Інфрачервоний обігрів курятника — який обігрівач вибрати для обігріву курей

Як обігріти курятник інфрачервоними обігрівачами (лампами)


Інфрачервоний обігрів курятника, як обігріти курятник

 

Інфрачервоний обігрів курятника - який обігрівач вибрати для обігріву курей

 

Багато з тих, хто має приватний будинок, займаються фермерством. Це може бути розведення різної худоби, у тому числі кролів і птиці. І тут виникає одна проблема, а саме забезпечення захисту тварин від впливу на них низьких температур в зимовий час і міжсезоння. Сьогодні можна використовувати кілька способів обігріву, в залежності від фінансового стану та місця проживання. Одним, з яких є інфрачервоний обігрів курятника.

Розведення різних видів птиці є найбільш прибутковим заняттям, оскільки можна отримати не тільки свіжі яйця, але і м’ясо. А з приходом морозів їх продуктивність істотно знижується. А також збільшується і можливість отримати захворювання. Все перераховане вимагає створення умов для нормальної життєдіяльності, яка не відрізняється складністю і полягає у наступному:

  • правильному освітленні;
  • необхідному і повноцінному харчуванні;
  • утепленні і захисті від протягів.

Інфрачервона лампа для обігріву курятника —  яка краще

Даний спосіб обігріву є найбільш популярним і простим. Оскільки має безліч переваг:

  • забезпечення відразу і теплом і світлом;
  • має високу продуктивність, але при цьому компактного розміру.

Як обігріти курятник інфрачервоними обігрівачами (лампами)

 

 

Наприклад, лампа ІКЗК, що володіє потужністю в 250 Ватт, легко може обігріти 10-12 кв. метрів приміщення.

  • Обігрів, що має певний напрямок. Відомий факт, що інфрачервоні пристрої і лампи нагрівають не повітря, а тільки певні поверхні. Завдяки правильній розстановці можна обігріти тільки необхідні місця;
  • Не спалює кисень;
  • Апарат легко встановлюється, а також експлуатується і змінюється.

Сьогодні існує найпоширеніші інфрачервоні лампи виробників:

Philips з червоними і безбарвними колбами. Для ламп характерні прекрасні показники міцності (вони не б’ються при випадкових падіннях, і не лопаються при попаданні бризг). Крім того є можливість регулювати інтенсивність освітлення, і вони відрізняються великим терміном придатності.
Osram придбати можна лампи з безбарвними капсульними колбами і дзеркальними елементами, які мають різну потужність залежно від передбачуваної області застосування;
ІКЗ, ІКЗК в наявності є безбарвні і прозорі, але відрізняються від вищеперелічених невеликою вартістю.
Найбільш популярними вважаються червоні лампи ІК, оскільки вважається, що їх несильно яскраве світло діє, як заспокійливе на курей.

Обігрів курятника інфрачервоним обігрівачем

Інфрачервона лампа для обігріву курятника

Дія аналогічна дії, яку чинить ІК лампа, він нагріває стіни, підлогу, перегородки, а також самих птахів. Повітря вбирає тепло від цих предметів, а потім рівномірним чином розподіляє по всій площі, що допомагає довго утримувати необхідний температурний режим. Панелі даної конструкції оснащені покриттями з сітками, крім того вони можуть фіксуватися на стелі, дозволяючи економити місце, а також захистити птахів і тварин від пошкоджень.

Вони можуть бути спрямовані на необхідні території, щоб краще обігрівати потрібні місця. Помітний ефект від таких обігрівачів можна відчути відразу, оскільки їм не потрібен час, щоб розігрітися, що дозволяє заощадити чималу кількість грошових коштів за електроенергію. А якщо підключити прилад до терморегулятора, то буде оптимальне автоматичне підтримання зазначеної температури. У випадку, коли ІК обігрівач не включає в себе терморегулятора, радять з’єднати його через автономний реле-терморегулятор. Таким чином, можна досягти автоматичного режиму в момент обігріву курятника, а також дозволить мінімально витрачати електрику.

Інфрачервоні обігрівачі для курятника відео

Інфрачервоний обігрів курятника, як сказано перед цим, нагріває не саме повітря, а тільки оточуючі його предмети. Що гарантує збереження тепла всередині курника. Оскільки із законів фізики відомо, що тепле повітря піднімається вгору, на жаль, навіть повне закупорювання кожної щілинки не зможе не дати йому просочитися назовні. У цьому і полягає головний плюс інфрачервоного обігрівача, так як з ним про дану проблему можна забути назавжди.

На цьому все ми сподіваємося, Ви зрозуміли, як обрати інфрачервоний обігрів курятника. Читайте наш сайт xpert.com.ua і не знайте турбот та проблем.

 

Інфрачервоний обігрів курятника - який обігрівач вибрати для обігріву курей