Газові котли для дому і дачі

Настінні газові котли двоконтурні і одноконтурні для дому і дачі


Газові котли для дому і дачі - двоконтурні і одноконтурні

 

Газові котли для дому і дачі

 

Газові котли. На дачі, далеко від міста, не завжди є можливість, опалювати приміщенні за допомогою електро котлів, адже перебої зі світлом у віддалених населених пунктах можуть бути частими. А якщо перебоїв немає, то можливість того, що слабка напруга в мережі буде причиною того, що Ви не зможете, зігрітися, холодним зимовим вечором дуже велика. Залишається два варіанти, або твердопаливний котел, або газовий котел.

Щоб збільшити віддачу, системи опалення рекомендуємо Вам, встановити і радіатор опалення.

Сьогодні ми поговоримо про газові котли для дому і дачі, їх переваги перед, дров’яними котлами або електричними очевидні. Вони не такі витратні, як перші, плюс вони можуть видавати більше потужності при менших витратах. Ну і Вам не доведеться привозити, різати і колоти дрова, що теж не маловажно.

Типи газових котлів

Є кілька основних типів газових котлів, які підходять для побутового використання.

Настінні газові котли для дому

Настінні газові котли для домуЗа принципом функціонування газового котла, тут все дуже схоже з центральною системою опалення. До газового котлу підведені труби, які ведуть до батарей в кожній кімнаті, яку Ви плануєте опалювати.

 

 

Головним, плюсом в порівнянні з центральною системою опалення, є те, що Ви самі регулюєте температуру в приміщенні, самі вирішуєте, коли опалювати приміщення, а коли ні. Котел, повинен бути підключений до джерела газу. Таку систему дорого встановлювати, але її використання дуже скоро відіб’є ціну.

Настінні газові котли, використовують для опалення та гарячого водопостачання, його можна встановити, як в заміському будинку, так і в квартирі, головною умовою є газифікація населеного пункту.

Настінні газові котли можуть бути наступних комплектацій: двоконтурні (опалення та гаряче водопостачання) і одноконтурні, із закритою камерою згоряння (використовують повітря для горіння не з приміщення) і з відкритою.

Купуючи настінний газовий котел, Вам не доведеться шукати інші елементи домашньої котельні, оскільки, в комплекті з котлом йдуть, і всі додаткові деталі, які Вам знадобляться при монтажі.

Головний мінус, настінних газових котлів полягає в тому, що їм для роботи потрібен і газ і електрика, для запалювання вогню і в деяких випадках для обертання вентилятора, який розганяє тепло. Тому, якщо у Вас є проблеми з електрикою, уточнюйте, чи потрібне воно для роботи даного котла.

Переносні газові обігрівачі для дачі

Переносні газові обігрівачі для дачі

Переносний газовий обігрівач

Переносні газові обігрівачі, дуже компактні і мобільні, до того ж відрізняються демократичними цінами. Що робить їх дуже популярними серед дачників. Працюють такі обігрівачі за принципом конвекції, теплова енергія розсіюється, завдяки нагріванню теплопровідних елементів усередині обігрівача.

Даний обігрівач абсолютно безпечний, адже в ньому є закрита камера згорання і спеціальний датчик. Даний датчик, призначений для припинення подачі газу в обігрівач, в випадки потрапляння в нього полум’я.

Такий газовий обігрівач можна використовувати і в опалюваному приміщенні, якщо у Вас недостатньо тепло в кімнаті, Ви можете обігріти їм окремо взяту кімнату, і не витрачати газ на непотрібні кімнати, що допоможе Вам заощадити.

Відео: Як вибрати газовий котел для опалення

Сподіваємося, що Ви розібралися з вибором газового котла для вашого дому та дачі. Бажаємо успіху, залишайтеся з нашим сайтом xpert.com.ua.

 

Газові котли для дому і дачі