Металеві сходи

Як зробити сходи своїми руками


Металеві сходи виготовлення своїми руками

 

Металеві сходи

 

Вивчаючи питання, як зробити сходи своїми руками, важливо виділити, що будівництво можна здійснити виключно на свайному фундаменті. Далі ми поділимося, як зробити металеві сходи своїми руками.

Виконання роботи

Звичайно, якщо існує сильна необхідність, то можна розглянути й інші варіанти фундаментів. Це може бути плитний або стрічковий, але найкращим варіантом є уважно вивчити можливості саморобних прибудов, так як вони, безсумнівно, краще і коштують набагато дешевше. Фундамент який нас цікавить обов’язково заглиблюється нижче рівня промерзання ґрунту на 30 сантиметрів, даний рівень виявляється в залежності від кліматичного поясу.

Такі металеві сходи мають безліч варіантів оформлення. Вони можуть бути самостійним виробом, виконаним на стовпчиках або зроблені власними руками конструкцією з металу, яка обшита дошками, декінгом. Крім того, металеві сходи, виконані своїми руками, з якісного металу, і ретельно покриті антикорозійними складовими, має тривалий термін безпечної експлуатації.

Як зробити сходи з металу

Сходи, які зроблені з металу, а по-іншому кажучи ковані, є найбільш дорогими. Щоб їх виготовити, необхідно володіти особливими навичками і мати в наявності інструменти для роботи. Але можна купити їх вже готовими, або ж придбати тільки елементи і виконати все своїми руками.

Як зробити сходи своїми руками

Позитивні якості даного виду сходів:

 

 

— Тривалий час експлуатації
— Міцність
— Безліч різного декору

Що потрібно для виготовлення металевих сходів

 1. елементи з металу для сходів та перил;
 2. декор;
 3. апарат для зварювання;
 4. спеціальна маска;
 5. рулетка;
 6. електроди;
 7. болгарка;
 8. ґрунтовка, призначена для виробів з металу;
 9. фарба;
 10. малярська кісточка;

виготовлення металевих сходів

Виготовлення металевих сходів

Робота з виготовлення металевих сходів нагадує гру в конструктор. На самому початку роботи слід закріпити напрямні, після чого все інше.
Фіксуються всі елементи з використанням зварювального апарату. Ковані елемента можна купити вже готові, але за наявності досвіду роботи з металом і спеціального обладнання, можна виготовити необхідні елементи самостійно.

Як тільки установка буде закінчена, обов’язково потрібно обробити наждачним папером або щіткою по металу, у тому місці, де було проведено зварювання, потрібно зачистити болгаркою. Після чого важливо покрити всі металеві сходи ґрунтовкою. Як тільки ґрунтовка висохне, можна починати фарбувати сходи й перила.

Як тільки робота закінчена, сходи з металу, отримують завершений вигляд. Складність роботи залежить від вибору і фантазії, а також, яка саме сума є на руках.

Головні переваги даного виду композиції:

 1. за допомогою матеріалів можна і замінити застаріле крильце, а також провести реконструкцію;
 2. в залежності від обраного матеріалу, конструкція може стати недорогою або перейти в клас елітної;
 3. тривалий час використання;
 4. чудово поєднується з іншими елементами;
 5. конструкція не боїться зміни температурного режиму;
 6. виконану композицію легко розібрати і застосовувати для іншого виробу;
 7. матеріалу легко надати різні формочки і незвичайне оформлення.

З негативних сторін можна виділити:

 1. дорога ціна;
 2. постійна обробка і відстеження від можливої ​​появи корозії;
 3. під час опадів козирьок, розташований над ганком, робить багато шуму;
 4. в морози металеві сходи, бувають дуже слизькими, тому, щоб цього уникнути, краще виконати їх з декількох деталей арматури.

Перш ніж усвідомити, як зробити сходи своїми руками з металу важливо запам’ятати, що всі деталі повинні дотримуватися єдиного стилю. Оскільки це не тільки буде свідчити про прекрасний смак його власника, але й бути надійним і якісним виробом.

Як зробити сходи відео

Проявляючи фантазію і набуваючи добре поєднувані між собою матеріали, можна в результаті добитися ідеальної роботи, яка буде радувати свого власника, а також дивувати і приводити в захват всіх гостей. Крім того, при належному догляді, конструкція може прослужити тривалий час. Ваша дача, буде краще всіх, якщо Ви будете читати наш сайт xpert.com.ua

Читайте також:

 

Металеві сходи