Гамак своїми руками

Як зробити гамак своїми руками


Як зробити плетений гамак своїми руками для дачі

 

Гамак своїми руками

 

Дача — місце не тільки для плідної, помірної праці, але також для приємного відпочинку. Багато хто погодиться, що відмінним помічником у цьому є гамак, а ще краще коли він зроблений своїми руками. Цей виріб, придуманий індіанцями, раніше використовували для захисту від комах і нічної прохолоди, що виходить від землі. Для сучасних людей гамак — це скоріше місце для тимчасового, денного відпочинку в прохолодній тіні. Як же зробити гамак своїми руками? Насправді, виріб має дуже просту конструкцію, яку зможе втілити в життя будь-який бажаючий.

Гамак для дачі: основні етапи виробництва

Як зробити гамак своїми руками для дачі

Перед тим, як приступати до виготовлення, необхідно врахувати кілька нюансів:

  • Матеріал. Гамак призначається для відпочинку, а це означає, що йому доведеться витримувати чимале навантаження, тому вибір тканини є основним завданням. Від того, наскільки якісною і щільною вона буде, залежить довговічність і комфорт. Рекомендується віддавати перевагу камуфляжній, брезентовій тканині, бязі або матрацна тику. Від синтетики краще відмовитися. Все ж це не натуральні матеріали, які завдаватимуть дискомфорт.
  • Мотузки. Для кріплення тканини до основи знадобляться мотузки. Для цього підійдуть міцні синтетичні матеріали з діаметром не менше 10 мм.
  • Основа. Деякі вирішують повісити гамак між встановленими опорами, які монтуються в землю більш ніж на 1 м. Інші воліють розмістити його між деревами. У цьому випадку вкрай важливо, щоб діаметр стовбура становив не менше 30 см.
  • Висота. Гамак прийнято підвішувати на відстані 1-1,5 м над землею. Щоб правильно встановити опори, необхідно провести нескладний розрахунок: до довжини полотна тканини додається 30 см на прогин. У кожному разі, висоту від землі можна регулювати залежно від відстані опор.

 

 

Читайте також: Садові гойдалки своїми руками

Сьогодні не менш популярний плетений гамак. Коли — плетіння рибальських сіток було дуже популярним заняттям, приносивши більший прибуток, тому якщо Ви самі пробували плести або знайомі з тими, хто займався подібною діяльністю, можете створити надзвичайно красивий, стильний гамак своїми руками.

Схема, як сплести гамак своїми руками в домашніх умовах

Технологія плетіння дуже проста: кожен вузол зав’язується з чотирьох мотузок, при цьому, розмір комірки повинен дорівнювати 7 см. Всі дії не складні, вимагають лише посидючості і терпіння.

Схема, як сплести гамак своїми руками в домашніх умовах

Що стосується розміщення гамака на ділянці, то дуже важливо, щоб обране місце було затишним і тінистим. Краще всього, якщо воно розташовується під розлогим деревом. Така річ подарує розслаблення не тільки на дачі. Завдяки мобільності, гамак можна брати з собою на природу, в подорожі, в ліс і т. д.

Гарне фото гамаків

Гарне фото гамаків

 фото гамаків

Як зробити гамак своїми руками

Як зробити гамак своїми руками для дачі

Відео: Як зробити гарний плетений гамак своїми руками

У цьому матеріалі ми ознайомили Вас з інформацією про те, як же зробити плетений гамак своїми руками для дачі. У вас обов’язково вийде зробити чудовий гамак власноруч! Читайте наш сайт Сільське господарство та Садівництво, і у Вас буде гаразд не тільки Ваш город але й дача!

 

Гамак своїми руками