Клітки для кролів своїми руками: розміри і креслення

Як правильно зробити клітку для кролів


Клітки для кролів своїми руками-як зробити клітку для кроликів

 

Клітки для кролів своїми руками: розміри і креслення

 

Вирощуючи кроликів на своїй присадибній ділянці, можна забезпечити сім’ю свіжим дієтичним м’ясом. Кролятина має дивовижні корисні властивості. Деякі заводять кроликів для своїх дітей або просто для задоволення. Перш, ніж завести цю дивовижну живність, необхідно забезпечити їх житлом. Клітки для кролів бувають різні, за формою, за розміром і тому подібне.

Зробити клітку для кролів своїми руками дуже просто, у Вас не виникне з цим проблем, може впоратися навіть дитина. Однак перед тим, як Ви почнете будувати, вам не завадять кілька порад. У цій статті ми розповімо, як зробити клітки для кролів своїми руками, покажемо фото і відео.

Як зробити клітку для кролів своїми руками

Клітка для кролів являє собою звичайну велику клітку. Давайте розберемо найпростіший проект будівництва невеликого крільчатника.

А почати будівництво клітки слід з вибору матеріалу. Найкраще підходить дерево. Але не все так просто. Домашні кролики по своїй природі гризуни і тому дерево вони постійно гризуть. Через деякий проміжок часу тварина взагалі може прогризти дірку і попросту втекти. Якщо Ви робите клітку для кролів з дерева, то обов’язково повинні бути присутніми вставки з металів.

Отже, для будівлі крільчатника Вам знадобляться дошки, металеві куточки, дерев’яні бруски для каркаса, саморізи або цвяхи, матеріал для покрівлі і звичайно ж сітка. З інструментів Вам буде потрібний молоток або шуруповерт, ножівка, болгарка і якщо є зварювальний апарат.

 

 

клітка для кролів своїми руками

Каркас

У першу чергу потрібно спорудити каркас крітки своїми руками. Насамперед слід визначитися з розміром. Оптимальним варіантом буде розмір 50x50x70. За допомогою болгарки нарізаємо куточки потрібної довжини. Потім ножівкою, пиляємо бруски потрібного нам розмірів.

Теж саме робимо і з дерев’яними брусками. Потім бруски збиваємо між собою і виходить дерев’яний каркас. Кролики найчастіше гризуть саме кути у брусків, з яких зроблений каркас. Тому до них потрібно пристосувати металеві куточки. Тепер кролики, навіть якщо захочуть, не зможуть прогризти дерево.

Читайте також: Розведення кролів в домашніх умовах

Кролики люблять, коли в клітці є затишне містечко. Тому каркас слід робити таким чином, щоб зробити для тварини своєрідну будку, окрему кімнату. Це обов’язково, якщо в крільчатнику Ви збираєтеся тримати самку.

При будівництві каркасу клітки, потрібно звернути увагу на те, що він повинен стояти на ніжках. Тому бруски, які будуть стояти вертикально потрібно зробити трохи довшими.

Тепер оббиваємо, отриманий каркас нетовстими дошками. Одну сторону залишають для натягування сіткою. Сітку закріплюють за допомогою цвяхів або саморізів. Краще всього використовувати дрібну сітку.

Залишилося вирішити питання з покрівлею. Дах можна зробити з любий матеріалів, які є під рукою. Найдешевше з руберойду.

Клітки для кролів фото

Як зробити клітку для кролів своїми руками

Клітки для кролів фото

Як правильно зробити клітку для кролів

Варіантів споруди клітки для кролів своїми руками існує величезна кількість. На фото ми привели кілька цікавих ідей крільчатника.

Клітки для кролів своїми руками відео

На цьому наша стаття Клітки для кролів своїми руками підійшла до кінця, сподіваємося, наші нехитрі поради допоможуть Вам зробити гарну клітку для ваших кроликів. Читайте наш сайт «Сільське господарство та Садівництво», і вирощуйте своїх кроликів правильно, до нових зустрічей!

 

Клітки для кролів своїми руками: розміри і креслення