою;
 • PROFESSIONAL. Найпотужніші інвертори, що працюють з усіма типами стрижнів діаметром до 5 мм. Застосовуються при обробці металу товщиною більше 15 мм. Споживає від електромережі з однофазною або трифазною напругою. Оснащені повним набором необхідних функцій для комфортної роботи. Гарантійний термін (5 років) поширюється на все обладнання торгової марки, свідчить про безумовну надійність, довшому терміні його служби.

2. Професійний зварювальний інвертор Зеніт

Професійний зварювальний інвертор Зеніт

На другому місці ми розмістили ще одну українську компанію-виробника Зеніт, засновану в 2005 році. Всього за 15 років роботи вона встигла стати народним брендом, підкорити внутрішній ринок і вийти на міжнародний. Її лінійка виробів представлена ​​побутовими і професійними перетворювачами для металообробки. Ціни помірні при дуже хорошій якості продукції, розширеній комплектації, використовувані технології. Інвертори доступні, функціональні, комфортні в експлуатації. Вони дозволяють навіть новачкам легко впоратися з процесом зварювання. Своєю популярністю вони зобов’язані помірними цінами, хорошій якості і відмінною сервісною підтримкою, що є запорукою привабливості і впізнаваності бренда.

Переваги інверторів бренду:

 • Функція швидкого запалювання стрижня, форсування дуги, відлипання залиплого електрода; Індикатор термостатичного захисту;
 • Предустановка сили електроструму;
 • Дисплей для точного контролю регулювань;
 • Використання електродів різної марки, діаметра з урахуванням типу металевих деталей, кількості та виду сполучного шва;
 • Поліпшені власники аси і електродів;
 • Клас ізоляції силового трансформатора F.
Щоб дізнатися який перфоратор для дому краще придбати, в даній статті проаналізовано близько 250 пропозицій, які розбиті на основні моделі застосування, далі кожен сам для себе вирішує, яка модель підходить саме йому.

3. Зварювальний інвертор Deca

Зварювальний інвертор Deca

Італійський концерн Дека потрапив в трійку провідних виробників обладнання інверторного типу для електродугової або аргонодугового металообробки. Асортимент представлений, в основному, моделями професійного класу, які застосовуються в будівельних організаціях, машинобудуванні, центрах по ремонту або обслуговування автомобілів. Вони відповідають всім встановленим нормам, відрізняються високоякісними комплектами, інноваційною внутрішньою начинкою, якісним європейським складанням. Перераховані переваги забезпечуються багаторічним досвідом інженерів, дослідженнями, впровадженнями ноу-хау. Deca постійно випускає нову техніку, вдосконалює вже створену до ідеальних параметрів.

Особливості лінійки:

 • ММА. Моделі з цієї серії гарантують видачу стабільного струму, впевнений контроль дуги зварювальником. Вони виготовлені за інноваційними технологіями з використанням високочастотних напівпровідникових приладів;
 • TIG. Устаткування призначене для аргонового зварювання тугоплавкими стрижнями. Результатом зварювання є акуратний, правильний шов з мінімальною кількістю мікротріщин, без вкраплень шлаку. Пристрої з даної серії ідеально підходять для обробки кольорових металів;
 • Апарати, які використовуються при зварюванні алюмінія

4. Зварювальний апарат інверторного типу Telwin

Зварювальний апарат інверторного типу Telwin

Telwin (Італія) вже більше 50 років успішно продає зварювальні машини на 5 континентах світу, тому вона не просто так потрапила в топ найкращих виробників цього року. Популярність товарів бренду обумовлена ​​багатим асортиментом, що дозволяє будь-якій зацікавленій споживачеві знайти варіант під конкретні цілі та фінансові кошти. Виробничі потужності заслуговують на особливу увагу. Завод має новітні лабораторії, демонстраційні зали, роботизовані лінії, а також зони навчання. Його називають «Фортецею зварювання», де працює понад 300 співробітників — справжніх професіоналів свого діла.

Поділяють наступні інверторні апарати Телвін на:

 • Force. Малогабаритні моделі з невеликою вагою, потужність до 6 кВт;
 • Tecnica. Призначені для аргоно-дугового зварювання TIG. До 7 кВт;
 • Tecnica / Advance. Пристрої потужністю до 8 кВт з технологією зниження напруги;
 • Technology / Superior. Найпотужніші машини (до 23 кВт) для вирішення складних промислових задач.

