Клумби з пластикових бутилок своїми руками як зробити

Пластикова декоративна клумба на дачу


Клумби з пластикових бутилок своїми руками, майстер клас з фото

 

Клумби з пластикових бутилок своїми руками як зробити

 

Пластикова пляшка вважається не тільки звичайним сміттям, а й справжнім виробом для швидкого втілення креативних ідей. Це, по суті, відмінний матеріал, завдяки якому на сьогоднішній день можна виготовити особливо гарні клумби на дачі. Але як краще всього облагородити клумбу, використовуючи звичайні пластикові пляшки? Сьогодні існує велика кількість різноманітних варіантів самостійного виконання незвичайних виробів для приватного заміського будинку.

Клумби з пластикових бутилок своїми руками

Як зробити садовий бордюр, виконаний з бутилок?

Зайнятися безпосереднім виготовленням садового бордюру рекомендується за допомогою двох ефективних способів — вертикального і горизонтального положення пляшок. Методика під номером один є легшою і доступною. Для її здійснення Вам будуть потрібні пляшки абсолютно будь-якої ємкості. Найкраще застосовувати пляшки з жорстким пластиком, так як при їх заповненні буде значно зміцнюватися необхідний матеріал.

Читайте також: Декоративні вироби для саду своїми руками

Розглянутий спосіб має на увазі застосування пляшок різних відтінків і якості. Щоб заповнити пляшки, Вам знадобиться всього лише земля. Для створення оригінального шедевра, потрібно дволітрову пляшку максимально заповнити землею. Можна використовувати пляшки навіть з попередньо обрізаною шийкою. Вони простіше піддаються заповнення, та й траншея там знадобиться не з великою глибиною. Хоча в якості мінуса необхідно виділити маленьку міцність.

Як зробити садовий бордюр, виконаний з бутилок?

Слідом необхідно викопати траншею з потрібною глибиною. Від глибини ями безпосередньо залежить висота огорожі. Пляшки необхідно щільно укласти, присипати землею і утрамбувати.

клумбы из пластиковых бутылок

При горизонтальному укладанні Ви повинні уважно сконцентруватися, так як тут більш важкий механізм. Також необхідно викопати траншею, але з більш маленькою глибиною.

клумба з скляних бутилок

Шийку обрізати не потрібно. При даному способі можна домогтися наявності багатоярусної огорожі. Це виглядає на реальній практиці дуже естетично, але більш проблематично виконується. Шийку пляшки оптимальніше всього скріпити за допомогою сітки і прикопати землею.

Пластикова клумба — озеро своїми руками

Перевага даного декору — максимальна насиченість. Безумовно, готове озеро прикрашається за допомогою різноманітних квітів, птахів, але це виглядає не органічно, якщо не дотримуватися колірної гами.

Пластикова клумба - озеро своїми руками

 

 

У даній ситуації зовнішня частина пляшки фарбою не покривається. Відмінно підійде акрилова фарба. Заповнюється така пляшка з допомогою світлого піску. Бажано не чіпати горлечко, тому що в противному випадку неможливо буде перемішувати фарбу. Добре, коли пляшка попередньо пофарбована в блакитний, синій або зелений колір.

Читайте також: Як зробити клумбу своїми руками

Місцезнаходження озера бажано обирати плоске. Але більш глибока місцевість не вважається проблемою, так як пляшки відмінно регулюються відповідно до висоті. Також Ви можете прибрати зайву частину землі по краю озера, і при цьому виконати піднесений тип бордюру. Використовувані пляшки слід встановлювати шестигранним способом. З пластикового матеріалу можна з легкістю спорудити скульптуру для саду.

як зробити квіти з пластикових бутилок

Квіти з пластикових бутилок для клумби

Одні з найбільш оптимістичних виробів на дачу це квіти з пластикових бутилок. При самостійному зведенні пластикових квітів чудово підійдуть кольорові пляшки. Також відмінно виглядає напівпрозорий тип квітки з профарбованими пелюсточками. Для середини пляшки чудово підходить світлий, жовтий і молочний колір.

Читайте також: Вироби з шин для дитячих майданчиків та саду

У ємкості розріжте краї строго за формою, а пляшки складіть багатоярусним планом, щоб пелюстки в результаті вийшли багатошаровими. Змінюється фактура пелюсток в кип’яченій рідині. Якщо Ви обробляєте пластиковий матеріал при високому температурному режимі, то будуть активно виділятися токсичні речовини.

Квіти з пластикових бутилок для клумби

Охолоджена пелюстка загинається за допомогою щипців та інших пристосувань. Якщо Ви хочете зробити пелюстки зеленими, то і пляшку потрібно шукати зеленого кольору, або темного. З коричневої пляшки в кінцевому результаті вийде присутність осені. Вельми виграшно виглядатимуть темні пляшки.

квіти з пластикових бутилок своїми руками

Садова клумба у вигляді сонечка

Дана клумба чудово підійде власникам галявин. Спочатку Вам знадобиться створення земляного навалу. На височини можна і встановити пляшку. Пластик попередньо необхідно фарбувати. Головне, це уникати червоних і коричневих відтінків.

Садова клумба у вигляді сонечка

При земляному наповненні бажано обрізати горлечко. Для роботи над центральною частиною потрібно виключно матеріал темного кольору. На наступному етапі необхідно укласти головку жучка, починаючи з країв. Далі укладається червона пляшка, утрамбовується і робиться огорожа.

клумбы руками пластиковых

Квітник — звірятко з пластикової пляшки своїми руками

Подібна клумба служить в якості квіткового горщика для вулиці. Для робочого процесу знадобиться всього лише одна пластикова пляшка. Всі використовувані елементи кріпляться за допомогою клею. При виконанні звіра — квітника потрібна велику кількість фарби. Куплена фарба обов’язково повинна мати гарну водостійкість.

Квітник - звірятко з пластикової пляшки своїми руками

Можна придбати спеціальну масляну фарбу, але цей тип фарби довго висихає. Для отримання кольорових переливів рекомендується користуватися фарбою з розпилювачем, що знаходиться в балоні. Вона створить матовість і яскравість, і висихає набагато швидше.

Як зробити гнома з пластикових бутилок?

Гном-дуже хороша деталь для прикраси дачної клумби. Він виконується за допомогою пластикової пляшки, або при застосуванні техніки пап’є-маше.

Як зробити гнома з пластикових бутилок?

Номінальний обсяг пляшки-п’ять літрів. Для рук знадобиться півторалітрова пляшка.

Відео: Огорожа з пластикових бутилок своїми руками

На цьому все, сподіваємося Вам сподобалися клумби з пластикових бутилок своїми руками, майстер клас з фото, до зустрічі на сторінках нашого сайту «Сільське господарство та Садівництво» і нехай на Вашій дачі будуть найгарніші вироби з пластикових бутилок для саду !

 

Клумби з пластикових бутилок своїми руками як зробити