Догляд за теплицею з полікарбонату — як треба доглядати за теплицею

Як доглядати за теплицею з полікарбонату восени


Догляд за теплицею з полікарбонату восени

 

Догляд за теплицею з полікарбонату - як треба доглядати за теплицею

 

Догляд за теплицею з полікарбонату восени

Ця стаття для тих, у кого вже є теплиця, якщо у вас її немає, то рекомендуємо для початку прочитати наші статті:

Не секрет, що всі споруди потребують догляду, теплиця з полікарбонату не виняток. Робиться це не тільки для того, щоб продовжити термін експлуатації споруди, а й для стабільно високих врожаїв. За полікарбонатними теплицями, доглядати набагато легше, ніж за плівковими теплицями.

Сезон у такої теплиці, триває з початку весни до початку осені, якщо Ви хочете його продовжити, то Вам знадобиться встановити опалення для теплиці. Але, у випадку якщо Ви зібрали урожай, не забувайте доглядати за теплицею. Її потрібно готувати до наступного сезону завчасно. Якщо у Вас розбірна теплиця, то розбирайте її до настання холодів, якщо не розбірна, готуйте її до заморозків.

 

 

Догляд за полікарбонатною теплицею, початок робіт

Як ми писали раніше, догляд за теплицею починають, відразу після збирання останнього врожаю. Готують її до весни, але захищають від зими. Перед заморозками, приміщення дезінфікують.

Першою справою, Вам потрібно видалити всі залишки рослин, бур’янів, а також неорганічних залишків, таких як: джгути, дріт, плівка. Після усунення всіх зайвих елементів, помийте приміщення.

Перед дезинфекцією теплиці, необхідно ретельно її оглянути, на предмет пошкоджень і розривів матеріалу.

Дезінфекція полікарбонатної теплиці

Дезінфекція полікарбонатної теплиці

Процедура ця виконується, з метою профілактики грибкових захворювань і знищення цвілі. Для цього, як правило, використовують сірчані шашки. Це достатньо, надійний і ефективний спосіб боротьби зі шкідниками в полікарбонатній теплиці.

Але для її використання, потрібно дотримуватися правил поведінки. Шашка кладеться на металеву поверхню, або предмет, і підпалюється. Двері в теплицю зачиняються.

Тління шашки триває, 60-70 хвилин, протягом цього часу двері в полікарбонатній теплиці, не відкривайте. За всіма правилами, приміщення не можна провітрювати протягом 24 годин. Тому рекомендуємо Вам дотримуватися цього часового відрізку. За цей час, випаровування сірки, знищить більшість грибкових захворювань, цвіль і шкідників. По закінченню доби, приміщення провітрюють.

Прибирання в полікарбонатній теплиці

Прибирання в приміщенні, справа важлива і необхідна. Всі органічні залишки можуть піти на перегній, і послужити Вам при посадці врожаю в наступному сезоні. Але, краще ці залишки спалити, так, як там можуть залишитися паразити, і таке добриво принесе більше шкоди, ніж користі.

Іноді фермери, перекопують грунт у теплиці перед зимою, замінити цю процедуру, просто накидай побільше землі в теплицю.

Відео: Як правильно доглядати за теплицею з полікарбонату

Якщо Ви будете слідувати нашим рекомендаціям, Вас чекає високий урожай, і легка зима. Також радимо ознайомитися з рубрикою теплиці, в якій Ви знайдете чимало корисної інформації на цю тему. Удачі і не забувайте доглядати за вашими садовими будівлями цілий рік.

 

Догляд за теплицею з полікарбонату - як треба доглядати за теплицею

 

Leave a comment