Чим підгодувати огірки під час цвітіння і плодоношення?

Підгодівля огірків для підвищення врожайності


Чим підгодувати огірки під час цвітіння і плодоношення для підвищення врожайності

 

Чим підгодувати огірки під час цвітіння і плодоношення?

 

Якщо ви хочете отримати хороший урожай огірків, не забудьте про підгодівлю. З моменту висадки насіння до збору врожаю дачники зазвичай удобрюють огірки три або чотири рази. Це робить їх міцними і стійкими перед несприятливими факторами. Підживлення огірків під час цвітіння і плодоношення особливо важливе, так як від нього великою мірою залежить кількість і якість зібраних плодів.

Підживлення огірків в період цвітіння у відкритому ґрунті

На стадії цвітіння будь-яка культура має особливу потребу в азоті, калії і фосфорі. Щоб забезпечити огірки, що ростуть на ваших грядках цими цінними елементами, як тільки з’являться перші квіточки приготуйте розчин, до якого входить:

  • аміачна селітра (3 частини) — джерело азоту,
  • калійна сіль (1 частина) — калійна підгодівля,
  • суперфосфат (4 частини) — для насичення фосфором.

Підживлення огірків в період цвітіння у відкритому ґрунті

Цей розчин закладають в пророблені в міжряддях борозни і поливають водою. Після цього присипають сухою землею. Якщо Ви хочете, щоб на ваших огірках з’явилося якомога більше зав’язі, використовуйте борну кислоту в самому початку цвітіння. Візьміть її в кількості чверті столової ложки і розчиніть у відрі води. Отриманим розчином обприскуйте квітучі рослини.

 

 

Чим удобрити огірки під час плодоношення

Чим удобрити огірки під час плодоношення

Під час зав’язування і розвитку плодів огіркам потрібен азот і калій. Додатково виникає потреба в магнії. У період плодоношення досвідчені городники підгодовують огірки двічі: на початку — для підвищення врожайності, в кінці — для подовження терміну плодоношення. Для добрива огірків на цій фазі використовують різні розчини. Отримати хорошу підгодівлю можна, додавши в відро води:

Читайте також: Підживлення огірків у відкритому ґрунті

1) 1ст. л. нітрофоски;
2) 50 г сечовини — для обприскування огірків, 15 г — для поливу;
3) 1 стакан золи;
4) 2 л компосту;
5) 50 г суперфосфату;
6) 1,5 ст. л. мінерального добрива «Растворин»;
7) 1 л коров’яку — для поливу, 0,5 л — для позакореневого підживлення;
8) півлітри курячого посліду.

Читайте також: Що робити коли жовтіє листя огірків

Не застосовуйте відразу всі перераховані кошти, так як надлишок поживних речовин погано відбитися на врожаї. Перед проведенням підживлення огірків ретельно вивчіть склад кожного діючої речовини. Постарайтеся використовувати доповнюючі один одного засоби. Наприклад, можете поєднувати компост і суперфосфат або нітрофоску з сечовиною. Дуже важливо не перегодувати огірки азотом.

Підживлення огірків під час цвітіння і плодоношення

Підживлення огірків під час цвітіння і плодоношення — дуже важливий захід. Обов’язково проводьте його, якщо прагнете отримати по-справжньому хороший урожай в цьому сезоні.

Відео: Чим удобрювати огірки для кращого врожаю

Рекомендуємо переглянути рубрику нашого сайту город де Ви зможете прочитати багато цікавих статей про вирощування і догляд за Вашим городом. Гарних вам врожаїв, дорогі наші читачі!

 

Чим підгодувати огірки під час цвітіння і плодоношення?