Фото багаторічних квітів для клумб з назвами та описом

Назви і фото садових багаторічних квітів


Фото багаторічних квітів для клумб та саду з назвами (каталог)

 

Фото багаторічних квітів для клумб з назвами та описом

 

Кожен дачник хоче, щоб на його ділянці було не тільки багато врожаю, але і було красиво. Завжди хочеться відпочити після робочого дня або насолодитися природою в ранкові години. Тільки квіти дозволять зробити це на ділянці. Вашій увазі представлені багаторічні квіти, які можна своїми руками висадити на дачній ділянці: як в саду, так і для прикраси садової клумби. На фото можна ознайомитися з цвітінням багаторічних квітів для клумби.

Читайте також: Дивовижний квітник на дачу

Навіть якщо на вашій ділянці не залишилося місця під сонцем, то все одно можна знайти такі квіти, які прекрасно ростуть навіть в тіні. Всі квіти, про які ми сьогодні поговоримо, можна вирощувати в будь-яких грунтах, не жертвуючи чорноземом.

Красиві квіти багаторічники для саду: Фото з назвами

Квітка Аконіт

Квітка Аконіт

Квітка Аконіт

Перша багаторічна рослина для дачі — аконіт. Квітку іноді називають «черевичком ельфа» за такий дивовижний зовнішній вигляд квітки. Цвітіння починається в червні. Якщо зрізати квіти, то вони ще довго простоять на підвіконні будинку. Але пам’ятайте, що квітка — отруйна. Це означає, що на зиму обов’язково потрібно зрізати верхівку.

Астильба, фото

Астильба, фото

Астильба в саду

Добре зростає в тіні астільба. Рослина дуже любить вологу і при правильному догляді може досягати до 1 метра у висоту. Цвітіння починається в липні.

Гарний багаторічник Бадан

Гарний багаторічник Бадан

Багаторічник Бадан

Рослина бадан радує не тільки квітами, а й пишним листям. Діаметр листка може досягати 30 сантиметрів. Рости бадан буде навіть в тіні під деревами, але краще, якщо буде сонце. Квітка починає радувати своєю красою вже в травні. На зиму обрізати листя не потрібно — вони самі опадають.

 

 

Бруннера багаторічна

Бруннера багаторічна

Бруннера

Бруннера відмінно годиться для висадки на ділянках середньої кліматичної зони. Квіти блакитного кольору нагадують всім відомі незабудки. Висота буває до 40 сантиметрів. Цвіте рослина до середини літа, а потім швидко в’яне.

Фото квітки волжанки

Фото квітки волжанки

Волжанка

Квітка волжанка може рости в тіні і на сонці. Особливого догляду не потрібно, навіть волога — не обов’язкова умова для рослини. Деякі сорти волжанки виростають на два метри вгору. Куди рідше карликові 40-сантиметрові квіти. Навіть після того, як закінчується цвітіння, декоративний вигляд зберігається.

Квітка Гейхера

Квітка Гейхера

Гейхера

Відмінними декоративними властивостями на дачі відрізняється рослина гейхера. Вона любить півтінь і сонце. Листя бувають не тільки зелені, але і пурпурні з відтінком Багряного. Квітконоси досягають в довжину 60 сантиметрів. Цвітіння триває до самого вересня.

Фото багаторічної купени

Фото багаторічної купени

Купена багаторічна

Купена — це рослина, яка в дикій природі зустрічається в лісовій місцевості. Це означає, що квітами рослини можна буде насолоджуватися вже в травні навіть в тінистому місці вашої ділянки. Висота купени сягає півтора метра. Коли рослина розпускається, то утворюються густі зарості.

Квітка Медуниця, фото

Квітка Медуниця, фото

Медуниця

Медуниця вимагає періодичного поливу. У висоту квітка сягає 30 сантиметрів. Квітки схожі на дзвіночки, з’являються вже в середині травня. Існує кілька сортів, які відрізняються кольоровою гамою.

Квітка Примула, фото

Квітка Примула, фото

Примула

Для тінистих ділянок вашого саду та клумби підійде така багаторічна рослина, як примула. Важливо забезпечувати потрібну кількість вологи примулі, інакше вона починає в’янути. Тут також можна насолоджуватися різними колірними відтінками вже в кінці весни.

Відео: Багаторічні квіти для клумби. Фото з назвами

Ми перерахували найпоширеніші багаторічні квіти для клумб та дачних ділянок, які не вимагають особливого догляду до себе і їх можна садити як в саду, так і на городі.

Читайте також: Каталог багаторічних квітів для дачі

Як бачимо, сьогодні можна легко обрати багаторічні квіти для клумб та саду, фото яких представлено на нашому сайті. Сподіваємося, що наш огляд допоможе Вам підібрати максимально відповідні рослини для вашого саду і насолоджуватися красою весь сезон.

 

Фото багаторічних квітів для клумб з назвами та описом