Як правильно зберігати буряк в квартирі та льосі на зиму: умови та способи

Зберігання буряку у погребі та квартирі взимку – правильне зберігання на зиму


Як зберігати буряк в квартирі та погребі: корисні поради для господарів

 

Як правильно зберігати буряк в квартирі та льосі на зиму: умови та способи

 

Овочі залишаться свіжими і в квартирі, і в погребі. При кімнатній температурі овочі довго не пролежать.  Їх потрібно тримати в холоді. Тому сьогодні ми поговоримо про те, як зберігати буряк взимку в квартирі.

Як правильно зберігати буряк в холодильнику

Відріжте кінчики з двох сторін коренеплодів,  гарненько промийте і просушіть.  Місця зрізів повинні затягнутися. Складіть овочі в щільний поліетиленовий пакет і добре зав’яжіть, випускаючи зайве повітря і блокуючи доступ нового.  Для надійності можна помістити овочі в другий пакет і також зав’язати його.

Покладіть буряк в овочевий відсік холодильника.  Нічого страшного, якщо всередині пакету з’являться крапельки води.  Конденсат пропаде через кілька днів.

Як зберігати буряк в холодильнику в домашніх умовах

Як заморозити буряк на зиму

Буряк можна заморожувати як сирим, так і вареним.  Попереднє варіння заощадить вам час в майбутньому, при приготуванні страв. Очистіть сирі або варені овочі від шкірки, а після цього натріть їх на крупній тертці або наріжте невеликими кубиками або брусочками.

 

 

Радимо прочитати: Зберігання буряку на зиму в підвалі, погребі чи балконі

Розкладіть буряк в пластикові контейнери або пакети.  Можна використовувати вакуумні пакети для заморозки або звичайні поліетиленові.  Зі звичайних доведеться випустити повітря самостійно. Закрийте контейнери, застебніть або зав’яжіть пакети і помістіть заготовки в морозильну камеру.

Як правильно зберігати буряк в погребі

Буряк добре збережеться в погребі, якщо висипати його поверх  картоплі.  Але якщо такий метод вас не влаштовує, є ще кілька надійних способів.

Як зберігати буряк в пакетах в домашніх умовах

Овочі позбавте від «попок» і гарненько просушіть на свіжому повітрі.  Місця зрізів повинні затягнутися.  Але стежте, щоб буряк не лежав довго під прямими сонячними променями. Викладіть коренеплоди в міцні пластикові пакети, випустіть повітря і зав’яжіть.  Можна додатково пересипати буряк хвойною тирсою, хоча він добре зберігається і без цього.

Як правильно зберігати буряк в погребі фото

Як зберігати буряк в ящиках на зиму

Зріжте у буряка бадилля, залишивши близько 1 см. Потім просушіть овочі на свіжому повітрі і очистіть від землі. Викладіть на дно дерев’яних або пластикових ящиків 2-4 см хвойної тирси, піску або моху. Наповнювач повинен бути сухим. В один шар розподіліть зверху коренеплоди на невеликій відстані один від одного. Покрийте овочі наповнювачем.

Повторюйте шари, поки не закінчиться буряк. Зверху насипте товстий шар наповнювача.

Відео: Вчимося правильно зберігати буряк в домашніх умовах

На цьому наша стаття про те, як зберігати буряк в квартирі та погребі на зиму в домашніх умовах, підійшла до кінця. Ще більше корисних порад для свого городу ви можете прочитати на нашому сайті. Нехай щастить і до нових зустрічей!

 

Як правильно зберігати буряк в квартирі та льосі на зиму: умови та способи