Коли квасити капусту в серпні 2022 року за місячним календарем

Сприятливі дні для квашення капусти за місячним календарем в серпні


Коли квасити капусту в серпні 2021 року

 

Коли квасити капусту в серпні 2022 року за місячним календарем

 

Квасити капусту в серпні — звичне заняття для багатьох господинь, хоча для зимових заготовок трохи зарано. Для додання необхідних смакових якостей потрібно не тільки вибирати певні сорти, але і визначати, коли за місячним календарем випадають сприятливі дні. Серпень 2022 року — не виняток з правил.

Гостра капуста на зиму стане відмінною пікантною закускою. Вона підійде і для святкового столу. У цій статті ми поділимося популярними рецептами.

 Квашена капуста — тонкощі та нюанси приготування

Є кілька варіантів консервації овочів, які застосовуються протягом багатовікової практики. У людей в помірному кліматі є необхідність у вітамінах і мінералах, які обов’язково потрібні організму в суворих зимових умовах.

Є два найпоширеніші способи, які відомі давно, і не тільки слов’янським народам, а й у європейській культурі — соління і квашення. Соління — коли в якості основного консерванту застосовується хлорид натрію — звичайна сіль, а всі інші добавки робляться для облагородження смаку або його незвичайності.

Квасити капусту люди почали, ще не знаючи про її цінні для здоров’я властивості. Використовувалися прості технології бродіння. Це здійснювалося корисними бактеріями, які взаємодіють з природними цукрами. Останні містяться в качанах і листі капусти, овочевих і плодових культурах.

Квашена капуста - тонкощі та нюанси приготування - фото.

Своєрідний смак з’являється за рахунок природних консервантів, рослин з різними ароматами, прянощів і гіркоти, які згадуються в оригінальних рецептах. У сучасній реальності широке поширення отримав комбінований метод, коли натрій хлор і бродіння поєднуються в використаної рецептурою.

У будь-якому місяці, а не тільки в серпні, астрологи радять виважено підходити до вибору термінів, коли займатися посадками і збором врожаю, стрижкою і фарбуванням волосся, обробкою від шкідників садових ділянок і навіть ув’язненням шлюбів.

 

 

Питання, коли квасити капусту, вибір дати за місячним календарем — НЕ забобони, а науково обґрунтовані рекомендації:

  1. Придатність до закваски визначається періодом, в який був зібраний урожай. Надземні овочі краще розвиваються в зростаючій фазі Місяця, і в них накопичуються всі цінні компоненти, але і води в них теж збирається чимало. Коли за місячним календарем настає спадна фаза, приходить оптимальний час для збору врожаю. Зайва волога йде в кореневу систему, і у господині є шанс отримати сировину для квашення без води, з хорошим запасом вітамінів і мікроелементів. Капуста зберігає в процесі бродіння пружність і хрусткі властивості.
  2.  У серпні 2020 року треба неодмінно враховувати і те, в якому знаку Зодіаку знаходиться супутник Землі. Наші предки, не вдаватися в такі тонкощі, займалися більш зрозумілими підрахунками, наприклад, відраховували дні від останнього зібраного врожаю або від дати релігійного свята.
  3. Але і в цьому практичному методі є свої особливості: заготовлювати цінний овоч починали тільки 27 вересня — для цього були особливі, пізньостиглі сорти, з притаманними їм цінними властивостями. Тиждень після 14 жовтня взагалі для цього не задіювали — все заквашене виходило несмачним і погано зберігалося.

Квасити капусту в серпні було не прийнято — її вживали в свіжому вигляді, готували перші і другі страви, пекли пироги. Займатися заготовками починали з кінця вересня. В сучасних умовах є методи зберігання, що дозволяють забезпечити збереження приготованого і в позаурочні терміни. Тому тепер можна насолоджуватися ласощами і в серпні, єдина умова гарного смаку — визначення сприятливих днів для цього процесу за місячним календарем.

Коли найкраще квасити капусту сприятливі дні у серпні

Кращі дні для квашення капусти у 2022 році на серпень

Особливості сучасного приготування (комбінація з солі і закваски) дозволяють в останньому літньому місяці 2022 року орієнтуватися на інформацію, представлену далі. Головна мета вивчення термінів — дізнатися за місячним календарем, в якій фазі знаходиться нічне світило. Приблизно визначити, коли квасити, а значить, отримати гарантовано хороший результат (смачний, ароматний, хрусткий, придатний для будь-яких кулінарних потреб) можна за фазами Місяця. У серпні 2022 року ці фірми мають такий вигляд:

Зростаючий місяцьПовний місяцьСпадаючий місяцьМолодик
1-2 серпня

З 21 по 31 серпня

3 серпняЗ 4 по 18 серпня19 серпня

Визначити терміни, коли в кінці літа 2022 року краще квасити делікатесний продукт з нового врожаю, можна і по датах, певним астрологами. У них враховується кілька важливих моментів — від місячної чверті і зодіакального знака, до днів листа, кореня і квітки, якими почали оперувати відносно недавно.

Терміни та умови успішного заквашування капусти у серпні

Найкращі дні для вдалого процесу і гарного смакуНейтральні, умовно сприятливі дні (з урахуванням не тільки фази, але і інших обставин)Дні, однозначно заборонені в серпні
11, 25 і 20 серпня2-4, 6-8, 21, 23, 28-29, 31 серпня3 серпня — повний місяць

19 серпня — молодик

9, 12, 15 і 21 серпня

Принцип приготування заготовок з капусти залишається незмінним протягом століть — найцінніша квашена капуста — приготована без солі, природним бродінням. У кожної господині є свої секрети того, що додати для додання оригінального смаку і швидкого завершення початкового етапу.

Для цих цілей можна використовувати журавлину, яблука , трохи хрону і лаврового листа, перець горошком або морква. Але для неї настає час після дозрівання пізньостиглих сортів. А в серпні, коли ще спекотно, готують трохи, виключно для власного задоволення, і зазвичай комбінованим способом.

Відео: Як квасити капусту в домашніх умовах на зиму в банках

Ще більше цікавих рецептів ви можете знайти на нашому сайті xpert.com.ua.

 

Коли квасити капусту в серпні 2022 року за місячним календарем