Фото виробів з шин для саду та дитячих майданчіків

Вироби з покришок своїми руками


Фото виробів з шин для саду та дитячих майданчіків

 

Фото виробів з шин для саду та дитячих майданчіків

 

Вироби з шин сьогодні можна зустріти на багатьох присадибних територіях, дачах або у дворах. Сучасні майстри придумують всілякі вироби з покришок і виготовляють з них справжні шедеври. Ви можете теж спробувати зробити вироби з покришок для дачі, подивившись красиві фото виробів з шин представлені в нашій статті.

Читайте також: Як зробити пальму із покришок

При виборі виробів, які хочете зробити своїми руками, Ви повинні чітко визначити їх роль на ділянці. Призначення таких виробів може бути різним: як декоративним, так і для безпосереднього використання. Пропонуємо Вам покрокову інструкцію як зробити клумбу і чашу з покришок, а також багато інших ідей.

Як зробити клумби з шин своїми руками. Фото

Якщо у Вас немає часу на вигадування чогось незвичайного, то можете скористатися класичним варіантом: покласти шину на землю, потім наповнити її землею, а потім посадити в неї квіти.

Читайте також: Декоративні вироби для саду своїми руками

Якщо хочете додати різноманітності в цю саморобку, можете використовувати фарбу, щоб перефарбувати шини в будь-яке потрібне Вам поєднання, а потім покласти їх одну на одну. Отримуємо багаторівневу кольорову клумбу.

Вироби з покришок своїми руками. Фото

Також можна підвісити клумбу на ланцюг. В цьому випадку Вам знадобиться міцний сталевий ланцюг, будь-який підручний матеріал для того, щоб закрити дно покришки.

 

 

Клумби з шин своїми руками. Фото

Найкраще помістити підручний матеріал всередину покришки, тоді Вам не доведеться витрачати сили, щоб закріплювати його зовні. Проробіть отвори в покришці, потім підчепіть через них клумбу. Чим? Вирішувати Вам, цілком підійде і простий міцний гак.

Чашка — клумба з шин своїми руками. Фото

Зробити чашку з шин досить просто. Візьміть 2 покришки: одну трохи більшого розміру, іншу трохи меншого. Меншу використовуйте як основу, а більшу покладіть на неї зверху. Верхню частину великої шини зріжте, щоб вона зверху мала форму кола, а не кільця. Так шина буде більше схожою на чашку. В якості дна можна використовувати гуму. Після всього цього пофарбуйте чашку в колір, який Вам більше сподобається. Можна навіть намалювати щось незвичайне, тут в справу вступає тільки ваша фантазія.

Чашка - клумба з шин своїми руками. Фото
Якщо хочете додати «ручку», то Вам знадобиться товстий шматок шини, обрізаний з двох сторін. Закріпити «ручку» можна клейкою масою або просто пробити в шинах отвори, вставити штирі і закріпити двома невеликими деревинками. Не забудьте пофарбувати вашу ручку в колір чашки.

Можна навіть додати «блюдце», але для цього Вам доведеться використовувати не шину, а якісь інші матеріали.

Ось ще кілька прикладів фото виробів з шин, які допоможуть прикрасити дачу.

Незвичайні клумби з шин

Незвичайні клумби з шин

Фото виробів з покришок

Фото виробів з покришок

Вироби з шин для дитячого майданчика

Вироби з шин для дитячого майданчика

На цьому все, сподіваємося Вам сподобалася фото добірка виробів з шин своїми руками, до зустрічі на сторінках нашого сайту «Сільське господарство та Садівництво» і нехай на Вашій дачі будуть найгарніші вироби з автомобільних шин для саду !

 

Фото виробів з шин для саду та дитячих майданчіків