Як посадити хризантему кущову садову багаторічну. Фото

Основний догляд за кустовою хризантемою


Хризантема кущова

 

Як посадити хризантему кущову садову багаторічну. Фото

 

У багатьох квітникарів завершення літа асоціюється з цвітінням кущової багаторічної хризантеми. Ця квітка є одним з популярних сортів, оскільки вона здатна довго радувати яскравими фарбами: білими, жовтими, червоними або рожевими відтінками. Хризантема кущова садова багаторічна потребує певного догляду та правильної посадки.

Як посадити хризантему кущову садову багаторічну

Хризантема кущова: основні етапи посадки

Хризантему можна розмножити двома способами: діленням куща або живцюванням. Рослина любить тепло, тому для неї важливо підібрати правильне місце на відкритій ділянці. Не рекомендується висаджувати квітку в тіні. Посадка здійснюється навесні, коли пройдуть зимові морози і ґрунт набереться весняного сонця. Можна висаджувати хризантему також і в осінню пору.

Хризантема кущова: основні етапи посадки

Ґрунт обов’язково повинен бути слабокислим і поживним, тому посадку можна проводити разом з внесенням мінеральних або органічних добрив.

хризантема кущова догляд

Цікаво, що фахівці рекомендують починати посадку в похмурий або дощовий день, дотримуючись невеликої дистанції між рядами. Після цього, молодим саджанцям потрібно створити сприятливе середовище, тому слід накрити їх спеціальним покривним матеріалом або поліетиленом. Необхідно періодично здійснювати полив і відкривати саджанці для провітрювання.

хризантема кущова рослина

 

 

Хризантема кущова садова багаторічна може рости на одному місці не більше 5 років, але щоб насолоджуватися красивими, пишними квітами, краще пересаджувати її щороку навесні. Живці будуть краще вкорінюватися і прийматися, якщо їх поставити в розчин з активованим вугіллям на кілька годин.

хризантема кущова сорти

Читайте також: Тюльпани. Фото квітів

Рослина хоч і любить вологу, але не терпить сильного перезволоження, яке призведе до загнивання кореневої системи. Тому важливо не перестаратися і поливати лише тоді, коли на поверхні ґрунту з’явиться суха скоринка.

хризантеми низькорослі кущові

Як правильно доглядати за хризантемою низькорослою 

Щоб посаджена рослина продовжувала зростати на вашій дачній ділянці, їй необхідний правильний догляд, який не складний.

Як правильно доглядати за хризантемою

Живлення. Квітка потребує повноцінного харчування, яке виробляє кожні два місяці. Для цього можна використовувати органічні добрива, наприклад курячий послід, замочений у воді. У спеціалізованих магазинах можна також придбати готові добрива для квітучих рослин.

хризантеми низькорослі кущові посадка

Освітлення. Хризантема небайдужа до яскравого сонячного світла, тому необхідно забезпечити прямий доступ сонячних променів. Не варто садити квітку під тінистим деревом або біля пишного куща.

Хризантема кущова - вирощування, догляд

Боротьба з шкідниками. У квітки досить багато шкідників, тому вчасно проведене обприскування захистить красу вашої рослини. Найчастішими шкідниками є: нематоди, попелиці, лучний клоп, слимаки або равлики.

Квітка хризантема – посадка та догляд за хризантемою

Як видно, посадка і догляд за хризантемою кущовою садовою багаторічною не вимагає багато сил і часу. Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам виростити у себе на дачній ділянці красиві і барвисті квіти.

Відео: Особливості догляду та розмноження хризантем

Радимо переглянути наші незмінні рубрики квітникарство та садівництво, де ви знайдете багато цікавої інформації. Успіхів і красиво саду, шановні читачі.

 

Як посадити хризантему кущову садову багаторічну. Фото