Боротьба з попелицею на яблуні в домашніх умовах

Попелиці на яблуні, заходи боротьби


Боротьба з попелицею на яблуні

 

Боротьба з попелицею на яблуні в домашніх умовах

 

Боротьба з попелицею на яблуні

На жаль, останнім часом фермери, та й прості садівники все частіше стикаються з проблемою попелиці на яблуні. Тому в нашій статті «боротьба з попелицею на яблуні», ми дамо Вам кілька корисних порад, які допоможуть вам вирішити цю проблему.

Зі статті Ви дізнаєтесь:

  • Що собою являє тля
  • Коли з’являється попелиця
  • Як боротися з тлею

Попелиця це невеликі комахи довжиною не більше 4 мм. Сіруватого або темного кольору. Але скільки, же проблем в собі несуть ці комашки. Основним інструментом, яким тля, завдає основний збиток рослинам, є хоботок попелиці, яким вона пробиває структуру листя і пагонів. В окремих випадках можуть навіть пробити плоди дерев. Тому збиток, який завдає попелиця яблуні відчутний.

 

 

Боротьба з попелицеюПопелиця зимує у формі личинки, а по весні разом з розпуском пагонів, з’являються і личинки попелиці. У перший місяць життя вони живуть на пагонах які розпускаються, за їх рахунок вони і харчуються.

За традицією попелиці на яблуні з’являються на початку літа, у вигляді крилатих самок, які розносять життя за всіма плодовим деревам поблизу. Самки попелиці дуже швидко збільшують популяцію попелиці, одна самка відтворює до сотні личинок.

В кінці літа, з’являється другий тип самок попелиці, які відкладають яйця на зиму.

Попелиці на яблуні приносять дуже багато клопоту і шкоди. Найнебезпечнішими видами попелиці є:

  • зелена яблунева попелиця,
  • червоноголова сіра яблунева попелиця,
  • червоноголова смугаста яблунева попелиця,

Попелиці на яблуні, заходи боротьби

Боротися з попелицею починати потрібно, чим раніше, тим краще. Вже на початку весни, потрібно починати боротьбу, проти личинок, які готуються розносити личинки по іншим деревам. Як правило, в цей час року ведуться роботи по боротьбі з іншими шкідниками, якщо Ви також проводите такі заходи, то, тоді вам не потрібно робити додаткових дій для боротьби з попелицею на яблуні. Можна ще до цвітіння провести обробку дерев, щоб запобігти появи личинок попелиці. Для цього, використовують кікмікс ще до початку цвітіння.

У літній період для боротьби з попелицею на яблуні використовують такі препарати як:

  • Бі -58 Новий,
  • Рогорс,
  • Фуфанон.

Рекомендуємо переглянути відео:Попелиця на яблуні


На цьому наша стаття «боротьба з попелицею на яблуні» підійшла до кінця, сподіваємося, вона зможе допомогти Вам у вашій Боротьбі за ​​врожай яблук, до нових зустрічей! Рекомендуємо переглянути нашу незмінну рубрику унікальні поради садоводу.

 

Боротьба з попелицею на яблуні в домашніх умовах