В асортименті компанії-виробника також є напівавтомати для будь-якої сфери застосування. Вони належать до серій: Maxima, Technomig Dual, Technomig Treo / Pulse, Electromig, Superior, Inverpulse. Це сучасні просунуті машини з розширеними функціональними можливостями і максимально зрозумілим управлінням.

5. Зварювальний інвертор Hugong

Зварювальний інвертор Hugong

Найбільша китайська компанія Hugong користується лояльністю покупців на внутрішньому і міжнародному ринку. Її вироби користуються попитом в Україні завдяки багатому функціоналу, а ще доступною ціною. Китай вважається країною високорозвинених технологій, а виробництво там менш затратним, ніж в Європі або Америці. Це дозволяє утримувати низьку собівартість вироблених товарів при відмінній якості збірки, сучасному технологічному оснащенню. Заводський Китай руйнує стереотипи про ненадійність і недовговічність.

Прилади сертифіковані в таких системах:

 • ISO9001: 2008;
 • ISO 14001: 2008;
 • OHSAS 18000: 2007.

Це означає, що воно відповідає вимогам, встановленим до продукції цього типу та абсолютно безпечне в експлуатації. Інвертори Хьюгонг призначені для дугового зварювання алюмінію, алюмінієвих сплавів, вуглецевих, низьковуглецевих, легованих, низьколегованих сталей. Це відмінні помічники для дому та дачі, а також виконання масштабних маніпуляцій в промислових умовах. Гарантійні талони на 36 місяців підтверджують надійність і довговічність інверторів компанії.

6. Професійний зварювальний інвертор Jasic

Професійний зварювальний інвертор Jasic

Якої  фірми купити зварювальний інвертор, якщо бюджет обмежений, а хочеться помічника з гідним функціоналом? Пропонуємо поцікавитися професійними інверторами Jasic (Китай). Вони мають відмінні технічні дані, виконані в ергономічному дизайні, безпечні в обігу. Кожен виріб проходить суворий контроль на виході, тестується.

Чим особливі інвертори Джесіка:

 • Корпус багатьох моделей стійкий до вологи, пилу, ударів;
 • Коефіцієнт потужності до 0,8;
 • Якісні комплектуючі, надійна збірка конструктивних вузлів;
 • Висока технологічність конструкції;
 • Можливість підключатися до мережі 220В.

Лінійка розширена, включає різноманітні пристрої від простих однофазних до надпотужних промислових модифікацій.

Види інверторів:

 • MMA для ручного дугового зварювання на постійному електрострумі;
 • TIG для роботи в середовищі інертних газів;
 • MMA / TIG універсальні апарати;
 • AC / DC для обробки алюмінію або його сплавів ( імпульсний режим);
 • Напівавтомати, що працюють в вуглекислому осередку.

7. Зварювальний інвертор Vitals

Зварювальний інвертор Vitals

Продукція прибалтійської компанії Виталс (Латвія) — відмінний варіант, коли ви замислюєтеся про вибір виробника інвертора. Латвійські апарати дуже прості, комфортні в зверненні. Вони користуються попитом домашніх умільців і зварювальників-професіоналів, допомагають здійснювати ефективну обробку металоконструкцій, виконувати шви будь-якої конфігурації (стельові, вертикальні, горизонтальні).

Конструктивні особливості інвертора:

 • Силовий трансформатор;
 • Блок електричних схем;
 • Стабілізуючий дросель;
 • Панель управління;
 • Системи охолодження, захисту від перегріву, перевантаження;

Кабелі (мідні) з зажимом маси і електродержаками. Переважна кількість моделей оснащена додатковими функціями, такими як антизалипання, стабілізація струму, регулювання напруги, гарячий старт.

Відео: Як вибрати зварювальний інвертор. Вибір зварювального апарату для будь-яких цілей

У цій статті ми зробили огляд на фірми виробників зварювальних інверторів, які вважаються кращими на 2022 рік. Вони — лідери продажів, заслужили найвищий рівень довіри покупців по всьому світу і стали популярні в Україні. Продукція одних брендів буде дорожче, інших дешевше, але в підсумку ви обов’язково знайдете оптимальний варіант в лінійках представлених виробників. Ми раді, якщо стаття була вам корисна. Бажаємо розумних і вигідних покупок!

Ще більше корисної інформації про інструменти для дачі і сада ви можете знайти на нашому сайті xpert.com.ua

 

Якої фірми вибрати зварювальний інвертор. ТОП-7 найкращих виробників 2022