Електрокультиватор характеристика та поради щодо вибору

Електрокультиватор для дачі, як вибрати


Електрокультиватор характеристика та поради щодо вибору

 

Електрокультиватор характеристика та поради щодо вибору

 

Електричні культиватори позитивні і негативні сторони

Будь-яка техніка призначена для виконання певних завдань, точно так само як і електрокультиватор, який відмінно робить одну роботу і абсолютно не може впоратися з іншою.

Перш, ніж зрозуміти, який придбати електрокультиватор слід враховувати, що він повинен виконувати тільки єдину роботу — це розпушувати грунт. Але не варто думати, що грунт може бути будь-який, підійде тільки в основі, якої пісок або чорнозем, але не цілий, а оброблений. Не рекомендується намагатися змусити її працювати на необробленому ґрунті або на ділянці з високим газоном.

Культиватор електричний для дачі: опис з фото

Електрокультиватор (електричні культиватори) для дачі

Позитивні якості:

Нехай їх не так вже й багато, але вони дуже вагомі:

 • порівняно небагато важить, зручний розмір і легке управління;
 • хороша продуктивність;
 • простота в обслуговуванні;
 • відсутність неприємного вихлопу;
 • невисокий рівень шуму.

Для досвідченого городника всі перераховані якості скажуть багато про що, наприклад, невелика вага (7-40 кілограм) — говорить про те, що з технікою легко буде працювати і людині в солідному віці, і жінці. Крім того його легко буде перевести в автомобілі на дачу.

При виборі культиватора потрібно відштовхуватися від екологічного чинника, оскільки в продажі існують електричний і на бензині. Безсумнівно, стане корисним для здоров’я, відсутність бензинової гарі, тим більше, коли має бути обробка ґрунту в закритому приміщенні. Він не виробляє багато шуму на відміну від бензинового «побратима». Крім того він простий у використанні і його власникові не доведеться ламати голову над тим, куди ж все-таки поділася іскра, займатися заміною кілець або усуненням низької компресії двигуна.

 

 

Негативні сторони

 • погана мобільність
 • невелика потужність

Проблема в постійному пошуку розетки і залежність від неї. В основному електричний культиватор користується попитом у власників невеликої дачної ділянки, так як зону його дії легко збільшити за допомогою перенесення. Також його використовують у теплицях, в яких в основному підключена електроенергія і легко скопувати невеликі грядки.

Виділяються основні технічні характеристики Електрокультиваторів:

 • ширина обробки
 • потужність
 • вага
 • кількість фрез.

Саме основне у електричних апаратів — це потужність двигуна. Вона може бути від 0,7 до 2,1 кВт. Залежно від цього виходить глибина і ширина обробки. При потужності техніки в 600 Ватт, вона здатна розпушувати грунт не глибше 15 сантиметрів. А от якщо вона буде 2000 Ватт, то культиватор легко впорається з глибиною в 35 сантиметрів і при цьому ширина захвату буде дорівнювати 65 сантиметрам. На кожному культиваторі встановлена ​​можливість установки глибини розпушування. При її використанні можна буде і видаляти непотрібні рослини, не пошкоджуючи коріння дерев, і обробляти грунт.

Стандартний розмір дачної ділянки, який обробляє культиватор, дорівнює 1-3 соток. При роботі з ним не потрібно буде часто перетягувати кабель, і він не встигне перегрітися.

Електричний культиватор відгуки

Електричний культиватор відгуки

Кожен агрегат, що має однакову потужність, може поводитися по-різному в роботі. Тому особливу увагу перед покупкою слід приділити вивченню існуючих відгуків про модель. Відразу відсівайте позитивні, так як вони з великою ймовірністю можуть бути замовними. А більш детально вивчіть, що пишуть власники, які вже встигли спробувати техніку «у справі».

Наприклад, хтось пише, що заливка масла в культиватор займає багато часу і є зручним заняттям. Саме для цього виробники зробили під дном агрегату маленький отвір з заглушкою. А для певних моделей заміна масла взагалі не годиться, так як того, що вже є, цілком вистачає до кінця терміну служби. У цих випадках шукати горловину просто безглуздо.

Крім того варто звернути увагу на антивібраційну систему, завдяки якій використовувати культиватор можна довгий час і руки не будуть втомлюватися.

Читайте також: Картоплесаджалка для мотоблока

Які агрегати краще, в яких встановлено ланцюговий або черв’ячний редуктор, сказати важко. Вони практично однаково добре працюють. Черв’ячний редуктор встановлюють на моделі з малою потужністю. А на моделях з мотором, починаючи 1,8 кВт і закінчуючи 2,1 кВт, частіше встановлений ланцюговий редуктор.

Трансмісія залежить від розташування приводного вала електричного двигуна. Якщо його положення вертикально, то момент обертання слід встановити на 90 градусів до валу з фрезами. Якщо він горизонтальний, то його доповнюють шестерінкою з ланцюгом. Яка в подальшому передає обертання на сам орган розпушування.

З усього перерахованого стає зрозумілим, що електричні культиватори мають різні характеристики, але позитивних якостей у них все ж таки більше, ніж негативних.

Також пропонуємо Вам подивитися відео обзори моделей електричних культиваторів

Електричний культиватор Hyundai T 2000 Е

Електричний культиватор SunGarden T 35Є

Культиватор електричний ручний Texas Eltex 2000

Сподіваємося наші рекомендації допоможуть Вам обрати електрокультиватор для дачі. Залишайтеся з нашим сайтом Корисні поради садоводу та городнику.

 

Електрокультиватор характеристика та поради щодо вибору