Квітники та клумби своїми руками для дачі. Фото квітів які цвітуть все літо.

Квіти які цвітуть все літо


Квітники та клумби своїми руками для дачі. Фото квітів які цвітуть все літо.

 

Квітники та клумби своїми руками для дачі. Фото квітів які цвітуть все літо.

 

Сучасні дачники використовують різні методи, щоб прикрасити садову ділянку. Гарні клумби, альпінарії, рокарії і декоративні вироби перетворюють ландшафтний дизайн в справжні шедеври мистецтва. Хочете, щоб квіти цвіли на дачі все літо? Дізнайтеся, як зробити такі квітники і клумби. Дивіться фото і надихайтеся. Незважаючи на те, що в магазинах продається багато декоративних предметів і сувенірів для прикраси екстер’єру, своїми руками можна зробити оригінальні прикраси і споруди.

Як зробити клумбу своїми руками, квітучу все літо

Перед тим як зробити квітник, Вам потрібно визначитися з територією. Враховуйте, що деякі рослини люблять світло, а інші — тінь. Клумба повинна бути на видному місці, щоб могли нею милуватися перехожі або гості, що зайшли на вашу територію. Важливо заздалегідь визначитися з кольором рослин, так як якщо садити все підряд, вийде яскравий і неохайний квітник.

Подумайте про те, з чого зробити клумбу. Це можуть бути камені, паркани, цегла або навіть старі і непотрібні предмети. Ідеально підходять старі глечики, відра або інші ємкості, в які можна посадити квіти.

Квітники та клумби своїми руками.Фото квітів які цвітуть все літо

Крім кольору рослин грають роль і періоди цвітіння. Якщо хочете, щоб клумба була квітучою все літо, потрібно продумати, які квіти посадити. Завдяки цьому Ви зможете спостерігати цвітіння протягом усього сезону, з весни до осені. Спробуйте засадити клумбу квітами які цвітуть ціле літо. Конвалії, тюльпани, гіацинти, проліски — всі ці квіти будуть радувати око всю весну приємними ароматами і яскравими фарбами.

Квіти які цвітуть все літо

 

 

Хочете, щоб квітучий все літо квітник виглядав оригінально? Тоді спробуйте розташовувати квіти геометричними фігурами, створюючи незвичайні форми. Під час посадки рослин залишайте між різними видами квітів простір, інакше цибулини не будуть нормально розвиватися.

квіти які цвітуть ціле літо

В одній клумбі можна об’єднати різні за термінами дозрівання рослини, тоді перехід цвітіння квітів буде відбуватися плавно і клумба не буде «голою». На передньому плані квітника посадіть первоцвіти, а далі — багаторічники. На початку літа починають красиво цвісти братки і примули, при цьому вони добре уживаються в одній клумбі з фіалками і ніжними маргаритками.

квіти що цвітуть ціле літо

Складно уявити красиву клумбу без троянд. Сьогодні існує багато видів троянд, які ростуть кущами, плетуться по огорожі або покривають грунт. Високорослі і низькорослі троянди різних кольорів будуть справжньою окрасою вашого ділянки. Крім цього троянди можна буде зрізати протягом літа і ставити у вазу, щоб насолодитися пахощами у власній квартирі.

які квіти цвітуть ціле літо фото

У вас немає досвіду в тому, як засаджувати клумбу? Тоді візьміть звичайні чорнобривці і посадіть їх по периметру планованої клумби.

фото клумби квітники своїми руками

Петунії різних кольорів висадіть в центр клумби, і вийде гарний квітник. Оригінально виглядають підвісні кашпо, які можна повісити на альтанці і доповнити екстер’єр яскравими фарбами.

Дивіться фото і схеми клумб, квітучих все літо:

клумби квітники фото

Які квіти садити в клумбу

Які квіти садити в клумбу

Клумба з багаторічників

Клумба з багаторічників

Види квітів для клумби

Види квітів для клумби

 

Квітники та клумби своїми руками для дачі. Фото квітів які цвітуть все літо.