Як побудувати цегляні паркани з ковкою: фото та етапи зведення

Красиві огорожі з цегли та кування своїми руками


цегляні паркани

 

Як побудувати цегляні паркани з ковкою: фото та етапи зведення

 

У тій ситуації, якщо ви бажаєте зберегти безпеку свого дачного комплексу від недоброзичливців і від злочинців, то сприятливіше за все зробити професійний цегляні паркани зі спеціальним куванням. Кування на паркані може бути як в якості декорації так і надійним захистом від небажаних гостей.

Цегляні паркани з ковкою, фото

З далеких пір велика кількість людей намагалися обладнати паркан з типових матеріалів, які знаходяться завжди під рукою — доступна цегла і додаткові матеріали. Ви повинні захистити не тільки себе, але і своє дорогоцінне майно.

На даний період сучасного часу, цегляні паркани є відмітною ознакою наявності ділового статусу. Це унікальний варіант створення свого комфортного і специфічного світу, який буде далекий від сторонніх і оточувальних людей.

Цегляний паркан своїми руками

Цегляні паркани з елементами ковки

Адже не дарма цегла була розглянута, як основний якісний матеріал при безпосередньому будівництві забору. Вона цілком всім доступна, міцна, має варіативність колірної гами, різноманітні способи кладки, а також комбінування з усіма консервативними і сьогоднішніми матеріалами. Даний матеріал став самим незамінним при зведенні капітального забору, як для будинку, так і для особистої дачі.

Існують цегляні огорожі комбінованого типу. За допомогою звичної цегли будівельники акуратним чином викладають спеціальні стовпчики. А всі інші частини виконуються з матеріалу дерев’яного типу, профнастилу та інших типів обладнання. Розглянуті варіанти парканів можуть мати глухий тип. Цегляний паркан часто має ковку як декоративний елемент. В цьому випадку виступає глухий паркан, що функціонує з метою необхідного захисту ділянки, що має висоту не більше двох метрів. Також повинні розташовуватися цегляні стіни — прольоти, що мають наявність елементів з міцними кованими конструкціями.

цегляні огорожі

цегляні огорожі з елементами ковки, фото

На початковому етапі будівельних робіт ви неодмінно повинні враховувати свої поточні фінансові можливості. Ви повинні бути в курсі, що це не найдоступніша розкіш на даний момент. Необхідно зайнятися детальним складанням проекту і скласти необхідні розрахунки всіх розмірів. Тут повинна обов’язково враховуватися довжина паркану, ширина і інші особисті уподобання. Потрібно враховувати характерну ґрунтову рису, точну вагу конструкції і чітку висоту паркану.

Читайте також: Як зробити паркан для дачі своїми руками

Слід також враховувати неодмінні процеси діяльності, що стосуються будівництва парканів цегляних типів з куванням. У процесі безпосереднього обробітку фундаменту, регулювання простору, викопуванні траншеї певного розміру, заливці фундаменту (як стрічкового, так і спеціального фундаменту під опорні стовпи при використанні арматури). Слід пам’ятати про гідроізоляційну частину, яка враховує всю частину укладання фундаменту. Встановлювати арматуру і труби металевого зразка слід усередині цегляних частин, і відповідно в подальшому заливати її бетоном.

Красиві цегляні паркани

Спеціальні паркани, зроблені з цегли і кування, є важливими дачними будівлями, які чудово поєднуються з іншими елементами інтер’єру абсолютно різноманітного житлового приміщення. Це може бути цегла, дерево або звичайний камінь. Найперше призначення — максимально убезпечити житлове приміщення від сторонніх поглядів.

Цегляні паркани з ковкою: будуємо своїми руками

 

 

Паркани з цегли і декоративною ковкою

При художньому куванні парканів використовуються елементи художнього декору (див. Фотогалерею). Можуть виступати красиві вставки, спеціальні смуги, накладки тощо. Вони покликані надати даному типу будівлі індивідуальність. Елементи кованого типу встановлюють саме для того, щоб забезпечити декоративні і захисні функції. Вони кріпляться за допомогою професійного перфоратора.

Читайте також: Що посадити уздовж забору на дачі: ТОП рослин

Але кування парканів вимагає тривалого часу і витрати великих коштів. А якщо ви самостійно займетеся цим, то вам будуть потрібні особливі навички і вміння, а також професійні інструменти.

На сьогоднішній день більшість будівельних фірм виготовляють і реалізують ковані огорожі і декорацію в повністю готовому вигляді, що не вимагає коректування.

Відео: Як збудувати паркан із цегли своїми руками

Фото — добірка цегляних парканів з куванням

коричнева цегла та фігурна ковка

         коричнева цегла та фігурна ковка

Огорожа з цегляних стовпів і кованих прольотів

  Огорожа з цегляних стовпів і кованих прольотів

невисокий цегляний паркан з ковкою

Фотогалерея: невисокий цегляний паркан з ковкою

Цегляні паркани з ковкою: будуємо своїми руками

Цегляні паркани з ковкою: будуємо своїми руками

паркан з ковкою фото, Огорожі

Красиві цегляні паркани з елементами ковки

Цегляний паркан - надійність, довговічність і прикраса

Цегляний паркан з кованими елементами

Цегляний паркан для дачі

                                       фото красивих парканів

суцільний цегляний паркан з декоративною ковкою

  суцільний цегляний паркан з декоративною ковкою

Паркани з цегляними стовпами: їх фото та етапи зведення

Кування парканів - робимо огорожу самі

Паркан з цегли своїми руками: правила будівництва (відео)

Паркани з цегли - надійна фортеця

Цегляний паркан з ковкою

Цегляний паркан своїми руками з фото

Цегляний паркан з ковкою

Як зробити кований паркан своїми руками

Виготовлення кованого паркану в домашніх умовах

Після прочитання цієї статті, ми сподіваємось, що змогли прийняти правильне рішення, щодо обрання майбутнього паркану! Також рекомендуємо переглянути інші рубрики на нашому сайті,  де Ви дізнаєтеся багато корисної інформації, яка послужить Вам у догляді за вашою дачною ділянкою.

 

Як побудувати цегляні паркани з ковкою: фото та етапи зведення