Добрива для кімнатних рослин — корисні та необхідні речовини для живлення рослин

Добрива для квітів, як приготувати своїми руками


Натуральні добрива для кімнатних рослин, як обрати

 

Добрива для кімнатних рослин - корисні та необхідні речовини для живлення рослин

 

В осінній період кімнатні рослини потребують особливого догляду, так як їм не вистачає корисних речовин і мінералів. Щоб ваші зелені вихованці нормально пережили зиму, потрібно правильно підбирати добрива для кімнатних рослин. У цій статті Ви дізнаєтеся про те, які препарати використовують для кімнатних рослин, а також як зробити добрива в домашніх умовах.

Які добрива кращі для кімнатних рослин

Добрива бувають різних видів і підходять до певного виду кімнатних квітів. Найпоширеніші елементи, які необхідні кожній рослині — фосфор, кальцій, сірка, азот, залізо. Вони часто входять до складу готових добрив для квітів.

Якщо у Вас вдома переважно листяні рослини, то спробуйте змішати в літрі води суперфосфат -0,5 г, аміачну селітру — 0,4 г і калійну селітру масою 0,1 г.

Магазинні добрива для кімнатних квітів

Магазинні добрива для кімнатних квітів

Для квітучих рослин суміш добрива доведеться змінити. Вам також знадобиться суперфосфат, але в кількості 1,5 г, а також один грам сірчанокислого амонію і один грам калійної солі.

 

 

Такими розчинами рекомендується поливати рослини восени один раз на тиждень. Всі інгредієнти ці можна купити в будь-якому садовому магазині чи на ринку, тому Ви зможете без праці самостійно приготувати необхідний обсяг живильного розчину для квітучих або листяних рослин.

Відео: 6 Натуральних добрив для кімнатних квітів і не тільки

Так як компоненти мінеральних добрив не зовсім корисні для організму людини, готувати розчини краще в добре провітрюваному приміщенні. Ви можете спробувати зробити органічні добрива на основі коров’яку або кропиви.

Добриво для кімнатних рослин з кропиви

Добриво для кімнатних рослин з кропиви

Добриво з коров’яку підходить для квітучих рослин. Щоб приготувати його Вам потрібно буде залити коров’як водою у співвідношенні 1: 2 і залишити його бродити. Після того як суміш перебродить, її потрібно розбавити у 5 разів. Отриманим розчином удобрюють кімнатні та садові рослини.

Щоб збагатити землю в горщиках корисними речовинами, приготуйте розчин кропиви. Для цього Вам потрібно буде взяти 100 грам кропиви і залити одним літром води. Залиште кропиву настоюватися протягом 24 годин, а потім розведіть 10 разів отриманий розчин.

Дивіться відео: Добрива для кімнатних рослин своїми руками

Як бачите способів приготування добрив багато, тому не обов’язково купувати готові добрива в магазинах. Добрива для кімнатних рослин Ви можете приготувати самостійно в домашніх умовах.

 

Добрива для кімнатних рослин - корисні та необхідні речовини для живлення рослин