Качки породи Блакитний Фаворит: відгуки та особливості розведення

Вирощування курей м`ясо-яєчного напрямку


Качки породи Блакитний Фаворит: фото, відгуки, особливості утримання

 

Качки породи Блакитний Фаворит: відгуки та особливості розведення

 

Качки породи Блакитний Фаворит дають заводчику відмінне, дієтичне м’ясо, великі яйця і цінний пух. При цьому птахівників потрібно по мінімуму приділяти качкам увагу, витрачати мало часу і сил. Блакитний Фаворит користується у заводчиків особливою популярністю. Причини затребуваності цих особин у фермерів розглянуті в статті.

Качки Блакитний Фаворит: розведення в домашніх умовах

Блакитний Фаворит — це велика качка з подовженим, м’ясистим тулубом, опуклою грудкою і великою головою. Колір оперення — блакитний з красивим димчастим відливом. Відтінок блакитного кольору може варіюватися від світлого до темного, а інколи ще з вкрапленнями коричневих або білих пір’їн.

Качки Блакитний Фаворит: розведення в домашніх умовах

Хоча багатьом заводчикам подобається мати у дворі красивого птаха, Блакитного Фаворита розводять насамперед заради м’яса. Ті, хто вирішив вирощувати цих качок, не прогадав. Качки Блакитний Фаворит фото яких можна розглянути уважніше, відрізняються швидким зростом. За відгуками заводчиків, молодняк росте буквально на очах і до двох місяців кожна качка має вагу близько 3,5 кілограмів. Дорослі самці важать 5 кг і більше. Самки — на кілограм менше, але вони цінні тим, що відкладають до 250 великих яєць вагою до 200 грам кожне.

 

 

Розведення каченят блакитний фаворит подобається птахівникам ще й тим, що вони тихі та спокійні. При цьому малюки легко переносять зміну місця проживання і несприятливі кліматичні умови. Придбавши каченят Блакитного Фаворита, птахівник рідко зазнає збитків і втрат, так як птах дуже життєздатний і стійкий до хвороб. Вони невибагливі до корму і з задоволенням поїдають все, що запропонує господар. У період холодів самки не знижують несучості і не втрачається вага качок. Все ж бажано утримувати їх в утепленому качівнику, так як при тривалому перебуванні птахів на холоді м’ясо буде трохи жорстким.

Рекомендуємо прочитати: Породи Качок: Фото

Качки Блакитний Фаворит: відгуки та рекомендації

Качки Блакитний Фаворит: відгуки та рекомендації

За спостереженнями досвідчених заводчиків, до забою одна особина з’їдає зовсім трохи корму, близько 4-5 кг. Витрати на корм ще більше знижуються, якщо водоплавну птицю містити на вигулі поруч з водоймою. Качки будуть поїдати зелену рослинність по берегах водойми і комах, черв’яків. Особливі ласощі для Блакитного Фаворита представляють водорості і тріски. Багато заводчиків помітили чудовий набір м’язової маси, якщо включати в раціон каченят мокрець і конюшину.

За відгуками птахівників, качка Блакитний Фаворит відмінно росте при годуванні вранці і ввечері, а протягом дня зграя сама знаходить на подвір’ї і в воді корм. Для зміцнення кісток і поліпшення росту пера варто давати птиці добавки у вигляді кускової крейди, вапна або подрібненого черепашнику. Це буде хорошою профілактикою порушення мінерального обміну підростаючої птиці.

Однак, за відгуками любителів качатини, м’ясо Блакитного Фаворита стає не таким смачним і привабливим на вигляд, якщо знизити в раціоні птиці кількість білків. Тому в комбікормі і вологих мішанках завжди повинні бути присутніми зернові культури і різноманітні коренеплоди. Можна включити в харчування каченят сир, а вологі мішанки готувати на сироватці.

Відео: Вирощування качок породи Блакитний Фаворит

Качки породи блакитний фаворит дуже вигідно вирощувати для сім’ї і на продаж, особливо поруч з водоймою. При мінімальних витратах на корм, заводчик отримує достатню кількість дієтичного, нежирного м’яса, багато великих яєць, і відмінний качиний пух.

На цьому наша стаття «Качки породи Блакитний Фаворит» підійшла до кінця, бажаємо Вам успіху у правильному вирощуванні качок в домашніх умовах. Рекомендуємо переглянути нашу незмінну рубрику птахівництво — кращі поради де Ви знайдете чимало цікавих статей. Дякуємо за увагу і до нових зустрічей!

 

Качки породи Блакитний Фаворит: відгуки та особливості розведення