Гібіскус розмноження

Обрізка та розмноження Гібіскуса


Гібіскус розмноження та обрізка китайської рози

 

Гібіскус розмноження

 

Всі, хто люблять кімнатні квіти, неодмінно скажуть про безліч переваг вирощування гібіскуса. Названа на честь красивих і ефектних квітів «китайською розою», рослина не вимагає особливого догляду і є досить невибагливою. Саме тому його часто вибирають на подарунок навіть початківцям квітникарям. Якщо ж Ви володієте дорослою квіткою і бажаєте мати вдома ще кілька, Вам необхідно знати все про розмноження Гібіскуса кімнатного. У цій статті будуть детально розглянуті основні методи.

Гібіскус розмноження

Розмноження Гібіскуса живцями

Фахівці стверджують, що найпростіше в домашніх умовах використовувати метод розсаджування за допомогою живців. Він не тільки простий, але і надійний, оскільки дозволяє зберегти всі особливості материнської рослини і зацвісти вже через рік. Що для цього знадобиться?

Розмноження Гібіскуса живцями

Перш за все, потрібно зрізати держак завдовжки близько 10 см. Роблять це звичайно в середині або кінці літа — липні, серпні. Якщо це великий листок, можна його зменшити у два рази. У невелику скляну тару, бажано темного кольору, налити води і опустити в неї держак. Робиться це для того, щоб відросток пустив коріння.

 

 

Гібіскус розмноження живцями

Деякі використовують для цього спеціальний субстрат, що теж є непоганим варіантом. Єдине — потрібно обов’язково прибрати листя, які розташовуються ближче до кінця держака, залишивши тільки два верхніх.

Обрізка та розмноження Гібіскуса

Після того, як опущений в воду держак пустить невеликі корінці, його можна пересаджувати в окремий горщик, заповнений сумішшю з торфу, сфагнуму або моху. Ґрунт можна придбати в спеціалізованому магазині або зробити своїми руками. На дно рекомендується покласти невеликий дренаж, а саму квітку накрити пакетом. Молоду рослину злегка полити і поставити на кілька днів у затемнене місце.

розмноження Гібіскуса

Оскільки гібіскус любить теплий і вологий клімат, потрібно намагатися не допускати різких перепадів температури, морозів і протягів. Поливати тільки тоді, коли грунт зверху вже злегка просох.

Перезволоження може негативно позначиться на листках рослини, які стануть опадати. Що стосується добрива, то його також слід вносити дуже обережно і невеликими дозами. Сподіваємося, що наші поради допоможуть Вам розмножити кімнатний гібіскус і насолоджуватися прекрасними і яскравими фарбами квіток.

Гібіскус розмноження (Китайська троянда). Обрізка гібіскуса

Відео: Гібіскус розмноження (Китайська троянда). Обрізка гібіскуса

Догляд за китайською розою в домашніх умовах доступний навіть початківцям. Гібіскус розмноження та його обрізка зовсім не складні. Залишайтеся з нашим сайтом і ваші кімнатні рослини будуть у повному порядку, а ваш будинок затишним!

 

Гібіскус розмноження