Городнє опудало своїми руками для відлякування птахів

Як зробити пугало для городу своїми руками


Як зробити городнє опудало своїми руками для городу та саду для відлякування птахів

 

Городнє опудало своїми руками для відлякування птахів

 

Під час дозрівання на дачах і городах різного врожаю, нерідко відбувається так що, їм хочуть поласувати птиці. І для боротьби з даною проблемою найчастіше виготовляють городнє опудало, яке повинно відлякувати птахів від врожаю. Сьогодні на xpert.com.ua ми поговоримо про виготовлення опудала своїми руками.

Городнє опудало своїми руками

Отже, щоб зробити пугало на городі, не потрібно шукати в магазинах певні матеріали, так як все що Вам знадобитися, швидше за все, перебуває у Вас на ділянці. Також Вам знадобитися трохи фантазії та деякі вміння створювати вироби.

Для створення опудала потрібно:

  • Рівні палиці різної довжини, або, якщо є, живці від лопати.
  • Довгий цвях, а, отже, і молоток.
  • Одяг, старий, який вже ніхто не одягає.
  • Парочка ґудзиків.
  • Мішок, з соломою всередині.

Опудало городнє своїми руками: майстер клас

Опудало городнє своїми руками: майстер клас

Два живця, або палиці, в залежності від того, що Ви знайшли, сполучаєте хрест-навхрест. Для кріплення палок Вам і стане в нагоді довгий цвях. Загалом, це і буде основою для створення городнього опудала.

Другий етап, це створення голови, для цього потрібно взяти поліетиленовий пакет з соломою всередині. Далі на пакет натягнути старі дитячі колготки, або ж наволочку. В кінцевому результаті у Вас утворюється щось схоже на голову, але потрібно зробити пугало з очима, для цього і потрібні ґудзики. Також потрібен ніс, тут Вам знадобитися шматок будь-якої ганчірки. А з махрового клаптя можна запросто зробити губи. Далі голову слід зафіксувати на кінці довгої палиці.

Опудало городнє своїми руками

Слідом необхідно знайти старе плаття, кофту або навіть спідницю, які необхідно закріпити на поперечній палиці. Для того щоб пугало виглядало правдоподібно на голову можна надіти кепку або панаму, або ж шарф.

Також до роботи по створенню городнього пугала можна залучити дітей, і тоді Ваш город буде охороняти казковий персонаж. Для його створення потрібні всі ті ж матеріали, але процес виготовлення трохи зміниться.

 

 

Опудало на город своїми руками

Почніть з голови, виготовте рівний контур, який буде обличчям опудала. Для цього Вам потрібно взяти міцний шматок матеріалу, зверху покласти тазик і обвести його. Далі потрібно вирізати два таких контури, один з яких буде особою, там звичайним олівцем слід зазначити місця очей, рота і носа.

чучало на город

Рот можна вишити товстою ниткою, очі пришити використовуючі більш темну тканину, а вуха і ніс виготовляти потрібно з тієї ж тканини, для правдоподібності. Далі контури потрібно зшити між собою, а вільний простір забити синтепоном.

фото опудала городнього

Також до голови рекомендується приробити волосся, для цього підійде купа товстих ниток. На голову можна надіти капелюх, або його можна виготовити самостійно, скажімо, з мішка.

опудало з мішка

Далі потрібно зробити руки і сорочку, можна не брати стару і поношену, а зробити нову з мішковини, також можна вчинити із штанами. І в завершенні всі виготовлені елементи городнього пугала потрібно закріпити на держаках.

Дивіться корисне відео: Опудало на город своїми руками

Городнє опудало, фото:

Городнє опудало, фото:

Городнє опудало

фото опудала городнього

Опудало в город своїми руками, фото

Опудало в город своїми руками, фото

Опудало в город своїми руками

опудало фото на городі

Процес створення городнього опудала не займе багато часу, але відлякає від вашого врожаю на городі птахів, тим самим збереже його в цілісності.

 

Городнє опудало своїми руками для відлякування птахів