Боротьба з Медведкою восени : існуючі способи захисту від шкідників

Капустянка медведка боротьба восени


Боротьба з Медведкою (Капустянкою) восени

 

Боротьба з Медведкою восени : існуючі способи захисту від шкідників

 

Хоча існує велика кількість способів боротьби з Медведкою, знищення цього шкідника може затягнутися на кілька років. Виявляється, щоб повністю позбутися від цієї комахи потрібно проводити комплексні заходи протягом усього року. У цій статті ми розповімо, як боротися з Медведкою в осінній період часу.

Народні та сучасні методи боротьби з Медведкою восени

Медведка живе в ґрунті і рідко з’являється на поверхні землі. Влітку нори цієї комахи розташовані близько до поверхні, а в зимовий час можуть досягати глибини до 1 метра.

Якщо восени до настання холодів Ви викопаєте ями на ділянці глибиною до 50 см і наповните їх гноєм, то взимку капустянка (медведка) збереться в цих ямах. Вам потрібно буде вміст розподілити на поверхні землі, тоді капустянка просто замерзне.

Можна спробувати виловлювати медведку. Для цього вкопати в землю банки, на 2/3 заповнені водою. Комаха потрапляє в ці банки, потім Вам потрібно буде тільки вжити заходів по її знищенню.

Подивіться відео: Способи боротьби з Медведкою

Якщо Ви вирішили з осені посадити якісь рослини і переживаєте, що їх знищить капустянка, то в кожну лунку закиньте часточки часнику. Виявляється, капустянка не переносить цю рослину.

Гине капустянка, якщо зробити спеціальну приманку, яка складається з порошку яєчної шкаралупи з соняшниковою олією.

 

 

Капустянка фото

Капустянка фото

Восени можна знайти нори цієї комахи і влити в них розчин води і гасу. На літр води гасу знадобиться близько 100 мл. Заливайте розчин в лунку по 30 мл.

Популярні способи боротьби з Капустянкою

Капустянка медведка боротьба восениБоротьба з Медведкою  набагато складніша, ніж профілактика появи шкідника на вашій дачній ділянці. Якщо правильно доглядати за ґрунтом і рослинами, то ця комаха не з’явиться на городі.

Стандартне розпушування ґрунту перед посадкою рослин допоможе запобігти появі капустянки на грядках. Досвідчені дачники виривають з осені траншеї по периметру ділянки і наповнюють їх гноєм. Пастки з гною можна робити і у весняний час.

Посадка деяких видів рослин буде відмінною профілактикою появи комах-шкідників на вашій ділянці. Наприклад, висівання чорнобривців прожене не тільки медведку, але і мишей.

З народних способів боротьби з Медведкою ефективно використовується настій цибулиння. Якщо взяти один кілограм лушпиння цибулі на відро води, то такий склад вплине на плодючість комахи і змусить її покинути вашу ділянку. Цибульним розчином поливають рослини, де завелася капустянка. При цьому не забудьте розбавити концентрат у співвідношенні 1: 5.

Капустянка відкладає до 500 яєць за сезон

Капустянка відкладає до 500 яєць за сезон

До радикальних методів боротьби з Медведкою відносять використання хімічних препаратів. Уважно читайте інструкцію до таких засобів, щоб не нашкодити ні собі, ні ґрунту.

Відео: Як позбутися Капустянки Медветокс та інші способи

Якщо Ви налаштовані прогнати медведку зі своєї дачної ділянки, то починайте діяти вже з осені. Тоді навесні можна буде сміливо садити на дачі будь-які рослини.

При правильних і своєчасно пророблених діях Медведка обо її ще називають Капустянка не становить небезпеки. Залишайтеся з нашим сайтом xpert.com.ua, у нас багато цікавого і корисного для Вас!

Читайте також:

 

Боротьба з Медведкою восени : існуючі способи захисту від шкідників