Кінза вирощування і догляд в домашніх умовах

Фото вирощування коріандра посівного


Кінза вирощування і догляд в домашніх умовах (коріандр посівний)

 

Кінза вирощування і догляд в домашніх умовах

 

Кінза або коріандр — це пряна трава, яка використовується для добавок в різні страви. Нам вона стала відомою через корейську кухню. Багато народів вирощують кінзу тисячоліттями.

Це однорічна рослина, яку можна вирощувати як у відкритому грунті, так і в горщиках на підвіконні. Однак вимоглива кінза до грунту. Найкраще, щоб земля була удобреною.

Вирощування і догляд за кінзою

Вирощувати кінзу можна в теплицях. Садять зазвичай коріандр в кінці лютого. Тоді врожай виходить вже через 40 днів. Насіння сіють на глибину до двох сантиметрів.

 

 

Читайте також: Вирощування петрушки та кропу у відкритому ґрунті 

Прорідити коріандр потрібно після того, як з’являються сходи. Бажано обирати для посадки сонячні місця. Так зелень буде яскравою і соковитою.

Відео: Вирощування і догляд за кінзою

Догляд за коріандром простий. Поливати потрібно тільки в самі посушливі періоди. Якщо земля волога, то не потрібно її поливати. Коли на вулиці стоїть сильна спека, то кінза не дає насіння.

Кінза корисні властивості

Кінза — це корисна рослина, особливо за рахунок масла. Рослина сприяє виведенню з організму токсинів. Часто коріандр використовують як антисептик.

Кінза корисні властивості

Не тільки в салатах використовується кінза (або коріандр, що одне й те саме). Часто її додають в супи. Дуже смачні страви з риби з кінзою. Кінза знижує запах алкоголю з рота. Якщо пожувати насіння перед вживанням алкоголю, то алкогольне сп’яніння настає повільно і не сильне.

Читайте також: Як вирощувати петрушку

Отже, Ви можете постаратися виростити кінзу на своїй ділянці. Тим більше, що складного нічого немає.

 

Кінза вирощування і догляд в домашніх умовах