Беседка з мангалом, будуємо своїми руками

Як зробити беседку з мангалом своїми руками


Беседка з мангалом, будуємо своїми руками Беседка з мангалом, будуємо своїми руками

 

Беседка з мангалом, будуємо своїми руками

 

Для того, щоб визначитися, як побудувати бесідку з мангалом своїми руками, потрібно знати кілька основних правил. У першу чергу необхідно вирішити, якою буде майбутня альтанка. Варіантів може бути декілька, від звичайної бесідки, яка рятуватиме в дощову або сонячну погоду, до справжньої споруди, в яку буде проведено опалення.

Коли місце для будівництва вибрано, можна починати підготовчі роботи. Складіть план-схему альтанки, розрахуйте необхідну кількість матеріалів і приступайте до їх закупівлі. Все залежить тільки від розмірів і переваг власника. Потім очистіть територію від усього зайвого, а також зніміть верхню частину землі, глибина приблизно половина штика лопатою.

Необхідність фундаменту визначається декількома факторами: використовуваний матеріал для будівництва, наскільки близьке розташування землі до ґрунтових вод. Якщо зведення беседки з мангалом планується на болотистій місцевості, то фундамент просто необхідний, також як і якщо будівництво буде проводитися з каменю або на схилі.

Як побудувати беседку з мангалом креслення

Як побудувати беседку з мангалом креслення

Для фундаменту потрібно вирити навколо передбачуваної споруди траншею, ширина якої 30 сантиметрів, а глибина 40 сантиметрів. А вже після побудувати опалубку і залити траншею розчином бетону. Якщо ж споруда буде легкою і використовувати її будете тільки в літній час, а сама альтанка буде встановлена ​​на асфальтованій ділянці, то фундамент ставити необов’язково.

 

 

Для тих, хто зупинив свій вибір на серединному варіанті, тобто альтанці, виконаної з дерева, то для неї необхідний особливий фундамент. Для цього потрібно вирити навколо ями, а потім увіткнути в них бруси з дерева. Залити їх розчином бетону і засипати щебенем. Для повного застигання розчину краще почекати два дні і нічого не чіпати.

Далі йде дах варіантів, у якого просто величезна кількість. Він може бути виконий з брусів із дерева, черепиці або тентом на час, а також покритий зростаючим виноградом або плющем. Деякі будівельники воліють збирати дах окремо, а вже потім встановлювати його за допомогою балок. Найголовніший момент — це обробити спеціальною сумішшю всі дерев’яні елементи, що дозволить не проникнути волозі і не розпочатися процесу гниття далі. Такий засіб можна придбати в спеціальному магазині або зробити його самостійно. Для нього знадобляться: 4 літри звичайної води і 100 грам фтористого натрію. Даної кількості цілком достатньо для 10 кв.м. альтанки.

Підлого теж має декілька видів. ЇЇ можна покрити плиткою, яка найбільш подобається або використовувати декоративний камінь, крім того можна забетонувати підлогу. Для додання споруді натуральності використовуйте дерево, для початку закріпіть лаги і потім настил. Основою служить шар руберойду, який убезпечить на довгий термін підлогу від вологи.

Як зробити мангал своїми руками на дачі

Коли робота над альтанкою закінчена, залишається вибрати мангал, який буде служити годувальником. Все залежить від суми, яку має майбутній власник. З бюджетного варіанту підійде розбірний мангал, з яким легко приготувати шашлики, а потім просто прибрати його в багажник свого автомобіля і переміститися на інше місце, де теж можна порадувати своїх улюблених оригінальним блюдом. Але негативними якостями цієї моделі є недовговічність, оскільки вона дуже тендітна і звичайні дрова використовувати не рекомендується, оскільки вони можуть зламати конструкцію.

Зовсім інша справа — це цілісний мангал, виконаний з металу. У ньому поєднується відразу кілька позитивних якостей — це і довгий термін служби, і можливість використання простих дров, а також він надовго зберігає жар. Не менш гарний у використанні і мангал з чавуну, але вартість його більше, і переносити його буде важко, зате служити він буде кілька десятиліть.

Як зробити мангал своїми руками

Найулюбленіший варіант мангала для завзятих городників — це виконаний з цегли. Він є найбільш надійним, але при цьому на його побудову потрібно багато часу. Не сказати, що він дорого коштує, тому що для його будівництва не потрібно багато матеріалів, але потрібна велика кількість досвіду, вміння і старання, які перекривають економію в затратах.

Але існують і люди, які не люблять займатися розведенням вогню і дихати димом. Тому саме для них продаються електричні мангали, вони не вибагливі в експлуатації, і використовувати їх можна в будь який час. Вибір залишається тільки за споживачем, у наш час асортимент в цьому відношенні величезний і можна обійтися мінімальними роботами, а придбати готовий мангал або побудувати його самостійно на радість собі і близьким.

Як зробити беседку з мангалом відео

Відповідь на питання, як зробити беседку з мангалом своїми руками, отримана. Залишилося тільки вибрати фронт виконуваних робіт. Ваша дача, буде краще за всіх, якщо Ви будете читати наш сайт Сільське господарство та Садівництво.

Читайте також:

 

Беседка з мангалом, будуємо своїми руками