Душ з профнастилу

Душ з профнастилу своїми руками


Літній душ з профнастилу своїми руками на дачу Літній душ з профнастилу своїми руками на дачу

 

Душ з профнастилу

 

Для любителів попрацювати на дачі, літній душ просто необхідний. Коли спека стає нестерпною, освіжитися під прохолодною водою — все одно, що зробити ковток чистого повітря, і отримати заряд бадьорості та енергії. Раніше літній душ на заміській ділянці робили переважно з дерев’яних дощок, які обтягували плівкою. Сьогодні, завдяки новим інженерним задумам і різноманітності будівельних матеріалів, можна своїми руками зробити досить представницьку душову кабіну. У цій статті Ви дізнаєтеся, як побудувати літній душ з профнастилу своїми руками. Така конструкція не вимагає професійних навичок, легко монтується і простоїть довгі роки.

Матеріали:
— Профнастил;
— Фітинги;
— Труби;
— Насадка для душу;
— Шланг;
— Саморізи;
— Стрічка ущільнювача;
— Електродриль;
— Лопата;
— Рівень;
— Хомут кріпильний.

Літній душ з профнастилу. Етапи робіт

Конструкція річного душа може бути абсолютно різною, пропонуємо здійснити простий проект. Літній душ буде складатися з центральної стійки з сантехнікою і бічних стінок, обшитих профнастилом. Роботу можна виконати всього за 4-5 годин, а потім дочекатися повного висихання герметика й експлуатувати конструкцію.

 

 

Літній душ з профнастилу. Етапи робіт

1. Виберіть місце, де Ви хочете побудувати літній душ. Бажано побудувати його біля дерев або чагарників, якщо конструкція складається тільки з 2-х стін. Душ за нашим проектом дуже простий і компактний, тому навряд чи він зможе стати архітектурною пам’яткою вашої ділянки.

Душ з профнастилу своїми руками2. Візьміть профільні труби і за допомогою саморізів підготуйте каркас для душу. При розрахунку розмірів каркасу враховуйте розміри листів профнастилу, а також те, що трубу потрібно буде вкопувати в землю на глибину близько 1 м.

Душ з профнастилу3. Тепер можете обшити каркас профнастилом за допомогою саморізів. Не забувайте рівнем перевіряти вертикальність.

4. Візьміть трубу, яка буде виконувати функцію центральної стійки. Вкопайте її в землю. Приєднайте бічні стійки з профнастилу.

5. Зберіть з труб, шланга і насадки конструкцію душа, яка потім буде прикріплена до центральної стійки. Не забудьте про фітингу з краном. Коли будете закріплювати душ до стійки, в останній потрібно зробити отвір, щоб через нього просунути водопровідну трубу. До кінця труби прикріплюється муфта, а до неї — садовий шланг.

Літній душ з профнастилу готовий. Щоб купання було комфортним, зробіть дерев’яну решітку або оформіть підлогу гладким камінням. Тепер на Вашій дачній ділянці з’явився оазис для освіження в літню спеку.

Сподіваємося, Вам стало зрозуміло, як побудувати літній душ з профнастилу для дачі своїми руками! Читайте наш сайт Сільське господарство та Садівництво, і у Вас буде гаразд не тільки Ваш город але й дача!

 

Душ з профнастилу