Кращі сорти полуниці — ранні, середні, ремонтантні сорти

Сорти полуниці - як обрати кращі


Кращі сорти полуниці - Популярні та голандські сорти Полуниця, кращі сорти полуниці, ранньостиглі сорти полуниці, врожайні сорти полуниці, солодкі сорти полуниці, морозостійкі сорти полуниці, голландські сорти полуниці.

 

Кращі сорти полуниці - ранні, середні, ремонтантні сорти

 

Кращі сорти полуниці для вирощування в Україні

Доброго часу доби наші шановні читачі сьогодні, ми поговоримо з Вами про кращі сорти полуниці. Напевно кожен садівник рано чи пізно задається питанням, в якому напрямку рухатися далі, якщо результати роботи не приносять бажаного результату. І якщо догляд за полуницею не приносить результатат, тоді потрібно діяти радикально і змінити сорт вирощуваної Вами полуниці, а їх існує величезна кількість, і сьогодні ми поділимося з вами інформацією тільки про кращі сорти полуниці.

Варто сказати про те, що кожен сорт полуниці гарний по своєму, все залежить від ваших потреб, є скоростиглі сорти полуниці, є навпаки пізні сорти полуниці, є солодкі, є кислуваті, є і понад врожайні сорти полуниці так що, для початку Вам потрібно визначитися з тим, яку саме мету ви переслідуєте, потім вже обирати сорт.

Читайте також: Догляд за полуницею

Поширеною помилкою початківців садівників найчастіше є неправильний вибір сорту, відбувається це через незнання слабких сторін сорту, наприклад садівник обравши скоростиглий сорт полуниці для того, щоб отримати гарний прибуток, але не врахувавши той факт, що як правило скоростиглі сорти дають набагато менший урожай, ніж пізні сорти і залишився незадоволеним. Щоб уникнути подібних промахів ретельно вивчіть всі характеристики сортів полуниці, який Ви збираєтеся вирощувати.

Кращі голландські сорти полуниці

Голландські сорти полуниці дуже популярні, в першу чергу через своїх смакових якостей і зовнішнього вигляду. Дають дуже якісний урожай, давайте докладніше поговоримо про найцікавіші представники Голландських сортів полуниці.

Середньоранній сорт полуниці «Корона» (Korona)

сорт Полуниці «Корона»

сорт Полуниці «Корона»

-сорт Полуниці «Корона» (Korona). Середньоранній сорт полуниці по терміну дозрівання. Цей сорт не відрізняється великим розміром ягід, він середній, але ягоди мають дуже високі смакові показники, мають гарний товарний вигляд, також легко переносять транспортування. Сорт стійкий до заморозків, досить вимогливий до зволоження ґрунту.

Середньопізній сорт «Гігантелла Максі»

сорт Полуниці «Гігантелла Максі»

сорт Полуниці «Гігантелла Максі»

 

 

 

-сорт Полуниці «Гігантелла Максі». Середньопізній сорт по терміну дозрівання. Як зрозуміло з назви, головним достоїнством цього сорту є його розмір, зустрічаються індивідууми більше 100 гр вагою, ягоди дуже солодкі, також добре переносить транспортування.

 

 

Ранньостиглий сорт полуниці «Віта Зантен»

сорт Полуниці «Віта Зантен»

сорт Полуниці «Віта Зантен»

 

 

 

-сорт Полуниці «Віта Зантен». Ранньостиглий сорт. Досить універсальний, головними достоїнствами його є, великі, солодкі ягоди, стійкість до заморозків, при цьому ще й досить висока врожайність.

 

 

Ранньостиглий сорт «Ельвіра»

сорт Полуниці «Ельвіра»

сорт Полуниці «Ельвіра»

 

 

-сорт Полуниці «Ельвіра». Ранньостиглий сорт. Ягоди середнього розміру, дуже ароматні мають відмінні смакові якості. Високоврожайний сорт, ще і стійкий до грибкових захворювань.

 

 

 

«Суниця садова Кімберлі»  — ранньостиглий сорт

сорт Полуниці «Суниця садова Кімберлі»

сорт Полуниці «Суниця садова Кімберлі»

 

-сорт Полуниці «Суниця садова Кімберлі» Ранньостиглий сорт. Головним достоїнством цього сорту є висока морозостійкість, також має високі смакові якості, ягоди стійкі до борошнистої роси, урожай дає високий.

 

 

Сорт полуниці «Полка»

сорт Полуниці «Полка» Середньостиглий сорт

сорт Полуниці «Полка» Середньостиглий сорт

 

-сорт Полуниці «Полка» Середньостиглий сорт. Головними перевагами є: висока врожайність і морозостійкість. Ягоди великі, дуже солодкі, добре протистоять сірій гнилі, також легко транспортується.

 

 

 

Пізньостиглий сорт полуниці «Віма Ксима»

сорт Полуниці «Віма Ксима»

сорт Полуниці «Віма Ксима»

 

-сорт Полуниці «Віма Ксима» Пізньостиглий сорт. Головними перевагами є: висока врожайність, і стійкість до різних захворювань, ягоди солодкі, великі.

 

 

 

Найурожайніші та найкращі сорти садової полуниці для вашого городу

сорт Полуниці «Зенга Зенгана»

сорт Полуниці «Зенга Зенгана»

 

-сорт Полуниці «Зенга Зенгана» — німецький якісний сорт, головним достоїнством якого вважається те, що ягоди добре піддаються швидкому заморожуванні, ягоди великі але з часом дрібнішають.

 

 

сорт Полуниці «Королева Єлизавета»

сорт Полуниці «Королева Єлизавета»

 

-сорт Полуниці «Королева Єлизавета» Вважається одним з кращих сортів ремонтантної полуниці. Відрізняється підвищеною врожайністю, яка відбувається двічі, також сорт дуже стійкий до хвороб, також не вибагливий до ґрунту.

 

сорт Полуниці «Полуниця Клері»

сорт Полуниці «Полуниця Клері»

 

 

-сорт Полуниці «Полуниця Клері» Самий ранній сорт полуниці, добре піддається транспортуванню.

 

 

сорт Полуниці «Полуниця Чудо Лихоносова»

сорт Полуниці «Полуниця Чудо Лихоносова»

 

-сорт Полуниці «Полуниця Чудо Лихоносова» Відмінною рисою цього сорту є, те що, період плодоношення практично не закінчується.

 

Відео: Рання полуниця Ольвія — посадка та вирощування


Як бачите сортів полуниці величезна безліч і всі вони гарні по своєму, тому як ми вже писали на початку статті, Вам потрібно визначиться з цілями які Ви переслідуєте, і вже потім під них підбирати відповідний вашим планам і амбіціям сорт полуниці, в будь-якому випадку сподіваємося ми змогли Вам допомогти з цим непростим вибором. Рекомендуємо переглянути нашу незмінну рубрику садівництво-кращі поради де Ви знайдете чимало цікавих статей про сад та догляд за ним. Дякуємо за увагу і до нових зустрічей!

 

Кращі сорти полуниці - ранні, середні, ремонтантні сорти