Квітка Астильба — посадка й догляд у відкритому грунті

Підготовка астильби до зими


Астильба. Догляд восени і підготовка до зими

 

Квітка Астильба - посадка й догляд у відкритому грунті

 

Астильба — це багаторічна рослина, яка раніше зустрічалося тільки в лісах Східної Азії та Північної Америки, а сьогодні користується популярністю в садах і на дачних ділянках. Астильба цвіте дуже довго і приваблює своїм ефектним виглядом. Щоб ця рослина радувала цвітінням кожен сезон, за нею потрібно правильно доглядати і не забувати за підготовку до зими. Пропонуємо Вам дізнатися як доглядати за Астильбой восени і підготувати її до холодного зимового сезону.

Астильба. Догляд восени і підготовка до зими

Саме по собі ця рослина вважається морозостійкою і виростає в природних умовах навіть в горах. Через це багато дачників вважають, що не потрібно проводити якісь заходи для астильби з настанням зимового сезону. На жаль, така думка невірна і Ви можете самі погубити улюблену рослину. Залежно від кліматичної зони і віку астильби за нею може знадобитися різний догляд.

Підготовка астильби до зими

Після перших осінніх заморозків потрібно обрізати все листя молодої рослини. Над пеньком Астильби варто зробити невелику гірку і покрити її сухим листям або гноєм. Протягом декількох перших років Вам потрібно буде саме так доглядати за Астильбой і готувати її до зими. Не бійтеся, обрізайте під корінь і робіть гірку із землі.

Дивіться відео: Обрізка Астильби — корисні поради

Якщо вашій Астильбі вже близько 4-5 років, то потрібно не просто обрізати її і проводити мульчування, але і вкривати рослину на зиму. Спочатку потрібно обрізати рослину, як і раніше.

 

 

Підготовка астильби на зиму

Після цього зробіть каркас навколо пенька який залишився із дерев’яних паличок. Всередину каркасу Вам потрібно буде накидати листя або деревна тирсу, а зверху натягнути спанбонд або інший нетканий матеріал. Дана конструкція ще зверху накривається поліетиленом, який захистить Астильбу від попадання вологи в холодну пору року.

догляд за астильбою

Не забувайте за підгодівлю Астильби, адже чим сильніше буде ваша рослина, тим більше шансів у неї на виживання взимку.

Не забувайте за підгодівлю Астильби

Фото різних сортів Астильби:

червона астильба

фото астильби

астильба фото

біла астильба

фото квітки астильби

Сподіваємося, що наші поради про те як підготувати Астильбу до зимового сезону вам знадобляться і влітку рослина буде радувати Вас пишним цвітінням. Читайте наш сайт Сільське господарство та Садівництво, і доглядайте за своїм садом правильно.

Читайте також:

 

Квітка Астильба - посадка й догляд у відкритому грунті