Коли садити буряк? На початку травня

Сієм насіння буряку за місячним календарем


Коли садити буряк? На початку травня - технологія вирощування

 

Коли садити буряк? На початку травня

 

Буряк — це дуже популярна культура на наших городах, яка дуже цінується. Вирощувати буряк почали з незапам’ятних часів. Згадки про буряки йдуть ще з часів Київської Русі. Даний коренеплід дуже широко використовується в кулінарії. З нього готують різноманітні салати, додають в супи і т.д. Крім цього буряк дуже корисний для організму людини.

Багато хто вирощує буряки на своїх присадибних господарствах і дачах. Вони часто запитують про терміни посадки цього овочу. У цій статті ми відповімо на питання — Коли садити буряк навесні у відкритий грунт. Порадимо сприятливі дні для посадки за місячним календарем 2018 року.

Коли садити буряк у відкритий грунт?

Буряк, як і більшість всіх овочевих культур у відкритий грунт садять навесні. Терміни посадки буряка насінням в грунт залежать від вашого регіону. Насіння буряка садять тоді, коли грунт прогріється до 8-10 градусів на глибині 10 сантиметрів, при цьому дуже бажано, щоб волога з грунту не встигла піти. У середній смузі України буряк слід садити в першій половині травня. Якщо тепла погода ще не настала, то можна відкласти посадку на 1-2 тижні.

 

 

Сіяти насіння буряку в ґрунт не важко, важливо знати агротехніку. Спочатку потрібно визначити місце посадки. Для буряка потрібно вибирати сонячне місце. Рекомендується садити на грядках, де в минулому році росли огірки, капуста, картопля або томати. Буряк дуже не любить кислі ґрунти.

Читайте також: Технологія вирощування кормових буряків

Сієм насіння буряку за місячним календарем

Перед посадкою насіння буряку, ділянку потрібно обробити — перекопати, очистити від бур’янів і удобрити. На грядку потрібно додати перегній і деревну золу, вапно (якщо є необхідність).

Садити насіння рекомендується за такою схемою — 25-30 сантиметрів між рядами і 10-15 сантиметрів між рослинами в ряду. Тепер ви знаєте коли можна садити насіння буряку в ґрунт.

Сприятливі дні посадки буряку за місячним календарем 2018

Багато дачників визначають оптимальний термін посадки того чи іншого овоча за місячним календарем. Сприятливі дні для посіву насіння буряка в 2017 році:

  • Квітень: 27-29 числа.
  • Травень: 8, 17 числа.

Відео: Посадка та технологія вирощування буряків

На цьому все, наша стаття «Коли садити буряк? На початку травня» підійшла до кінця, бажаємо Вам успіху у вирощуванні. Рекомендуємо переглянути незмінну рубрику нашого сайту город — корисні поради  де Ви зможете прочитати багато цікавих статей про вирощування і догляд за Вашим городом. Гарних вам врожаїв, дорогі наші читачі!

 

Коли садити буряк? На початку травня