Догляд за часником навесні в домашніх умовах

Особливості догляду за часником у весняний період

Догляд за часником навесні Догляд за часником навесні

Догляд за часником навесні

Часник найпоширеніша городня рослина, яку можна зустріти на дачній ділянці. Без нього практично не можливе приготування багатьох страв. Часник — це лікарський засіб, який здатний боротися з багатьма мікробами в організмі людини.

Догляд за часником навесні особливих заходів не вимагає. Часник — холодостійка городня рослина. Він здатний почати рости при 0 градусів і навіть при мінусовій температурі до — 1. Зубки в цибулині формуються при температурі + 5 — 10 градусів, а дозрівають вже при 20-25 ° С.

Догляд за часником навесні

Догляд за часником навесні

У період свого зростання навесні часник вимогливий до вологи, виділяють три таких періоди:

1. Поливають яровий та зимуючій часник близько двох тижнів після посадки.
2. У період відростання зимуючого часнику (поливання протягом 2-3 тижнів)
3. При формуванні зубків і стрілок у деяких сортів.

 

 

Догляд за часником у весняний період починається з підгодівлі рослини, поки Земля не відтанула. Для цього можна використовувати сечовину 7-10 гр або аміачну селітру 10-15 гр в розрахунку на 1 кв. метр. Ця ж процедура повторюється і в другій половині травня, коли починають формуватися перші зубки. У цей період дозування підгодівлі рослини збільшується.

Читайте також: Як садити часник навесні? Посадка ярого часнику

Протягом росту часнику прополюють грядки від бур’янів і поливають у міру підсихання ґрунту. Якщо у вас немає часу часто їздити на дачу, то часник можна поливати рідше, якщо ґрунт навколо нього розпушити і присипати тирсою.

Перед збором урожаю, приблизно за 2-3 тижні, рекомендується припинити поливання часнику.
Щоб часник народився великим необхідно влітку виламувати рослина на висоті 12-15 см від самого верхнього листа.

Рекомендуємо переглянути відео: Догляд за часником у весняний період

Дякуємо, що сьогодні Ви були з нами шановні наші читачі, щиро сподіваємося що дана стаття Вам сподобалася і Ви тепер знаєте, як саме доглядати за часником у весняний період. А на останок радимо Вам ознайомитися з нашою рубрикою город в якій Ви знайдете чимало корисної інформації.