Коли садити кабачки? Травень — найкращий час для посадки кабачків.

Вирощування кабачків у відкритому грунті


Вирощування кабачків в домашніх умовах через розсаду та у відкритий грунт

 

Коли садити кабачки? Травень - найкращий час для посадки кабачків.

 

Коли садити кабачки?

Кабачки дуже популярний овоч на наших городах. Ця культура дуже невибаглива і швидко росте. Кабачки належать до сімейства гарбузових. Дуже активно використовують цей овоч в кулінарії. З кабачків можна приготувати ікру або за-фарширувати м’ясо.

Кабачки можна вирощувати двома способами — посадивши спочатку насіння на розсаду і деякий час вирощувати вдома на підвіконні, а можна посадити насіння відразу на постійне місце у відкритий грунт.

Початківці городники часто запитують, коли садити кабачки на розсаду і у відкритий грунт? У цій статті ми постараємося Вам відповісти на це питання і про деякі правила вирощування кабачків.

Коли садити кабачки на розсаду?

Коли садити кабачки? Травень-час для посадки та вирощування

Для отримання більш раннього врожаю кабачки вирощують через розсаду. Виникає справедливе запитання — а коли садити кабачки на розсаду? Правильно визначитися з термінами посіву дуже важливо. Саме від цього буде залежати здоров’я розсади і ваш майбутній урожай.

Для правильного визначення термінів посадки розсади потрібно знати, що на постійне місце їх потрібно буде висадити в кінці травня на початку червня. Для більш ранньої висадки необхідно буде приготувати парник.

Садити насіння кабачків на розсаду можна в період з середини березня до середини квітня.

 

 

Посадка і вирощування розсади кабачків

Посадка кабачків на розсаду дуже схожа на посадку огірків. Найкраще садити кожне зернятко в окремий стаканчик.

Спочатку стаканчик наповніть живильним ґрунтом і добре полийте. Садити насіння кабачків слід на глибину 2-3 сантиметри. Зверху насіння присипте землею. Після посадки ємкості з розсадою потрібно буде накрити плівкою і поставити в тепле місце. Після появи сходів плівку потрібно зняти і поставити розсаду на підвіконня або інше світле місце.

Посадка і вирощування розсади кабачків

Кабачки — культура вологолюбна, тому про полив забувати не слід. Однак не перелийте.

Під час вирощування розсади її рекомендується підгодувати. Підживлення проводять на 10-у добу після появи сходів. Для підгодівлі найкраще використовувати мінеральне добриво — сечовину. Кабачки дуже невибагливі, тому догляд за розсадою самий мінімальний.

Коли садити насіння кабачків у відкритий ґрунт?

Якщо Вам не важливий ранній урожай, то можна посадити кабачки насінням відразу у відкритий ґрунт. Важливо правильно визначитися з термінами.

Агротехніка посадки кабачків у відкритий ґрунт

Вирощування кабачків в домашніх умовах через розсаду та у відкритий грунт

Агротехніка посадки кабачків у відкритий ґрунт нескладна. Слід попередньо підготувати землю, удобривши її і перекопавши. Прекрасно для цього підходить коров’ячий гній або компост. Тільки вносити органічне добриво потрібно заздалегідь.

Відстань між рослинами повинна бути не менше 70-80 сантиметрів. Між рядами слід залишити відстань 1,4-1,5 метра. Якщо посадити частіше, то кабачки будуть заважати один одному. Зверніть на це особливу увагу. У відкритий грунт насіння садять на глибину 3-5 сантиметрів.

Читайте також: Коли садити листя салату

Якщо Ви садите розсаду, то тут все те ж саме. Тільки перед посадкою потрібно попередньо підготувати лунки. При посадці розсади будьте обережні і не зашкодьте корінню, кабачки погано приживаються на новому місці з пошкодженим корінням. Саме тому рекомендується садити розсаду в торф’яних стаканчиках.

Кабачки періодично потрібно рихлити, поливати і підгодовувати. Поливайте рослини тільки теплою водою. Збільште полив під час дозрівання плодів. В якості підгодівлі використовуйте сечовину, курячий послід і коров’ячий послід.

Відео про вирощування кабачків у відкритому ґрунті

На цьому все, наша стаття «Вирощування кабачків у 2021 році в домашніх умовах через розсаду та у відкритий ґрунт.» підійшла до кінця, бажаємо Вам успіху у вирощуванні. Рекомендуємо переглянути незмінну рубрику нашого сайту город — корисні поради  де Ви зможете прочитати багато цікавих статей про вирощування і догляд за Вашим городом. Гарних вам врожаїв, дорогі наші читачі!

 

Коли садити кабачки? Травень - найкращий час для посадки кабачків.